Skoči na vsebino

Najstniške blodnje o policistih


Jure007

Priporočene objave

Glede na to, kako pljuvaš vse počez niti nisi za drugo, kot da te zj....! A ti si pa nedolžna ovčka ali kaj? :angry:

valjda da je. bleja že tko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

direktno pod pas!! :lol1: :lol1: :lol1:

ma eni policaji so legende. se je ze tud zgodil da me je ustavo k sm bil brez celade pa pol auspuha mi je falil, pa sm bil prjazn pa pohlevn k ena ovcka (sam sm ustavu, se opravicu, pa reku da me punca v Celu caka, pa si nebi rad frizure zmesal), pa je reku "pazi nase, pa celado mej gor, pa srecno voznjo!" .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, kako pljuvaš vse počez niti nisi za drugo, kot da te zj....! A ti si pa nedolžna ovčka ali kaj? :angry:

AUČ!!! :lol1:

O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(sam sm ustavu, se opravicu, pa reku da me punca v Celu caka, pa si nebi rad frizure zmesal)

opažam da uporabljaš svoja dekleta samo za izgovore pred policaji...jih pa lepo izkoristiš....svaka čast.... :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...oh, mucek... :D ...takrat se nism mel punce... :lol1:

zok strikes again with a mindbogglingly devastating blow to tje lower abdominals...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to.......zato pa kradejo pa lažejo d glava peče!!!!!!!!!!!!!!!!Itak so vsi neki povezani pa če enga zjebeš(kot navaden smrtnik)bo pa drug tebe(drug polcaj)!!!!!

P****i kaj čš :xx: :BUA:

Rešitev je enostavna. Postani policaj. :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitev je enostavna. Postani policaj. :D ;)

Tud sam že ugutovu to :OK: ...varetn bom šu za pilota letala( :naughty: :devil: :yea2: )sam če mi pa to ne bo uspel bom pa krimič!!! :yea2: :yea2: :yea2: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sam že ugutovu to :OK: ...varetn bom šu za pilota letala( :naughty: :devil: :yea2: )sam če mi pa to ne bo uspel bom pa krimič!!! :yea2: :yea2: :yea2: O:-)

Krimič kot kriminalec ali kriminalni policaj? ;) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krimič kot kriminalec ali kriminalni policaj? ;) :naughty:

Ko bom velik bi ono drugo rad postal...prvo sm že :devil: :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!