Skoči na vsebino

Obvestilo tatovom


ceco

Priporočene objave

Vse osebke, ki bi mi na vsak način radi speljali Toyoto Land Cruiser, letnik 2003, črne barve, obveščam, da se jim ne piše dobro.

Op.: Tole obvestilo je posledica dveh poskusov vlomov v hišo v zadnjih 4 mesecih in poskusa zastrupitve psa, ki pa je čisto svežega datuma.

Pes je sicer zelo hvaležen, ker je dobil dozo morfija, da je strup izbljuval. Ima novo predpono pred imenom - Džanki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceco - potrjujem, da ne prevzemaš odgovornosti za svoja dejanja, če koga zalotiš. Barabe... avto je avto, ampak ko se na psa spravijo, pa je to konec hecov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GROZA!! Moji znanki so udrli v stanovanje, medtem ko so bili vsi doma in mirno spali!! hoteli so namreč ključe id avta, ki so jih našli in avto odpeljali!

Kar je še bolj šokantno, ljudje so si kupili nov avto (zavarovalniška odškodnina+keš) in čez 14 dni so tatovi poskušali znova. Tokrat (hvala bogu ) neuspešno.

Problem je ta, da policija ni nikogar dobila in je to mogoče ista skupina (vsaj policaji so takrat omenjali, da gre za organizirano skupino, ki kradejo ponoči....avto je zjutraj, ko krajo opaziš, že čez mejo). ceco upam, da bo vse OK :unsure:

BTW zgornji primer se je odvijal v okolici Ljubljane (Kašelj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceco upam, da bo vse OK :unsure:

BTW zgornji primer se je odvijal v okolici Ljubljane (Kašelj).

Z mano je in bo vse OK. Hvala za skrb, Marem. Ne vejo, da imajo opravka s človekom, ki je dal "skoz" oborožen rop - ergo, ničesar me ni več strah.

Skrbita me dve zadevi - neverjetna predrznost in zastrupljanje psa. To pa pomeni, da je združba (res je združba iz vseh vetrov okoliških Ljubljančanov) dobila krila in zalet, kar lahko vodi v resne neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrbita me dve zadevi - neverjetna predrznost in zastrupljanje psa. To pa pomeni, da je združba (res je združba iz vseh vetrov okoliških Ljubljančanov) dobila krila in zalet, kar lahko vodi v resne neumnosti.

Res predrznost teh ljudi postaja brezmejna, nekateri ne vedo, da imajo lastniki (večina) svoje pse za člane družine!!! In vem za ljudi, ki bi naredili veliko za svojega psa (žal se tu ne moremo sklicevati na silobran)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ni več realnost ..... bo treba si nabavit alarme kot majo američani ..... po koloni med kolesi so namontirali šobe z vžigalno napravo in dodatno pumpo za benz .... namesto da začne alarm svirat si dva metra okoli avta nrdi ognjen obroč :D .... bi rad vidu unega ki bi še enkrat probal avto spizdit ..... glede spravljanja se na nemočna bitja je pa tudi krutost ..... malo čudno se sliši sam mnogim žival pomeni več kot človek ker te žival skor nemore prizadet.

pazi na usnjene sedeže ker je baje v modi če ti ga iz garaže nemorejo odpeljat si pa celo notranjost razrežejo.

žalostno in primitivno!

Če se pa koga dobi mu je pa treba napotnico za lj. klinični zrihtat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res predrznost teh ljudi postaja brezmejna, nekateri ne vedo, da imajo lastniki (večina) svoje pse za člane družine!!! In vem za ljudi, ki bi naredili veliko za svojega psa (žal se tu ne moremo sklicevati na silobran)....

narobe .... oni zelo dobro vejo, da je človek na svojega psa, v primeru, če ga ima, močno navezan ... zaskrbljujoče je dejstvo, da jih boli patka za psa. in če jih za psa, jih verjetno tudi za lastnika ... ergo - če bi prišlo do konflikta, ne bi oklevali... skratka: grozljivka.

@Čečo: sem pa prebral o tvojem primeru - srhljiva grozljivka. :( :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bomo jambrali Sym. Treba je naprej živet. Le kakšen kotiček očesa bo treba bolj uporabiti, pa ne iz naših domovanj zaporov narediti.

Skratka, novo leto je tu in čas praznovanj. Tudi avto in moto tatov. Zato malce več pozornosti ne bo odveč.

Lepo se imejte,

Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enem iz par kilometrov stran od nas so neki mesecev nazaj ukradl kombinirko staro ene pol leta. NI MEL KASKO!!!!! Človk znoru in se odloču da jo bo najdu. nekaj mesecev poznej jo je najdu na hrvaškem z vsemi papirji. Pisana na enga hrvata, kuporodajna z jegovim podpisom in vse. Človk ni mogu nardit ama ništa.

Drgup primer. En drug človk iz sosednje vasi. Mat tut gradbeništo. So mu hotl ukrast Novga zetorja vrednosti cca 8 miljonov. Pa so probaval odpet prikolico pa jm ni ratal in nakonc odpelal traktor z prikolico na njemu pa še mini bagr. Vse skup uvedno :? :? :? dost. Pa se je lastnik zbudu pa na motor pa za njimi. pa jih je na srečo dohitu. uni pa samo iz traktorja pa v hosto. Nikol zvedel kdo so bli ampak verjetno isti kot za kombinirko. To je blo samo kakšen mesec razlike. sej pol se je pa nehal

Mi mamo pa doma tri avtobuse in zaenkrat še nobenga poizkusa kraje(MOČNO TRKAM PO LESU). Sicer je pa samo en vreden kraje ta pa je kasko zavarvan. So pa neki časa kral avtobuse na veliko. Pol so pa enkra dobil enga od treh vkradenih u vršiču ko mu je nafte zmankal. Amapk dva sta šla pa skos. Od takrat so se tut kraje avtobusov mal umirile. se prou vid da je to kr ena organizirana skupina. Če enkrat spodleti se takoj za kakšen let neha. Pa to ni 3-5 miljonov. To je 30-50 miljonov!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile organizirani kradljivci avtomobilov visokega cenovnega razreda niso le lopovi. Vsi so med izvrševanjem kaznivega dejanja oboroženi in pripravljeni orožje tudi uporabiti. Se ni za hecat - če je avto kasko zavarovan pa naj zavarovalnica lepo povrne škodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač pa na pomoč nemočni osebi, he he...

Če se ti bo kdo ponoči po nesreči na kuhinjski nož nataknu, ko si boš ravno šunko rezal bo lahko srečen, da si nebom še jast prišu k tebi po en sendvič :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti bo kdo ponoči po nesreči na kuhinjski nož nataknu, ko si boš ravno šunko rezal bo lahko srečen, da si nebom še jast prišu k tebi po en sendvič :)

A bi rad bil morilec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo pes kmalu pozabil na travme....pri nas doma smo fajn oboroženi(oče lovec)....sam kaj ko če koga obstreliš te pa tebe tožijo da si budala...ajajaj amerika kje si.... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo pes kmalu pozabil na travme....pri nas doma smo fajn oboroženi(oče lovec)....sam kaj ko če koga obstreliš te pa tebe tožijo da si budala...ajajaj amerika kje si.... O:-)

ja ampak predel texasa......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojmu kolegu so pred kratkim ukradl cl500, ki se smatrajo za neukradljive, pa mi razložte to!

LP

neukradljiva, razen za tiste, ki znajo krast :lol1: :naughty:

neukradljivega avta ni, to so dokazali že večkrat ko so se tovarne hvalile z raznimi protivlomilskimi, anti-.... sistemi pa jih je čez 14 dni že vsak boljši lopov znal onesposobit v 20 sec.

ma avto je avto, bolj me razp... da se grejo na psa spravit, mater jim.... meni so pred leti psa zastrupli, sicer verjetno iz faušije ali objestnosti in se je komaj zvlekel ker je bil v super kondiciji in najboljših letih, mu je pa zato na starost začelo srce pešat. mater bi se šrota najedli če bi jih dobil. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti avtomobili so že pripravljeni da jih ukradejo.

Vem za primer ko je gospod kupil novo BMW petko, ko jo je nekega dne zapeljal v garažo je z ogledalom usekal v okvir vrat, iz polomljenega ogledala pa je padel še en ključ in papirji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa tastare SEC mercedese se je baje odprlo tako da si vrgel pod avto, kjer naj bi imel neke senzorje zažgan časopisni papir in oboja vrata naj bi se samodejno odklenila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj "strašni" kuža se je očitno zmazal. Posvojeni mešanci imajo veliko življenj. In nas bo čuval naprej.

Le posode za hrano je potrebno vse sproti pospravljati in psa ne spuščati do ograje. Še en nauk več za te zmešane in neprijazne čase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti avtomobili so že pripravljeni da jih ukradejo.

Vem za primer ko je gospod kupil novo BMW petko, ko jo je nekega dne zapeljal v garažo je z ogledalom usekal v okvir vrat, iz polomljenega ogledala pa je padel še en ključ in papirji.

tole štorijo pa sem jaz slišal že za BMW 5, BMW 7, Audi A6, Audi A8 in še kak avto ... me bašzanima, kateri avto je bil v resnici :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!