Skoči na vsebino

Obvestilo tatovom


ceco

Priporočene objave

Mojmu kolegu so pred kratkim ukradl cl500, ki se smatrajo za neukradljive, pa mi razložte to!

LP

To se je zgodilo na trojanah, avtomobil pa so ukradli s kluči vred!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti avtomobili so že pripravljeni da jih ukradejo.

Vem za primer ko je gospod kupil novo BMW petko, ko jo je nekega dne zapeljal v garažo je z ogledalom usekal v okvir vrat, iz polomljenega ogledala pa je padel še en ključ in papirji.

Pa da nista bla še dva rezervna kluča zravn..

..Zgodbica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa tastare SEC mercedese se je baje odprlo tako da si vrgel pod avto, kjer naj bi imel neke senzorje zažgan časopisni papir in oboja vrata naj bi se samodejno odklenila.

A ni bila to S klasa pa jo je en cigan tako odklenu!?!? :hmm:

Še ena zgodbica več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti avtomobili so že pripravljeni da jih ukradejo.

Vem za primer ko je gospod kupil novo BMW petko, ko jo je nekega dne zapeljal v garažo je z ogledalom usekal v okvir vrat, iz polomljenega ogledala pa je padel še en ključ in papirji.

Avtomobili, ki so pripravljeni da bi se jih ukradlo bi jim lahko rekli AUDI, VW, Renault, Fiat,. BMW pa niti iz daleč ne! Če ne vrjameš poglej vsaj na statistika ukradenih avtomobilov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je zgodilo na trojanah, avtomobil pa so ukradli s kluči vred!

Lastnik je pa hitro po izgubi svoj avtomobil dobil nazaj--- le-ta je bil totalka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bila to S klasa pa jo je en cigan tako odklenu!?!? :hmm:

Še ena zgodbica več!

nope, testirano............je res sam odvisno od opreme.........stvar je pa bla v temu da si vrgel pod tank karkoli k je gorel in delalo veliko dima, ter je avto sam "poskrbel za varnost potnikov" tako da je naredil zasilni izhod in odklenil vsa vrata.....

aja pa se neki tist glede avdijev je tud drzal, mel je se en kljuc v zadnji levi luci, sam so to pol takoj skenslal.........(beri ene prvih serij)

citroen je mel v levem plasticnem koloteku tko mal zarezano plastiko, in ce si tist vn odlomu je mel not se en rezervn kljuc.....

itd.......

ni problem vkrast cesarkoli ce se hoce............jst nocm, vi pa vrjetno tud ne tko da ce nas bo vec bo bl varno.......... :zzz:

aja pa se neki sicer tega ne vem cist tocno............uglavnm ena nemska zavarovalnica je najela skupino strokonjakov ki so vlamljali v razlicne tipe in znamke avtomobilov ter tako testirali kolk so doloceni avtomobili varni proti kraji......bla bla bla.... uglavnm ko so vse te svoje ugotovitve podali zavarovalnici v obliki videokasete se je ta cudezno pojavila na crnem trgu..........

kar pomeni da vsak ki ima xxxx vez in xxxx $$$ lahko krade vecino avtomobilov ki se danes vozijo po cestah.............. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas doma smo fajn oboroženi(oče lovec)....sam kaj ko če koga obstreliš te pa tebe tožijo da si budala...ajajaj amerika kje si.... 

ja ampak predel texasa......

Ko smo ravno pri Texasu... Je tip rekel, da lahko vlomilca ustrelis. Samo moras paziti kako ciljas (ali pa kaksno pusko imas :D ) ker ce prezivi, te lahko tozi.

V glavnem, eno je kazenska odgovornost, eno pa civilna. Nazalost bi pri nas vlomilec bolje odnesel v obeh primerih (razen v primeru smrti :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se neki tist glede avdijev je tud drzal, mel je se en kljuc v zadnji levi luci, sam so to pol takoj skenslal.........(beri ene prvih serij)

citroen je mel v levem plasticnem koloteku tko mal zarezano plastiko, in ce si tist vn odlomu je mel not se en rezervn kljuc.....

itd.......

a hočeš rečt, da so te ključe že serijsko imeli avtomobili z vednostjo uradne tovarne vgrajene kao "za vsak slučaj"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a hočeš rečt, da so te ključe že serijsko imeli avtomobili z vednostjo uradne tovarne vgrajene kao "za vsak slučaj"?

tocno tako.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno tako.............

in ti si to videl na lastne oči, slišal od fotra, slišal od frendov, ... ?

če imaš še kakšne fotke... bi blo super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti bo kdo ponoči po nesreči na kuhinjski nož nataknu, ko si boš ravno šunko rezal bo lahko srečen, da si nebom še jast prišu k tebi po en sendvič :)

Problem je edino, če se ti enih 65 krat ponesreči natakne na nož. :lol1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti si to videl na lastne oči, slišal od fotra, slišal od frendov, ... ?

če imaš še kakšne fotke... bi blo super.

jst sem nekaj takih primerov videl na lastne oci, za nekaj sem jih pa slisal, sam po tem kar sm ze videl jim tudi verjamem.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno obvestilce.

Za primer redno plačujočega davčnega obveznika Cecota se je država odločila, da bo primer prevzela Uprava kriminalistične policije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole štorijo pa sem jaz slišal že za BMW 5, BMW 7, Audi A6, Audi A8 in še kak avto ... me bašzanima, kateri avto je bil v resnici :)

Jaz vem za ''ziher'' za audi A8. Povedal mi je lastnik (moj stric) in pokazal fotke. Pa tako je bil jezen na osebek, ki mu je ogledalo odbil na stebru pri nadstrešnici. No pa se je hitro ohladil, ko je videl rezultat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je kupil golfa IV in ni dobil vseh kljucev zato je sel na servis prekodirat kljucavnico in zamenjat (kupit nove kljuce)... cez teden dni je zalotil tipa ki je s kljuci poskusal na vsak nacin zalafat avto ki je imel kodno zaprt dotok goriva..

... posledice zlomljena celjust - 5 zob in zaprta oba očesa + pocene arkade...

.. policijo je pocakal tako da mu je stal na glavi dokler se niso pripeljal...

zadeva je jasna... razbito levo ogledalo - tam je bil kljuc. :? :angry: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno tako.............

Kokr pa jst vem ni blo glih tko, da so v tovarni dajal noter kluče. ko so bli avti peljani na servis (govorim za Audi) so takoimenovani serviserji dali še en kluč al v stransko ogledalo al v luč, izbiral so pa audije z mal bolšo opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr pa jst vem ni blo glih tko, da so v tovarni dajal noter kluče. ko so bli avti peljani na servis (govorim za Audi) so takoimenovani serviserji dali še en kluč al v stransko ogledalo al v luč, izbiral so pa audije z mal bolšo opremo.

a to so dal z vednostjo lastnika, al ibrez vednosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšno nedeljo je bla na vox-u oodajo o proti vlomnem sistemu za avto. Če posikušaš vžgat avto se v ozračju sprosti nek plin, ne vem kakšen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšno nedeljo je bla na vox-u oodajo o proti vlomnem sistemu za avto. Če posikušaš vžgat avto se v ozračju sprosti nek plin, ne vem kakšen.

Sej zdejšni alarmi so zelo izpopolneni-vsaj eni. Obstaja tud tak, ko ti kdo vlomi, GSM te pa pokliče. Tatovi pa največkrat izberajo avtomobile brez alarma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko boljših avtov pa je brez alarma?

Itak pa tudi če imaš alarm, moraš oz. je pametno imeti še kasko! In pot tem ti kljub najboljšem alarmu vseeno ukradejo avto :hmm:

A ni škoda sploh kupovati neke drage alarmne sisteme, imaš namesto tega že za en obrok kaskota?

Ceco, a ti po dveh ropih že ugodijo ob prošnji za orožni list? Jaz bi vsekakor razmislil o tem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem o alarmu študiral letos ko sem kupu nov motor...malo boljši alarm dobiš za 40k sit...tudi pod 30k dobiš alarme...sem pa enkrat stopu do enga ki ima alarm in ga prosil naj mi pokaže kako deluje ta zadeva...je reku ni problema...je aktiviru alarm in mi razlagu da ko kdo premakne motor piska....pa ga začne premikat se usede nanj in ga ziblje sem ter tja od alarma nič...mene niti ni prepričal...odvisno pa je tud kakšen alarm imaš...on je imel original od proizvajalca motorja....

original od Yamahe za moj motor bi koštal okrog 70k....

hotu sem povedat da alarm kot ostali protiukrepi niso vedno dovolj da ti motorja ne zmaknejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotu sem povedat da alarm kot ostali protiukrepi niso vedno dovolj da ti motorja ne zmaknejo...

Hmmm sm mislil, da veste pa vseeno: lopov, tat, nepridiprav,... bo če bo res hotel (in imel ustrezno znanje) prišel do svojega "plena" pa vi lahko naredite kar hočete......ni ga alarma, ni je ključavnice, ni ga varnostnega sistema, psa čuvaja, ...., ki ga človek ne bi mogel premagati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, testirano............je res sam odvisno od opreme.........stvar je pa bla v temu da si vrgel pod tank karkoli k je gorel in delalo veliko dima, ter je avto sam "poskrbel za varnost potnikov" tako da je naredil zasilni izhod in odklenil vsa vrata.....

aja pa se neki tist glede avdijev je tud drzal, mel je se en kljuc v zadnji levi luci, sam so to pol takoj skenslal.........(beri ene prvih serij)

citroen je mel v levem plasticnem koloteku tko mal zarezano plastiko, in ce si tist vn odlomu je mel not se en rezervn kljuc.....

itd.......

ni problem vkrast cesarkoli ce se hoce............jst nocm, vi pa vrjetno tud ne tko da ce nas bo vec bo bl varno.......... :zzz:

aja pa se neki sicer tega ne vem cist tocno............uglavnm ena nemska zavarovalnica je najela skupino strokonjakov ki so vlamljali v razlicne tipe in znamke avtomobilov ter tako testirali kolk so doloceni avtomobili varni proti kraji......bla bla bla.... uglavnm ko so vse te svoje ugotovitve podali zavarovalnici v obliki videokasete se je ta cudezno pojavila na crnem trgu..........

kar pomeni da vsak ki ima xxxx vez in xxxx $$$ lahko krade vecino avtomobilov ki se danes vozijo po cestah.............. :xx:

Ja, sem bral o tem. Največ se je menda namuču pri Vectri (se mi zdi). Potreboval je celo 1min! Torej si lahko predstavljate, da je druge avte že skoraj dalinsko odpiral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!