Skoči na vsebino

Peugeot 407 - nova pižotka


SiR

Priporočene objave

Mene pa v sprednje lucke malo na Celico spominja... :hmm: Ampak to ni nic slabega... :OK: Lep avto... zadek mogoce malo faljen, ampak saj niti slikce ni, da bi clovek pravilno ocenil..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufa, zadeva ima pa naravnost brutalen odbijac z odprtino za zajem zraka :kva1: Meni je vsec ...

Ampak odbijaca spredaj je pa zaradi one odprtine tako malo ... a sploh lahko opravlja svojo funkcijo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UAU...lep avto :OK: ...glede oblike brez pripomb sam cena bo pa po moje ubijalska!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto je ful lep ni kej...odlično oblikovan kot puščica....kaj se pa pod havbo skriva?

Možni odgovori:

1) blok motorja, glava motorja, elektronika za vbrizg goriva, posoda za vodo za vetrobrane pucat, nekaj kablov, filtri, volanski mehanizem, nekaj crknjenih mušic in nekaj litrov zraka...

2) Mašina.

3) "Kaj meniš ti?"

Sicer pa, če se ti ne da po netu pogledat, ti povem jaz:

Peugeot in Citroen v avte vgrajujeta nekaj bencinskih in nekaj dobrih dizelskih motorjev. Med njimi so za P407 na voljo: bencinarj 1,8 litra --> 117 KM, 2,0 --> 136 KM, 2,2 --> 160 KM in 3,0V6 --> 211 KM; in dizlaši novi 1,6-litrski HDi --> 110 KM, 2-litraš z 136 KM in čez nekaj časa še novi 2,7-litrski V6 dizel, ki ga že uvaja tudi Ford (skupni razvoj). Za prenos moči skrbijo 5 in 6-stopenjski ročni ter 4- in 6-stopenjski samodejni menjalnik oba z opcijo sekvečnega šaltanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašine so:

2.0 hdi

2.7 hdi

3.2 V6

1.6 hdi

2.0

2.2

1.8

vsaj tako msilim

Popravljeno . Popravil Italjet Dragster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač mate pa člank v mislm da sobotnih novicah o temule pežojčku...piše tud use o mašinah pa tako naprej... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimam kej rečt res všečen avto. rečte da se nor amapk ko sem na hitr pogledal drugo sliko mi je spodnji del odprtine sliču na astona martina. Sej veste kako ma spodi oblikovan rob aston.

Samo moraš res na hitr pogledat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda obetavno. Iz določenih profilov skoraj "coupejevsko2.

Edino ta stil usnjenih sedežev mi ni všeč. Podoben je tudi v 406-ici.

Na začetku je bilo govora o identični platformi za C5 in 407. Je kaj na tem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku je bilo govora o identični platformi za C5 in 407. Je kaj na tem ?

Hmnja, najboljš da na PSA vprašaš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi dal naslov bi še mogoče bilo uporabno.

Nič čudnega da teme zatavajo.

Točno tko!

SymRu je kriv, da teme zatavajo, ker skriva naslove! :angry:

We'll hang ol' SymRu on the sour apple tree,

....

....

Glory-Glory-Halleluyah... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi dal naslov bi še mogoče bilo uporabno.

Nič čudnega da teme zatavajo.

www.google.com -> PSA mogoce?!

lahko probas tudi z www.najdi.si -> PSA....

ja ja, mi moderatorji :doze: ....... sami krizi in tezave z nami, ker ne prinesemo vsakemu velecenjenemu clanu vse na (v?) rit. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimam kej rečt res všečen avto. rečte da se nor amapk ko sem na hitr pogledal drugo sliko mi je spodnji del odprtine sliču na astona martina. Sej veste kako ma spodi oblikovan rob aston.

Samo moraš res na hitr pogledat!!

Meni pa se zdi ravno nasprotno, bolj gledam bolj vidim Aston Martina. Kar pa seveda ni nič slabega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.google.com -> PSA mogoce?!

lahko probas tudi z www.najdi.si -> PSA....

Pa kakšnega smeškota moram narisati na koncu izjave "če bi dal še naslov bi bilo mogoče uporabno" da bi kdo razumel kaj sem hotel povedat :mellow: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšnega smeškota moram narisati na koncu izjave "če bi dal še naslov bi bilo mogoče uporabno" da bi kdo razumel kaj sem hotel povedat :mellow: :huh:

1) A smo na kvizu, da bi ugibali?

2) Če ti je vse tako jasno, zakaj potem sprašuješ?

3) Ne vem, ali imata C5 in 407 kaj skupnega. No, pogonski agregati so si dost podobni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji viri pravijo, da je podvozje tako, kot pri C5, minus hidropnevmatsko vzmetenje seveda ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!