Skoči na vsebino

lezeci policaji


romans1

Priporočene objave

no dober no dej ze mal odrast komaj si nehu mlek pit pa ze mislčs da si frajer ker vozes skoz rdece . ne zel si da mi preckas cesto k bom mev izpit k te bom slucajno spegledu. :OK:

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dober no dej ze mal odrast komaj si nehu mlek pit pa ze mislčs da si frajer ker vozes skoz rdece . ne zel si da mi preckas cesto k bom mev izpit k te bom slucajno spegledu. :OK:

Sam res. Tolk si mejhn da še čez volan neboš vidu! :P

Popravljeno . Popravil speedrunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res. Tolk si mejhn da še čez volan neboš vidu! :P

sej zakaj pa misls da te bom spregledu. :lol1: no zdej se pa mal umer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ležeči so res bedni, k sreč jih pr nas ni velik. Sam k so dal pr ns une za pršravfat smo jih v enem tednu vse dol pošravfal oz. smo pošravfal sam ene par jih, zok da se je dal s kolesi mimo. Zdej so dal pa betonske. Sm pa tut enkrat, k se mi je mudil dam pa se mi ni dal bremzat kr s povno pičil čez. S skutrjem nč narobe, jst nasmejan do ušes :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ležeči so res bedni, k sreč jih pr nas ni velik. Sam k so dal pr ns une za pršravfat smo jih v enem tednu vse dol pošravfal oz. smo pošravfal sam ene par jih, zok da se je dal s kolesi mimo. Zdej so dal pa betonske. Sm pa tut enkrat, k se mi je mudil dam pa se mi ni dal bremzat kr s povno pičil čez. S skutrjem nč narobe, jst nasmejan do ušes :devil:

pr nas pa je tega ležečega sranja polno, pa še zmeraj nove zravn delajo :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas pa je tega ležečega sranja polno, pa še zmeraj nove zravn delajo   

prav tak!! :notworthy: :notworthy:

zakaj pa noriš tak!! :P :P :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav tak!! :notworthy: :notworthy:

zakaj pa noriš tak!! :P :P :OK: :OK:

Sam prej ko še jst nisem mel motorja, pa niti enega ni bilo tle v bližini, zdaj pa so na vsakem ovinku

verjetnsojihzaradmenenaredillpress :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!