Skoči na vsebino

če bi JAZ bil lahko admin


Guest 1

Priporočene objave

Če bi bil jaz administrator vas ne bi jebal ni 2 %.

Zbrisal bi vas dol - dok kažeš britva.

Nekatere še prej.

Kakšnemu bi že sproti stavke brisal.

Nekaterim ta pridnim bi pustil objavo 5 min. Ampak res sam 5 min.

Pa še to v zelo drobnem tisku.

Replay bi ukinil - ga ni.

Vse kar ni hvala administratorju, bi bilo opremljeno z OFF topic.

Če bi mi kakšen pijačo plačal na FS bi mu števec objav za 10 dvignil.

B)

Po moje bi na FS fasal eno ali več na gobec, pa bi bil hitr zdrav. :?

Ma kuker kol je, dobro je. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mi kakšen pijačo plačal na FS bi mu števec objav za 10 dvignil.

ciljaš da so tudi naši sekretarji podkupljivi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz administrator vas ne bi jebal ni 2 %.

Zbrisal bi vas dol - dok kažeš britva.

Nekatere še prej.

Kakšnemu bi že sproti stavke brisal.

Nekaterim ta pridnim bi pustil objavo 5 min. Ampak res sam 5 min.

Pa še to v zelo drobnem tisku.

Replay bi ukinil - ga ni.

Vse kar ni hvala administratorju, bi bilo opremljeno z OFF topic.

Če bi mi kakšen pijačo plačal na FS bi mu števec objav za 10 dvignil. B)

Po moje bi na FS fasal eno ali več na gobec, pa bi bil hitr zdrav. :?

Ma kuker kol je, dobro je. :D

phuu...

hvala bogu, da nisi administrator. Sej vcasih mam radikalne ideje, ampak te so pa tut zame mal prehude. Verjetno bi kmalu izgubil clanstvo s takim odnosom. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

phuu...

hvala bogu, da nisi administrator. Sej vcasih mam radikalne ideje, ampak te so pa tut zame mal prehude. Verjetno bi kmalu izgubil clanstvo s takim odnosom. :blink:

Mi je všeč ker razumeš štos.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem. Dejva opazovat če bo nenadoma kakšen nepričakovan skok.

:rolleyes:

Še letos te bo TC ujel :P

Očitno ima več denarja za pijačo. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mi kakšen pijačo plačal na FS bi mu števec objav za 10 dvignil.

Ran,tovariš, B)

kaj piješ....?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je všeč ker razumeš štos.

:?

Ne, sej razumem in sem upal, da bos ti tud razumel kaj bi rad povedal, sam ocitno je treba malo bolj razlozit...

Obcutek sem dobil, da si hotel malo karikirat stanje na forumu in posplosit tisto kar se kdaj pa kdaj dogaja tebi, torej da kaksna tvoja objava, ki nima kaksne trajne vrednosti za temo, izgine. Zdelo se mi je, da sklepas, da ce se tebi dogaja to, da te moderatorji vcasih brisejo in si zato nezadovoljen, da smo potem tudi vsi ostali nezadovoljni, ko izginejo nase objave. Kljub veckratnim trditvam drugih, da se strinjajo s politiko foruma si se odlocil da zivijo v zmoti in pricel s krizarskim pohodom, ki naj bi osvobodil cisto vse, ne glede na to, ce si mi to zelimo ali ne. No ja, tak obcutek sem dobil.

Napisal sem kratek odgovor, kjer sem te hotel opozorit na to, da vse ni ravno tako crno, ker bi zelo verjetno drugace clanstvo mocno upadlo, kar pa ocitno ni the case. Upam da zdaj razumes.

Zdej, ne bi rad dolgocasil drugih z razlagami, ki jih ocitno rabis samo ti, tako da ti predlagam, da ce se kej ne razumes, pac posljes kak pm komu od nas in takoj ko si bomo lahko vzeli kej casa za razlago ti bomo z veseljem pojasnili se kako dejstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi JAZ bil lahko admin, kako bi ys sam vodil forum

in se konkreten odgovor. sploh ga ne bi vodil, ker:

1. bi ti vse skupaj dojadilo najkasneje, ko bi te nekaj prvoligasev jebalo v zivi mozak

2. bi vse skupaj poslal v 3krasne (iz zgornjega razloga najkasneje)

3. ne bi imel casa se ukvarjati s takimi nepomembnostmi, kot je en k....v forum

4. bi raje delal kaj drugega, kot se ubadal s podejbavanji omenjenih prvoligasev

5. in bi zato sprovedel revolucionarni nacrt s katerim bi uveljavil tocke 3 in 2, potem 1 ker je tocka 4 veliko bolj prijetna.

za vse ostale odgovor/pritozbe/prosnje/nasvete -> soncna uprava, 2. nadstropje, vrata 00. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej razumem in sem upal, da bos ti tud razumel kaj bi rad povedal, sam ocitno je treba malo bolj razlozit...

Obcutek sem dobil, da si hotel malo karikirat stanje na forumu in posplosit tisto kar se kdaj pa kdaj dogaja tebi, torej da kaksna tvoja objava, ki nima kaksne trajne vrednosti za temo, izgine. Zdelo se mi je, da sklepas, da ce se tebi dogaja to, da te moderatorji vcasih brisejo in si zato nezadovoljen, da smo potem tudi vsi ostali nezadovoljni, ko izginejo nase objave. Kljub veckratnim trditvam drugih, da se strinjajo s politiko foruma si se odlocil da zivijo v zmoti in pricel s krizarskim pohodom, ki naj bi osvobodil cisto vse, ne glede na to, ce si mi to zelimo ali ne. No ja, tak obcutek sem dobil.

Napisal sem kratek odgovor, kjer sem te hotel opozorit na to, da vse ni ravno tako crno, ker bi zelo verjetno drugace clanstvo mocno upadlo, kar pa ocitno ni the case. Upam da zdaj razumes.

Zdej, ne bi rad dolgocasil drugih z razlagami, ki jih ocitno rabis samo ti, tako da ti predlagam, da ce se kej ne razumes, pac posljes kak pm komu od nas in takoj ko si bomo lahko vzeli kej casa za razlago ti bomo z veseljem pojasnili se kako dejstvo.

:SS :SS :SS

Ups, sori, ni blo namenoma... ampak, ko sem prebrala, da nekdo sprašuje RANA če razume in da si bo VZEL ČAS in mu še kaj razložil, če bo potrebno, mi je naenkrat postalo slabo... :? :(

p.s.

Prepričana sem, da RAN ne bo nikoli . Admin, namreč.

Ker nima takšnih potencialov kot .... :hmm:

Sori, nič osebnega .... res, res, res...... O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, sori, ni blo namenoma... ampak, ko sem prebrala, da nekdo sprašuje RANA če razume in da si bo VZEL ČAS in mu še kaj razložil, če bo potrebno, mi je naenkrat postalo slabo... :? :(

p.s.: Prepričana sem, da RAN ne bo nikoli . Admin, namreč.

Ker nima takšnih potencialov kot .... :hmm:

Sori, nič osebnega .... res, res, res...... O:-) O:-) O:-)

No sej ni panike. Ce je tak hud intelektualni potencial kot ti pravis, potem mu je vse zgoraj napisano itak jasno.

Jasno, da nic osebnega. Sej jest tut nisem administrator (pise na levi, pod mojim imenom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaaaaaaaay off topic......

manuela in dave: se vidva poznata IRL?! .....ker tole postaja ze hujse od vseh spanskih in portugalskih in ..... limonad. "lav iz in di eer"..... bi pel zajcek. :naughty:

kaj se sploh sekiram....je itaq v kr´neki. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem mislil razpredati na dolgo in široko o tem kaj se mi je zgodilo.

Tudi sem parkrat napisal, da sprejemam logiko foruma in njenih moderatorjev-administratorjev.

Sem bil pa ne daleč nazaj pošteno jezen.

Pa saj ima vsak kdaj pravic, da ga stvar razbesni. B)

Se mi je že dogajalo v resnih temah, da so me brisali. Pa sem si rekel RAN ne seri, glih vsak tvoj sraje ne paše v teme, kjer se ljudje resno pogovarjajo.

Ampak potem nekega dne tema odpiljena do amena, v neresni rubriki in se mi dogaja, da me nekdo redno dol meče.

Prekipelo mi je.

In to je vse.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se se niste navelical........???????????????

Morje strani nabijanja.....pa vse skup ni vredn pocenega grosa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bedno....res bedno!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cuj najboljsi, pusti deci da se spila...... midva pa na :beer2: . B) ?

ItaQ.......

BTW.....mam neki zate,sam morva najprej predebatirat u 4oci!!!!!!

Stvar interesantna v letu 2004!!!!!!

Seveda od maja dalje!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW.....mam neki zate,sam morva najprej predebatirat u 4oci!!!!!!

Stvar interesantna v letu 2004!!!!!!

A boš spet mamile prodajal? :angry:

Ma, bemty ja, čist skos me mora skrbet zate :fight2: ....

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.......

V vezi tvoje ideje o varcni hisi!!!!!!!!!!!!!!!!!

...na Povšetovi ? :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!