Skoči na vsebino

lezeci policaji


romans1

Priporočene objave

lp mene zanima po kaksnih merilih naredijo lezece policaje namrec za avtomobile so se v vredu za motoriste pa ne ker so preveliki pa sploh ni vazen kolk se vozes vseeno te ker butne k zapeles cez njega. :devil: zanima me se vase mnenje. no sej nekateri so v vredu kot naprimer v jarsah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas sta bila 2 tavelika prišraufana pa so jih umaknili......je pa nekaj kar asfaltiranih in so kr neki...sejih je par meščanov lotilo že z krampi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v CE v oni enosmerni ulici mim banke sm 1x nasedel z oklepom. :angry: :angry: :angry: :angry: naslednjic k sma sla s kulegom (revenge) je un s KMXom skocu, js pa najprej pocas da nism nasedel, pol pa gaaaasssssss da sm celo prvo prestavo spuro vleku!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jest sm sel 60 čez tistega ta visokega, ko je 2 m dolg. Bil je neoznačen, pa še malo je bla že tema. Sem mislil, da sem ze prefukal nosilno roko :angry: , sam jo na sreco nisem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas pa tega ni, sam se nekej govori, da jih bodo postavl.. kar pa seveda ne bo ovira za tiste z malo tršim vzmetenjem in malo poguma :devil: :naughty: :xx: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas pa tega ni, sam se nekej govori, da jih bodo postavl.. kar pa seveda ne bo ovira za tiste z malo tršim vzmetenjem in malo poguma :devil: :naughty: :xx: O:-)

u radovlc so...enkrat sm enga vidu k je s kroslo prpizdu tm cez...prov noro je skocu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas sta bila 2 pa smo jih eno noč kar odšeraufali, tako da sta zginila v noč:))))

PRi nas tudi pa so nove nardili :) Potem pa jih je z plugom ko je cesto pluzo ven vtrgal en kos zdaj pa so kar asfaltirane nardili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ležeči policaji sux. :( sploh pa če jih postavjo tm k je najbolša cesta za hitro vožnjo. po drugi strani pa če ti ni škoda skuterja lahk veselo skačeš čez njih, sam maš hitr podvozje uničeno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ležeči policaji sux. :( sploh pa če jih postavjo tm k je najbolša cesta za hitro vožnjo. po drugi strani pa če ti ni škoda skuterja lahk veselo skačeš čez njih, sam maš hitr podvozje uničeno ;)

hmmm...a skuterji tud majo podvozje? :D :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš endurca se pa da prav fajn skočit!!še posebej na tistih asfaltiranih!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lezeci policaji totalno sux. sploh pa oni za prisrufat :BUA:

cisto so brezveze saj so ponavadi postavleni tam kjer lahko hitro vozis :angry: . jaz se jim ponavadi izognem. :OK: enkrat ponoci pa ga nisn vido pa sn kuj cez zapelo pa sn blatnik zlamo :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ležeči polcaji so zakon :devil: Saj uni asfaltirani tadolgi k čez nih nikol ne letim mn kt 70...letu sm pa že 100+ čez :naughty: ...hud filing k sploh ne skočš sam mal rukne.Če maš pa še sovoznika ga pa pr 100 sploh ne čutš...ko kamnčk :OK:

Drgač uni tamali so pa do konca bedni k č sm sam ruknejo preveč! :BUA: :BUA: :BUA:

Aja...gdor ne ve...mam endruco(pol itak d lahk letim čez kucle :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF?

"Po navadi postavljeni tam, kjer lahko hitro voziš..."

Ja zihr, ni bolšga filinga kt mim cityparka, kjer čez cesto skače 0,5 mio ljudi, al pa mim vrtcov in OŠ pičit 100+.

Ne trdim pa, da so povsod postavljeni z razlogom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ležeči policaji sux. :( sploh pa če jih postavjo tm k je najbolša cesta za hitro vožnjo. po drugi strani pa če ti ni škoda skuterja lahk veselo skačeš čez njih, sam maš hitr podvozje uničeno ;)

Ja k niso ležeči policaji na takih delih k lahk hitr vozš zato de upočasniš??

Zakwa pa mislš de so jih naredl?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji.

Na tem mestu bi vas rad obvesti.....pravzaprav vam sporočam veselo novico!!!

V Ljubljani so se kot najboljši izkazali ravno plastični ležeči policaji......da,da dragi moji.......tisti za pršraufat.

Od leta 2004 dalje,se bodo iznenada začeli masovno pojavljati predvsem v raznih naseljih,zaprtih soseskah in podobnih mestih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: LEžeči policaji so čist zgrešeni

JAz sn enga full visokega v framu zahaklal z puni hitrosti OKOL 90 "po števcu"

potem me je bilo cel dan rit pol bolela. takrat sn mislo da mi je vilce zlamalo itd...

Od takrat se mi zdi da mi štel vleče. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!