Skoči na vsebino

Kateri avto?


hanspizdn

Priporočene objave

Kupujem avto za tam do 1Mio sit. Gledam pa:

-Polo 60KM(dobra znamka, ni ne vem kakšna oprema, cena: najdražji od naštetih glede na letnik :hmm: )

-Škoda felicia 1.9D(poceni dizel, kako pa se obnese pa ne vem :hmm: , 900ksit '97-'98 letnik)

- Daewoo lanos 1.5 (bad firma, ima pa klimo pa letnik '99 pride okol 900ksit)

Zanima me vaše mnenje in argumenti!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izmed teh treh, definitivno polo :hmm: - zihr najbl zanesljiva izbira - lanos :BUA: , hmm a je to sploh avto?!

Drgač pa rajš še mau našparej pa kup kej druzga, npr. honda civic al pa kakšno toyoto :OK: !

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se ti gre za poceni prevoz, potem felicija. Ce se ti gre za klimo, Lanos. Ce se ti gre za "moznost najmanjsih okvar" (ceprav jaz temu ne verjamem), potem Polo. Jaz bi za ta denar raje Toyoto gledal... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce hoces pocen voznjo vzemi skodo, diesel iz vw..polo je precenjen o lanosu nimam mnenja, razen slabsa varnost.

ne vem zakaj rabis avto a za 1.3 mio dobis ze mondea karavn 98 z klimo in se nekaj opreme.

povej malo vec o pricakovanjih in zeljah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no potem pa da vidim kaj bi kupili vi!

meni že zmanjkuje idej. Fajn bi bilo da je dizel, če pa ni dizel pa pričakujem vsaj nekaj opreme pa dokaj solidnega bencinarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mam polota, letnik 2000, 1.0 in 50 KM. Kolikor vem, je mel 60 KM prejšnji model (pred mojim).

Kar se tiče avta, ne pričakuj kakšne VW zanesljivosti (če ta sploh obstaja).

Sicer razmeroma poceni avto za vzdrževanje (redni servisi na pooblaščenem servisu okol 15-20 kSIT, poraba 5 do 6 l/100 km, en tank za 700 do 800 km)

vendar vsako leto pride kakšna malenkost, ki pusti slab občutek. Na tem avtu zelo radi crkujejo vložki za kontakt ključavnico (dozdaj zamenjal dva, enega še pod 100 % garancijo), pred kakšnimi tremi meseci crknil senzor za temperaturo hladilne tekočine (un k je zvezan samo na števec na armaturi). Popravila (delo + material) zmer okol 8k SIT, pa še se najdejo kake "malenkosti".

Naslednji servis (na 60k km) me bo prišel nekaj več $$$, ker bo treba menjat poleg rednih stvari še svečke, zračni filter in najverjetneje tudi zavorne obloge (zadaj), ploščice in (skoraj sigurno) tudi diske.

Sicer dobro držijo ceno, sam nevredni svojga denarja.

Na splošno (in na kratko): ta model polota ma probleme z preslabo konstruiranim menjalnikom, prejšnji jih naj ne bi imel, je imel pa (prejšnji, 60 KM) probleme z motorji pozimi -> kondenz

Za tanovga ne vem nič :xx:

splošno glede nakupa: IMHO če ne rabiš velikega avtomobila, razne mondeo variante odpadejo. Mogoče se komu zdi v osnovi poceni avto (RABLJEN!!), vendar suma sumarum servisi, poraba, registracija = $$$$$$$$$$$$, veliko več kot pa nek manjši avto (frend ga ma, sicer super avto, dosti udobja tudi na zadnji klopi, močan, samo recimo za moje potrebe - neprimeren)

dost spisa zaenkrat O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), vpiši notri svoje pogoje, pa boš videl, kaj vse maš na voljo. Se najde velik boljših avtov za isto ceno, kot so ti trije omenjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polo,potem pa ne vem škoda češki marcedes,tko tko v lanosu sem se peljala pa je vse neki pihalo od vetra v bližini ogledal.Jaz bi polota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polo je ZELO precenjen. o ostalih dveh nebi vedu kaj pametnega povedat.

kaj pa kak twingo?? :) men se je prav fajni zdel za vozit (tastara masina - 1.2, 60 HP), pa pil je mal - ce si sparal 5, ko si ga gonil 7, povprecje 6 litrov... drugac tanovi (1.2 16V, 75 HP) pa baje kr konkretno potegnejo ce je treba... :) drugac prostora mas pa tooooolk noter da ce se nikol nisi sedel v njem si sploh ne predstavljas! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta dnar nobenga od teh treh. felicia :blink: lanos :? polo :hmm:

Ne vem no, za milijon dobiš že avto...

:lol1: :lol1: :lol1:

Tale je pa huda ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daewoo itak. Sošolec ima na njem 230.000km pa avto brez kakršne koli težave še vedno laufa. Rezervni deli so na interšpar varianto, to da ma klimo sploh ne bom omenjal (klimo mora met vsak avto!) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

Tale je pa huda ... :)

Tole je mislu - npr. : :D

Hondo civic 1.4, 90km (al pa 75 pol ga pa na 90 rukneš), letnik 1996-97, okol 100.000km!!!

Delajo kot urce - res pa brez klime!!!

Servis 15.000,oo sit na 10.000km, pa 40.000,oo sit na 100.000km!!!

mljask :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri rabljenem avtomobilu lahko vedno kupiš mačka v žaklju. Nujno rabiš nekoga, ki bo šel s tabo (seveda če se sam ne spoznaš) in pogleda avto. Vse ostalo, znamko, model, itd pa je klobasanje. Poglej koliko denarja imaš in kaj dobiš za ta denar, svetujem ti obisk sejma (vsak vikend od 8-16 se mi zdi....).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!