Skoči na vsebino

Najstniške blodnje o policistih


Jure007

Priporočene objave

Policija - sucks!

Jest sm imel naslednjo izkušnjo: Na Letališki v ljubljani sem padel v radar. In že takoj ko sem prišel do policijskega vozila sem postal pozoren na to, da je policist, ki me je nameril:

1. sedel v avtomobilu ( kamor ni mogel nasloniti nikamor radarske pištole, da bi

bila fiksna)

2. da me je nameril skoti zaprto okensko steklo preko sovoznikovega sedeža

Nato sem opazil, da so bili na zapisniku napačni moji osebni podatki, zato sem se odločil in po netu izbrskal Pravilnik o meroslovnih zahtevah za merilnike hitrosti v cestem prometu, kjer je bilo v 10. členu izrecno napisano, da je prepovedano meriti skozi zastekljena okna avtomobila in da mora biti radarska pištola fiksirana na neko trdno podlago etc.

Seveda sem napisal pritožbo tako na PP kot tudi na MNZ! In seveda po vsej verjetnosti uspel :yea2: Saj sem se pogovoril z nekim policistom, ki ga poznam in mi je pritrdil da bom verjetno zmagal jaz!

Mislim da je pametno za takale delikatne zadeve malo po Uradnem listu pobrskati, kako lahko policist izvede nek postopek, saj si naši policisti vse prevečkrat privoščijo napake in prekoračijo svoja pooblastila!

Anubis - navijam zate za čimboljši razplet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jz sem mel tut neljubo situacijo. Jaz in sosed sva bla na motorju tomos cl 15 pa mašina od CTX gor. In se peljeva po makadamski cesti pa naju začnejo lovit policaji. Jz zavijem s ceste in sosed pade dol. Policaj ga itak dohiti in ga 3x užge dokler mu ne pove kdo sem jz. Še isti večer 2 ure poznej je na našem parkirišču obračal z marico(prej je bil a astro). In skor leto poznej dobim pa vabilo k sodniku. In v zapisniku piše da sem bil ustavljen in kontroliran iz strani policije. Id da je blo ugotovljeno da nimam izpita, neregistriran motor itd... Moj fotr to nese svojem odvetniku in pove kaj je blo v resnici. Ka sm pršu k sodnici sem samo reku da se jz tega ne spomnem in da nevem kaj bi blo to... Zraven pa še pisno pritožbo kako bi mogu policaj ukrepat (popisat serijske motorja....pa še par stvari) in vse podpro z členi v zakonu o delovanju policistov al neki tazga. Uglavnm sodnica je samo tist prebrala pa rekla adijo. Tega je že okol 3 leta pa nisem dubu niti odvestila da je zapadno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji lažejo tko,da ni res :angry:

nas so enkrat nameril na radar točno 80,0 km/h :blink: ,če mene vprašate je to tako majhna verjetnost,da te nameri točen 80,zato mislim,da je to kar on vpisal not :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene je takat nameru 70km/h in sm dubu 15.000!! Zato sm pa tut zbrsku tisti pravilnik.... golazen samo golfajo (moj primer), pobirajo zravn pa jamrajo da nč nimajo.

Zato pa folk - dobr je znat al pa imet pravilnik -vsaj za radarje da te ne prinesejo okoli kot so hoteli mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji lažejo tko,da ni res :angry:

nas so enkrat nameril na radar točno 80,0 km/h :blink: ,če mene vprašate je to tako majhna verjetnost,da te nameri točen 80,zato mislim,da je to kar on vpisal not :angry:

Povsem enako verjetno je, da te nameri 73,6, 82,9, 47,8 ali pa 80,0.

In zakaj naj bi bila 80,0 tako posebna stevilka?

LP,

Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsem enako verjetno je, da te nameri 73,6, 82,9, 47,8 ali pa 80,0.

In zakaj naj bi bila 80,0 tako posebna stevilka?

Zato, ker na nekaj se je treba obesit, da to razglasimo za goljufivost policistov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vsi policaji lažejo d bl ne morejo pa naj bi bli oni pol ljudstvu v vzgled!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Meu sm že s polcijo opravka in pol tko d vem d bl lažnivga, goljufivga pa izkoriščevalskega(pa še velik stvari bi lahk našteu)posla ni(OK...politki so čist svoja klasa)!!!

Vm povem sam eno mejho prigodico k se mi je zgodila neki cajta nazaj:

sedimo en petek zvečer jst in moji kolegi(še trije faloti)v bližnjem lokalu in lepo vsak svoje pivo v rok in se pogovarjamo. Že prej k smo pršli not smo šli mem mize kjer sta za mizo sedela policaj(v popolni uniformi)pa še en gospod za katerga kr upravičeno summ d je biu krimič. No in mi seveda mormo ušpičt neki drgač nismo zdravi in po dolgm pogovoru se odločmo d plačamo tistmu polcaju eno pjačo.Že prej smo vidl d ma 2 deci đusa v kozarcu in že zberemo dnar(vsak je dal neki za tiste 2 deci đusa).Pokličemo kelnarco in naročimo za tega polcaja tist kar pije da mu prnese pa pove d mu mi pošilamo.In čez ene 5 min on pjačo dobi in kelnarca mu pove mi se pa u kot režimo pa ns on pozdrav pa valda mi nega nazaj.Tko mi spijemo tisto pjačo in gremo do šanka da plačamo.Za plačat je blo:4je peri pa deci đusa pa deci vodke!!!!!!!Nm nč jasn gdo od ns je deci vodke požru nakar ugotovimo d smo častil polcaju pjačo in očitno d je meu on u kozarcu lepo deci đusa deci vodke pa na šihtu je biu(saj po moje ker je biu v polni uniformi)!No sej pol smo plačal use skupi sam ne more polcaj spit kr 2 deci vodke na šihtu pa bohvedi kolk je že prej spiu!

No in to je naš vzor in mi se naj po njih ravnamo!!!! :? :? :? :angry:

Sam mi budale bi ga pa tud lahk prjavl d smo ga vidl pit sam kva bodo 14 al 15 let stari froci naredl...uglavnm polcaji so navadni NATEGUNI k misljo d vse lahk k majo pendrek u rok!!!

P.S:

Pa vse to kar sm povedu ne leti na popolnoma vse policaje ampak na veliko,veliko večino...vrjamm d obstajajo tud "tapravi" polcaji,zvesti zakonu...sam teh je bore malo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija - sucks!

Jest sm imel naslednjo izkušnjo: Na Letališki v ljubljani sem padel v radar. In že takoj ko sem prišel do policijskega vozila sem postal pozoren na to, da je policist, ki me je nameril:

Samo tako slučajno in nedolžno me zanima, koliko si se takrat po svoji oceni peljal in koliko naj bi se policist oz. radar zmotil??? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js na nepostene policaje se nism naletel. sem pa ze naletel na nerazgledane (je trdil da je na Civicu aftermarket auspuh, je bil pa original), nenatancne pri poslu, pocasne na cesti, ko je treba lovit koga... :lol1:

ma qrc. 2x sem mel sranje, in obakrat sem bil sam kriv. policaji pa itak da morjo bit, k drugac bi bil itak kaos! .)

LP, Z. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene so tudi na radar dobilil :(

Tisto o merjenju skozi steklo prvič slišim, on je pa ravno tako meril.

Bi mi znal kdo razložit kako je s tem.

Pa še kaj naj v pritožbi napišem, pa kam se jo pošje.. itd.

Veste, prvič se pritožujem. :P

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberite si " Zločin in kazen......"

in še naprej pridno pritiskajte na gas in polnite državni proračun.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če se že nuben noče na njihovo stran pustavt se bom pa vsaj jst:

Enkrat sem z motorjem prehitu pulcaja v neoznačenem avtomobilu po levi strani čez polno črto s kr precej prevelko hitrostjo in vse to še celo z ugasnenimi lučmi.

Pol je pa začeu gont za mano, ampak ga jst sploh nism upazu ker nism meu časa gledat v špegle. Uglavnem je med tem "pregonom" upazu še ene par napak, ko sem prehitu še enga skuterista pa sploh nism šu na lev pas itn. U glavnm ko mi je končn putegnl, da je una škatla na sprednjem udbijaču radar in da je on pulcaj sem se pa ustavu. Point je pa, da mi je za kazen štel sam vožnjo skoz polno črto ne pa še vsega ostalga. Tko sm dubu sam 15.000 sit kazni namest 70.000 sit, nevem kolk pik pa še sodnika. Če komu kej pomen (meni nič) sem iz Ljubljane to pa je blo v Postojni. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nja, sej se najdejo eni k so vredu, sam eni so pa totaln pogreb. sej med motoristi (pa ne sam med motoristi, ampak povsod) je enako - eni so pametni, drugi pa "pametni"... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vsi policaji lažejo d bl ne morejo pa naj bi bli oni pol ljudstvu v vzgled!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

ne vem zakaj naj bi bili oni tebi za vzgled...oni pač opravljajo službo in to je to...da greš skozi procese socializacij so pa tvoji starši odgovorni in na koncu tudi družba katere del so tudi policaji......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki je ziher... ...ce se bo policaj pelu 120 namest 90, pa se peljes za njim, ne bos dobu kazni... ...preizkuseno!! B) :)

tole glede zgledov... ...skuteristom naj bi bli zgled avtomobilisti k pocas vozjo, tovornjakarji, k majo izkusnje, policaji k predstavljajo zakon,... ...konc koncev pa smo vsi le ljudje! vozi kok se ti zdi, da je prav - varno, predvidljivo, predvidevaj situacijo,... ...splosnega recepta ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tako slučajno in nedolžno me zanima, koliko si se takrat po svoji oceni peljal in koliko naj bi se policist oz. radar zmotil??? :o

Ti povem po pravici, da ne vem! Hitro nisem peljal to je 1x1, lahko, da je bilo čez omejitev 50 km/h, zelo možno, samo, zakaj bi plačal jaz, ki sem - priznam kršil predpise, če jih je kršil tudi policist. Ti povem po pravici, da ne vem! Hitro nisem peljal to je 1x1, lahko, da je bilo čez omejitev 50 km/h, zelo možno, samo, zakaj bi plačal jaz, ki sem - priznam kršil predpise, če jih je kršil tudi policist. vendar sem prepričan da več kot 65 nisem mogel peljati, ker -na srečo - takat sem peljal čisto flegma. policist me je nameril 70.Vendar sem prepričan da več kot 65 nisem mogel peljati, ker -na srečo - takat sem peljal čisto flegma. policist me je nameril 70.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konc koncev pa smo vsi le ljudje! vozi kok se ti zdi, da je prav - varno, predvidljivo, predvidevaj situacijo,... ...splosnega recepta ni!

splošni recept so zakoni ki veljajo na naših cestah.....tako kot se tebi zdi da je prav pa ne smeš vozit ker te ponavadi zakon omejuje...če bi vozili po tvojem receptu bi na cest vladal kaos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene so tudi na radar dobilil :(

Tisto o merjenju skozi steklo prvič slišim, on je pa ravno tako meril.

Bi mi znal kdo razložit kako je s tem.

Pa še kaj naj v pritožbi napišem, pa kam se jo pošje.. itd.

Veste, prvič se pritožujem. :P

Hvala

V pravilniku o meroslovnih zahtevah za merilnike hitrost i cestnem prometu pod 10. členom 2. odstavka 2. alineje piše: pri merjenju iz stoječega vozila ni dovoljeno merjenje skozi stekla vozila.

Izdano v Uradnem listu RS št. 22/00

Če te je nameril tako, opiši kje te je nameril, v kateri smeri je stal z radarjem, ali je sedel v avtu ( ni dovoljeno) ali je bila pištola fiksirana na trdno podlago in seveda da se sklicuješ na omenjeni člen zgoraj.... Pošlji na PP ki je izdala plačilni nalog in na MNZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriminalist zaslišuje osumljenca:

"Vaše ime?"

"Josip Broz Tito."

"Ne imejte me za norca! Povejte vaše pravo ime! Ni mi do heca z vami!"

"Wolfgang Amadeus Mozart!"

"V redu. In zapomnite si: mene je težko pretentati!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splošni recept so zakoni ki veljajo na naših cestah.....tako kot se tebi zdi da je prav pa ne smeš vozit ker te ponavadi zakon omejuje...če bi vozili po tvojem receptu bi na cest vladal kaos...

ja, mas prav, sam js sm mislil recimo take primere, ko je omejitev 90, peljes se pa lahko max. 70, da je se varno. drugace pa se strinjam s teboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja še zmeri mislm da so(bi mogli bit)policaji ljudstvu v vzgled...oni kaznujejo tiste ki kršijo zakon to se prav je logično da ga oni ne(ne samo da ga ne smejo)in če oni ne kršijo zakona delajo vse po pravilih in se po njih lahko zgledujemo...ker če bomo taki kot oni ne bomo delali prekrškov ;)

Čeprov so to sam sanje ker polcaji kršjo še bl kt marskeri normalni ljudje tko d so zame navadni.................. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ktir bo pa policaje kaznoval?? :D

To je to.......zato pa kradejo pa lažejo d glava peče!!!!!!!!!!!!!!!!Itak so vsi neki povezani pa če enga zjebeš(kot navaden smrtnik)bo pa drug tebe(drug polcaj)!!!!!

P****i kaj čš :xx: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to.......zato pa kradejo pa lažejo d glava peče!!!!!!!!!!!!!!!!Itak so vsi neki povezani pa če enga zjebeš(kot navaden smrtnik)bo pa drug tebe(drug polcaj)!!!!!

P****i kaj čš :xx: :BUA:

Glede na to, kako pljuvaš vse počez niti nisi za drugo, kot da te zj....! A ti si pa nedolžna ovčka ali kaj? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!