Skoči na vsebino

The Fast and the Furious


Priporočene objave

quote:

Ice... I am on your side... vsec mi je da si zdajle drzen, na motorju pa hiter.

lav ja ol

Viragica

A to mi vracas za tisto o Cebelici Maji hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIZ-- SAM' MENI ŠE ZMERI NI NIČ JASNEGA O FILMU!!!!!!

A se to sploh splača it gledat al' ne.

Pa ne utrujat z modrovanjem, kaj se da počet' v kinu, ker imamo nekateri za te potrebe celo postelje , hotelske sobe, stanovanja, ....

tako da prosim a se lahko kdo skoncentrira samo na oceno filma??

Thanx!

Matr' to je pa biu hitropis.

P.S.: ICE-a za predZednika!!!!!!

*****

Come in peace or stay at home!

Uredil - zoolo on 30/10/2001 15:21:36

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ AJETO: v drug topic lahko ti to smetje tudi preseli,ne rabis za to admina ali moderatorja.

lahko enako nazaj vprasam,kolikokrat je treba prositi,povedati in se jeziti,da vam smrkne.....

@ zoolo: po trailerjih sodec bi rekel da,samo kaj,ko za to zmeraj "najboljse" scene skupaj zrezejo.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, pobožne želje, nehormoniziranje v navadnih topikih. Očitno res jesen prihaja in ljudje namesto o motorjih razmišljajo o seksu (kar načeloma ni nič narobe, samo topik naj primerno temu izberejo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo,vceraj sem pogledal ta "the fast and the furious (TFATF)".film je kar v redu,samo muzika je pa na hipe katastrofa.sploh ne pase zraven.

"gone in 60 seconds (GISS)" je edini aktualni film,s katerim bi lahko "TFATF" primerjal,le da je "GISS" boljsi v vseh pogledih.

nekako se mi zdi,da so TFATF posneli kot modno muho casa,da hocejo vnovciti trenutni hype o hitrih akcijskih filmih.ni sicer slab film,ampak ce ima kdo kaj boljsega za delat,naj si vzame cas za to.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Film The Fast and the Furios je za en ku**. Kdor ga pretirano priporoca, ga ocitno:

a) ni gledal (ker je delal nekaj drugega ... spal? ali pa se kaj hujsega glede na dekleta na tem forumu)

B) je odtrgan na japonske avtomobile in ostalo azijsko sranje (motorji izvzeti)

c) mu je bil vsec tist bilder, ki je igral ze v Planet teme

Ne it gledat, raje pejte Shreka gledat ali pa American Pie 2. Se najboljs pa nc pa pejte na en lep izlet.

Cao,

grem studirat

PS: Lep pozdrav Gregsu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Film The Fast and the Furios je za en ku**. Kdor ga pretirano priporoca, ga ocitno:

a) ni gledal (ker je delal nekaj drugega ... spal? ali pa se kaj hujsega glede na dekleta na tem forumu)

B) je odtrgan na japonske avtomobile in ostalo azijsko sranje (motorji izvzeti)

c) mu je bil vsec tist bilder, ki je igral ze v Planet teme

Ne it gledat, raje pejte Shreka gledat ali pa American Pie 2. Se najboljs pa nc pa pejte na en lep izlet.

Cao,

grem studirat

PS: Lep pozdrav Gregsu

EJ EJ take it easy... ups, enim so pac vsec take stvari, ce tebi niso... prav.

Hvala za predlog kaj si ogledati v kinu, ampak... e vidis to pa meni ni pretirano vsec... hehe kaj pa sedaj

lav ja ol

Viragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Filemček je cool!Seveda pa ne moreš pri tej vrsti filma pričakovat neke težke zgodbe,itak!Uf sam babe so ble pa prav hude,japaneze cars so pa tut kr ok!Če maš saj mal bencina v krvi se ti bo zdel ta film v redu!Respect vsem ostalim mnenjem!

Lp Pero

PS-Ženske so pa res ok!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

Šit - spet se bo drastično povečalo število friziranih jugecov in plastificiranih japoncev :)

Upam, da jim bodo v Koloseju oragnizirali ločeno parkirišče, da me ne bodo oči bolele :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je dobr film. Ja prihaja tut dvojka... jst sm to slisu z kr neki cajta nazaj ... --> si ga bom ogledu prec k bo mozno :)

Jst tut. Še posebij k bojo zdej zihr bol avti pa tut ani motorji :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta pozor. Prihaja Fast and furious 2. jst sem zvedu šele dons. za druge slikehttp://community.webshots.com/album/51581584Pjgplk

Če pobarvajo avte v prvem delu in mi tako prvi del podturijo kot drugi del, tega ne bom opazil. Iz prvega dela sem si zapomnil namreč vsega 0,josef sekunde. :? :?

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam zdi pa kaj tanovišpil need for speed 2 :?:

So notr že tanovi avti :wink:

Je še mene potegnilo za kašno urco,čeprav igic sploh ne maram in se mi to zdi čista izguba časa :roll:

Pol se pa vsedeš v avto, pa pozabiš da ni več virtual reality :twisted: ,bo treba pazit da ne bo bum nardil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je dobr film. Ja prihaja tut dvojka... jst sm to slisu z kr neki cajta nazaj ... --> si ga bom ogledu prec k bo mozno :)

Jst tut. Še posebij k bojo zdej zihr bol avti pa tut ani motorji :twisted:

To bojo pa zihr ... tehnika gre naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam zdi pa kaj tanovišpil need for speed 2 :?:  

So notr že tanovi avti :wink:  

Je še mene potegnilo za kašno urco,čeprav igic sploh ne maram in se mi to zdi čista izguba časa :roll:  

Pol se pa vsedeš v avto, pa pozabiš da ni več virtual reality :twisted:  ,bo treba pazit da ne bo bum nardil :D

Baje je špil čista beda. :evil: Najslabši iz te serije. Res so novi avti, sam je tut velik starih. Vozne lastnosti so bl tko ceste so pa itak čist podobne ena drugi.Tist k te polcaji lovijo bi še blo sam tist helikopter k ti na cesto meče ene bombe je pa tut čist mim. Neb reku če bi ga lahk tut u igrc vozu sam ga ne morš. Uglavnem špil ni vreden nakupa, razen če ti ga ker speče. Pol pa kr :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!