Skoči na vsebino

The Fast and the Furious


Priporočene objave

je ze kdo videl film?

www.thefastandthefurious.com

-------

What part of NO don´t You understand?

Uredil - Ice on 29/10/2001 18:53:55

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda! In to z viragico. Brez vsebine, premalo motorjev... no, z dvema izjemama: latino macho in situacija, ko tip z avtom vozi med kolesi veliiiiikega sleparja....kao!

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z zarjo ...premal motorjev ..ampak tisti , ko so pa biloso pa zakon ..seveda R1 v vsej svoji deep blue lepoti ... vseen priporocam ogled

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sicer tudi ljubotelj avtekov ... ampak tle ni blo cist po mojem okusu... motorcki pa ... lepi... puncke... hmm, se kr lepe drgac pa bolj kurbis kot ne (mljask fantje a ne? hehe )

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh a je to ..a tebi gredo spet sam te stvari poglavi a ne de ... hmmm ..sicer pa ... kino je dokaj primeren prostor za taksne misli a ne ... pa ce je ali ni obarvan "kurbis" kot si se sam izrazil ...probaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEHEHE tale topic pa ne morem spustit...

HITRI IN DRZNI... lahko bi bilo zraven se LEPI... mijavvvv...

quote:Seveda! In to z viragico. Brez vsebine, premalo motorjev... no, z dvema izjemama: latino macho in situacija, ko tip z avtom vozi med kolesi veliiiiikega sleparja....kao!

Zarja

Samo to, da se je stalno nekaj dogajalo. Dober film, glede na to, da so ga snemal z zelo nizkim proracunom... no ja so imel pa vsaj 2 sponzorja za garant.

Ja Zarja, s tabo v soboto, drugi dan dan pa se z drugo druzbo.

lav ja ol

Viragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

heheh a je to ..a tebi gredo spet sam te stvari poglavi a ne de ... hmmm ..sicer pa ... kino je dokaj primeren prostor za taksne misli a ne ... pa ce je ali ni obarvan "kurbis" kot si se sam izrazil ...probaj

Kdaj mas pa cas hehe?

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to ... hmmm .... pa ne da si v kinu dejansko samo filme gledal dosedaj .... to pa res ne gre ... spoznavanje "kinotecnih" dodatnih ponudb ? ... hmmm ...mislis , da sem jaz primerna instruktorica ? ... pa s emal me cas daje ...lahko pa priporocim kaksno prijateljico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa mislu, da si rojena za instruktorico.. hehe ...in se ocitno zmotil...

Bom pa se nekaj casa zivel v nevednosti in doma ob DivX-ih hehe...

Se mi bo pa desnica jacala :)) od privijanja gasa LOL

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem pa mislu, da si rojena za instruktorico.. hehe ...in se ocitno zmotil...

Bom pa se nekaj casa zivel v nevednosti in doma ob DivX-ih hehe...

heheh ... odvisno kaksno instruktorico isces ...oziroma za katero podrocje cloveske aktivnosti ... za eno sem jaz IDEAL ....sam ne vem ce misliva isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barbwire in A je to - kdaj sta se vidva (vsak s svojim - svojo)poąteno dol dala. Zgleda, da je od tega ľe dolg cajta (meseci, leta), da vam hormončki tkole na forumu ven udarjajo.

Jest si tega filma nisem ogledal in me zanima njegova vsebina in ne vajini hormončki!!!!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, zgodba gre nekako takole.....................

EJ DEKLETA KDAJ PELJEMO TADEJA V KINO GLEDAT HITRE IN DRZNE ?!???

lav ja ol

Viragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barb: pa meniš, da si dovolj psihično močna, da koga inštruiraš? Baje te v kinu radi izdajo živci? Med "inštrukcijami" pa razni kriki, razen adekvatnih ne bi ravno obrodili sadov? Kaj meniš?

RAzen če je vse to del velikega plana in je všteto v končni rezultat?

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pizda vam materna tut.......solit se pejte in se hormonizirajte v tistih temah,ki so bile za to odprte! glih cist vsak topic zajebat pa tut ni treba!

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh Tadej ... midva z ajetojem sva ze aktivna ...sam problem je v tem , da bi bile aktivnosti zazeljene tudi med sluznbenim casom ...ker pa se v nobenem podjetju kaj takega ne poznajo ... jah pol nama pa hormoncki tukaj ven udarjajo

Anubis ... kriki v kinu niso nic takoskodljivega ...samo popestrijo ambient ...potencirajo vzdusje in napetost ...kakrsnakoli ze sta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pa pizda vam materna tut.......solit se pejte in se hormonizirajte v tistih temah,ki so bile za to odprte! glih cist vsak topic zajebat pa tut ni treba!

-------

What part of NO don´t You understand?

Jest bi še bolj popizdu ! Tkole recimo :

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice... oprosti, ce sem z vabilo Tadeja v kino, kaj prevec "hormonizirala", ampak ta film se mi pa zdi, da je vreden ogleda (koncno en malo boljsih filmov po dolgem casu) in se ga enostavno ne da kaj dosti razlagat. Ga moras videt. Pa saj ves, clovek ponavadi ne hodi sam v kino.

A je to, Barbwire... mars v hormonca... Anubis... a ti mozes da ostanes... ne bomo pa jezni, ce malo podrazis tudi v hormoncu

lav ja ol

Viragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

heheh Tadej ... midva z ajetojem sva ze aktivna ...sam problem je v tem , da bi bile aktivnosti zazeljene tudi med sluznbenim casom ...ker pa se v nobenem podjetju kaj takega ne poznajo ... jah pol nama pa hormoncki tukaj ven udarjajo

Anubis ... kriki v kinu niso nic takoskodljivega ...samo popestrijo ambient ...potencirajo vzdusje in napetost ...kakrsnakoli ze sta

pa dobro zenska,kaj je s tabo? a nisi sposobna brati ali ti je barva udarla na mozgane?

BI SE TI PROSIM SPOKALA V KAKSEN DRUGI TOPIC SMETITI?!?!?! CE ZE NISI ZMOZNA KAJ PAMETNEGA O TEMI POVEDAT,POJDI VSAJ KAM DRUGAM O TVOJIH HORMONIH NAKLADAT.KER TVOJI HORMONI ME PA RES NITI MINIMALNO NE ZANIMAJO.HVALA.

anubis in ajeto enako....ali se drzimo vsaj nekega rudimentarnega reda,ali ne?! niso vsi interesirani,kdaj je imela BW seks (ali kdo drugi,ce smo ze na tem) ali ne,ok!! za to obstaja HORMONC.ali samo ne znate nove teme odpreti??

@ viragica: povabilo v kino vsaj v mojem slovarju ni enako s povabilom za seks.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

heheh Tadej ... midva z ajetojem sva ze aktivna ...sam problem je v tem , da bi bile aktivnosti zazeljene tudi med sluznbenim casom ...ker pa se v nobenem podjetju kaj takega ne poznajo ... jah pol nama pa hormoncki tukaj ven udarjajo

Anubis ... kriki v kinu niso nic takoskodljivega ...samo popestrijo ambient ...potencirajo vzdusje in napetost ...kakrsnakoli ze sta

pa dobro zenska,kaj je s tabo? a nisi sposobna brati ali ti je barva udarla na mozgane?

BI SE TI PROSIM SPOKALA V KAKSEN DRUGI TOPIC SMETITI?!?!?! CE ZE NISI ZMOZNA KAJ PAMETNEGA O TEMI POVEDAT,POJDI VSAJ KAM DRUGAM O TVOJIH HORMONIH NAKLADAT.KER TVOJI HORMONI ME PA RES NITI MINIMALNO NE ZANIMAJO.HVALA.

anubis in ajeto enako....ali se drzimo vsaj nekega rudimentarnega reda,ali ne?! niso vsi interesirani,kdaj je imela BW seks (ali kdo drugi,ce smo ze na tem) ali ne,ok!! za to obstaja HORMONC.ali samo ne znate nove teme odpreti??

@ viragica: povabilo v kino vsaj v mojem slovarju ni enako s povabilom za seks.

-------

What part of NO don´t You understand?

Legenda ne se tolk jezit... bos prehitro star ratal... nam je pac mal zapasalo filozofirat...

Admin preseli tele poste v nov hormonski topic, da bo mir

@ Tadej: Hmm s punco sva 4 leta skupi ... imam zelo dober obcutek da mi jo bo v kakem mesecu ali dveh uspelo prepricati v ljubezenske igrice hihi :)

ICE glede zivcev pa bodi svojemu nicku ekvivalenten :) (no offence)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!