Skoči na vsebino

Tezave s provokatorji


Guest 1

Priporočene objave

dave sporoca: Debata kar zanimiva. Duhovi se burijo, vendar so bili offtopic. Nadaljuje se tukaj. Cez nekaj dni pa zaklenemo.

resdobr press

kenede

:naughty:

Popravljeno . Popravil Dave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno....po tvoji zaslugi bo cela četica motocvetovcev srečna in zadovoljna na NFSju.

or so I hear.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno....po tvoji zaslugi bo cela četica motocvetovcev srečna in zadovoljna na NFSju.

or so I hear.

vidiš kako lahko človek z malo dobre volje in nič samoodpovedovanja osreči veliko ljudi

:D

ti tega jasno nisi in nikoli ne boš sposobna, ker boš na žalost celo svoje življenje ostala samo Tejka

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ti tega jasno nisi in nikoli ne boš sposobna, ker boš na žalost celo svoje življenje ostala samo Tejka

:cry:

Oprosti, kako samo Tejka ? :angry:

Nihče ni nikoli samo nekaj ali samo nekdo.... :BUA:

Lažje preberem in bolj človeško je, če nekdo nekoga nadere, ga v navalu besa malce užali, ne prenesem pa PONIŽEVALNEGA in PODCENJEVALNEGA odnosa do kogarkoli. :angry:

In če ti že moram povedati na javno, ker sem besna :

Ne hvala, na "večerni čajči" s tabo si ne želim. <_<

Raje bi šla na kokto s "samo" tejko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno....po tvoji zaslugi bo cela četica motocvetovcev srečna in zadovoljna na NFSju.

or so I hear.

ah tejka če pa se bodo ljudje zaradi dogajanja na forumu na NFS grdo gledali potem resnično lahko samo zamahnemo z roko in rečemo "otroci". torej če si bo kdo pustil pokvariti nfs zaradi bluzenja enih in drugih na forumu si je pač sam kriv, očitno pač še ni dozorel toliko, da bi ločeval med dvema stvarema. v življenju so vedno ljudje ki ti grejo na živce, pa če bi si zaradi tega pustil kvarit zabavo bi itak lahko samo cele dneve sedel sam v sobi in tu in tam sprejel kak obisk, pa še to ne za dolgo, da mi nebi kdo začel it na živce :fight2:

aja da se vrnem nazaj k temi. lahko pa se seveda motim, oprostite sem samo navadni user, ki se na trenutke zabava v admin/moderator vs. "ab/normal" user vojni, večino časa pa ne bere teh modrovanj.

1 - majstor provokacije :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 - majstor provokacije  :OK:

edini razumeš

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

@ Manu = pristranska, ker misl da "samotejka" lahko meni vse ys pa lohka sam :cry: al kaj?

dej Manu pejt pa se mal skulerej, al si pa vzem cajt pa vse prečitej, pa pol klobasaj, ne pa tkole kr ke u 3dni

@ Alla - dobr se mej(te vse3)

:doze: :doze: :doze:

:lol1:

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini razumeš

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

@ Manu = pristranska, ker misl da "samotejka" lahko meni vse ys pa lohka sam :cry: al kaj?

dej Manu pejt pa se mal skulerej, al si pa vzem cajt pa vse prečitej, pa pol klobasaj, ne pa tkole kr ke u 3dni

@ Alla - dobr se mej(te vse3)

:doze: :doze: :doze:

:lol1:

1. Dvomim, da je edini, ki razume. Je pa pameten človek. :K

2. Nisem pristranska, ker nimam bit za kaj.

3. Glede "kuleranja" sem uredila pred dnevi.

4. Glede klobasanja "kr ke u 3dni " pa sem ti napisala odgovor na tvoj prijazen, z BMKji oplemeniten pm, ki si mi ga malo prej poslal ( upoštevam navodila moderatorjev in ne perem umazanega perila v javnosti ) .

Zaključujem zgodbo. Z moje strani. Ti pa kakor hočeš. Me ne zanima. Več.

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morem verjet. Sam par dni me ni gor, pa je že spet :fight2: in štala v bajti. :wacko: :hmm: :hmm: :hmm: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dave sporoca: Debata kar zanimiva. Duhovi se burijo, vendar so bili offtopic. Nadaljuje se tukaj. Cez nekaj dni pa zaklenemo.

kenede

:naughty:

A misliš da bo vzdržalo nekaj dni????????????'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se nekdo sam v eno besedo al pa par besed zapiči, brez da bi prebral cel kontekst je lahko to hudo narobe ... ampak nima smisla, ker nekateri imajo svoj prav in od njega ne odstopajo, tako da se brezveze matrat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu, vedno sem vedela, da si človek na mestu. :004 :notworthy:

In v čast si bom štela, če bom lahko šla s tabo in "samo" Tejko na kokto :rolleyes:

Alla

Dvomim, da boste kokto pile ... lahko še cirozo jeter fašete ... rajš rum s čajem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da sem ga zadnjič srečal, Petra Klepca, ko je po strmem ilovnatem klancu vlekel silno butaro drv za svojega gospodarja.

(Podobe iz sanj, Cankar, lvan, 1876-1918)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi zajci smo s kurami sklenili sporazum o medsebojnem nenapadanju. Zdej bomo videli, kaj bo na to rekla lisica.

Karel Čapek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi si kdaj v življenju imel naložiti kakšno posebej težko dejstvo,potem nikoli nebi iskal potrditve teže pri drugih.

Drugi bi si namreč le izmišljali.......poizkušali zamišljati,kako bi se počutili,če bi se njim zgodilo kaj podobnega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GOLO DEJSTVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti tega jasno nisi in nikoli ne boš sposobna, ker boš na žalost celo svoje življenje ostala samo Tejka

Samo moje skromno mnenje: meni osebno se zdi ta izjava žaljiva in prav nizkotna. Neglede na kontekst - mislim, da ni konteksta, ki bi bil zmožen to opravičiti (razen res čuden smisel za humor).

Če bi jaz slučajno kdaj napisal kaj takega, bi se vsekakor opravičil.

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem ze jest na vrsti za komentirat :hmm: ?

osebno se popolnoma strinjam z enko.Nikoli ne bom nic vec kot samo jaz....in ce sem odkrita nikoli nisem in ne bom hotela bit karkoli drugega kot samo jaz .....

upam lahko samo da je Jure zadovoljen v svoji vlogi nekega ločenega in ponovno poročenega moškega z dvema sinovoma in psom......v vlogi pač samo Jureta, za katerega velika večina svetovne populacije sploh ne ve da obstaja in je pač samo nekdo in nič več.....

......upamo pa lahko tudi da ima ta naš jure tudi koga, komur je lahko neprecenjljiv.....

če sem popolnoma odkrita te njegove izjave nisem vzela kot zalitev.....izdveh razlogov....prvi je moje mišljenje o tem, ki sem ga napisala o tem,,,drugi pa je dejstvo , ki se je pokazalo z njegovo izjavo.......očitno ima JUre tako kratke živce, da se mi nebibilotreba dolgo trudit da ga sprevociram do takšne meje, da bo zaradi svoje žaljivosti izkljucen s foruma......ampak tega ne bomo prakticirali kajti to bi bilo res grdo...mar ne? :naughty:

alora....grem sprehajat svojega neinteligentnega psa ki mi je strašno drag :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!