Skoči na vsebino

Miss World 2003


Thundercat

Priporočene objave

A ste kej gledali predstavitev punc...katera vam je kaj všeč....

meni osebno je simpatična miss Avstralije...huda pa je miss Škotske...sicer pa bi se še katera našla....

novih je tudi nekaj pravil/načinov izbiranj svojih naj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem bo zmagala Irka, Rosanna Davison ... ki je , btw, hčerka pevca Chrisa de Burgha. študira arheologijo, sociologijo in zgodovino in obožuje vodne športe. rada ima ples, film in glasbo.

Upa kdo stavit?

:devil: :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem bo zmagala Irka, Rosanna Davison ... ki je , btw, hčerka pevca Chrisa de Burgha. študira arheologijo, sociologijo in zgodovino in obožuje vodne športe. rada ima ples, film in glasbo.

Upa kdo stavit?

:devil: :naughty: :OK:

Še dobro da 24 ur gledate :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da 24 ur gledate :lol1: :lol1:

Dvomim, da sem danes gledal Tv... sploh pa sem tisto objavil slabo uro, preden je bilo pri 24ur povedano, kdo je zmagal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in Tini Zajc se ne bo uspelo prebiti med najlepejših 20. :naughty:

Ma če se ji je uspel prebit med prvih 40 je bla dobra.... Men ni glih ne vem kakšna miss ta Tina :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No navsezadnje je le zmagala Irka( :wub: lušno dekle...ni kej)..............o naši ne duha ne sluha :unsure:

Sej izbor ni biu slab sam iz 2. spremljevalko so pa zgrešil 300 na uro <_< :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal (dremal) samo predstavitev deklet popoldan. sicer nisem videl vseh ker sem vmes parkrat zaspal ampak edino norvežanka in botcvana sta imele določene "argumente", ki jih pričakuješ na ženski, vse ostalo pa je neko anoreksično odlagalo za obleke. nevem zakaj jih kaže v kopalkah če pa nobena nima kaj za pokazat :hmm:

drugače pa kot vedno "world peace" in to.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in katera je potem najlepša na tem svetu,poleg mene seveda :lol1:

Nobena predvidevam ... :004

Vglavnem ni nič posebnega nobena ... toti svetovni mir pa tak vsaka reče ker se lepo sliši ... :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Misice so vredi,ampak ne tak kot si marsikdo misli,so precenjene,pazi ka si želiš ker ko to dobiš vidiš da je moped moped!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!