Skoči na vsebino

Miran Stanovnik in njegovi uspehi


Perla

Priporočene objave

Stanovnik pravi, da se, glede na doseženo 13. mesto na Dakarju 2007, za sodelovanje z njim resno zanima KTM. Baje ga vabijo na tovarniško testiranje. Res mu privoščim, da se dogovori z Avstrijci za kakšno dobro sodelovanje in pelje drugo leto v tovarniški ekipi. Čestitke Miran že za naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se Stanovnik zdi car. Pa ne zaradi dirkaških uspehov, marveč zaradi prav nič slovenskega značaja. Medtem ko drugi pametujejo po sistemu, ......jaz bi tudi, če..., se Stanovnik brez velikega pompa organizira in počne stvari, ob katerih se drugim cedijo sline. Kdo pa je bil pred leti "neki brezvezni Stanovnik", kot so ga takrat imenovali na motosceni, ki se bo peljal zraven na Dakarju?

Bil je človek, ki se je odločil, kaj hoče in to tudi storil. Zato ga globoko spoštujem in mu izrekam vso spoštovanje. Pa tudi, če danes neha dirkati ali pa je na vseh dirkah zadnji. Miran ima značaj. To pa je kvaliteta, ki jo premore le redkokateri slovenski športnik. Žal, pa živimo v okolju, kjer je takšno lastnost prej pomanjkljivost kot kvaliteta. Poglejmo samo primere kot so Mateja Svet, Primož Peterka, Jure Košir, Zlatko Zahovič....Ko so postali zvezde, so začeli nekoga motiti. :OK: :OK: :yea1:

:OK: :OK: :OK: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanovnik pravi, da se, glede na doseženo 13. mesto na Dakarju 2007, za sodelovanje z njim resno zanima KTM. Baje ga vabijo na tovarniško testiranje. Res mu privoščim, da se dogovori z Avstrijci za kakšno dobro sodelovanje in pelje drugo leto v tovarniški ekipi. Čestitke Miran že za naprej.

Hja, da ne bo pol water carier. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, da ne bo pol water carier. :glare:

Kot novinec skoraj zagotovo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanovnik pravi, da se, glede na doseženo 13. mesto na Dakarju 2007, za sodelovanje z njim resno zanima KTM. Baje ga vabijo na tovarniško testiranje. Res mu privoščim, da se dogovori z Avstrijci za kakšno dobro sodelovanje in pelje drugo leto v tovarniški ekipi. Čestitke Miran že za naprej.

ti to resno? Tip ima steady državno službo, pa bo šel med "profi voznike"?

Nazadnje, ko sem govoril z njim, mi je povedal, da mu to niti na kraj pameti ne pride, pa če mu "skor nevemkaj" ponudijo. Razen, če bi pljunili par miljonov evrov, kar pa se v tej panogi ne dogaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti to resno? Tip ima steady državno službo, pa bo šel med "profi voznike"?

Nazadnje, ko sem govoril z njim, mi je povedal, da mu to niti na kraj pameti ne pride, pa če mu "skor nevemkaj" ponudijo. Razen, če bi pljunili par miljonov evrov, kar pa se v tej panogi ne dogaja...

Kaj takega zanesljivo ni rekel. KTM pa svoje voznike angažira, tudi, pogodbeno za vsako posamezno dirko. Tako se zna zgoditi, da morda pade pogodba za Dakar 2008. Nekdo mora peljati KTM v Dakar in Stanovnik je dovolj dober. Da pa bo pil vodo.....To so spet slovenske nevoščljivosti takšnih, ki bi jim "roke odpadle" po 50 km peska.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da Stanovnika ni v interesu, da bi ga v okviru tovarniške ekipe uporabili kot asistenco na dveh kolesih, saj bi imel zelo okrnjene možnosti da sploh pride v Dakar.

Pa foušija tukaj nima nič zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj takega zanesljivo ni rekel.

Jah, prav, ti že veš, kaj sva se jaz in on pogovarjala.

Meni bi se zdelo kul, če bi on šel med profi KTM-ovce, potem bi se vsaj tisto delovno mesto v slovenski vojski sprostilo... poznam kar nekaj fantov, ki bi tam z veseljem poprijeli za delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da Stanovnika ni v interesu, da bi ga v okviru tovarniške ekipe uporabili kot asistenco na dveh kolesih, saj bi imel zelo okrnjene možnosti da sploh pride v Dakar.

Pa foušija tukaj nima nič zraven.

Stanovniku se obeta pogodba za tovarniško moštvo KTM za Dakar 2008. Na motociklu. Sicer pa so takšne pripombe in dvomi, lahko plod, kot si sam rekel, "faušije" in predvsem nepoznavanja dejstev. Ne podcenjuj Stanovnika.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: , pa vseeno

ponoči se mi je sanjalo, da sma z Miranom na eni planinski koči :eek: pire skup pila :lol:

P.S. Motorje sma imela pa zunej parkirane :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, prav, ti že veš, kaj sva se jaz in on pogovarjala.

Meni bi se zdelo kul, če bi on šel med profi KTM-ovce, potem bi se vsaj tisto delovno mesto v slovenski vojski sprostilo... poznam kar nekaj fantov, ki bi tam z veseljem poprijeli za delo.

Raje mi povej, kako je kaj z Miranovim zdravjem. Zlomljena hrbtenica in težave s kolenom? A veš kaj na to temo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje, ko sem govoril z njim, mi je povedal, da mu to niti na kraj pameti ne pride, pa če mu "skor nevemkaj" ponudijo. Razen, če bi pljunili par miljonov evrov, kar pa se v tej panogi ne dogaja...

Nazadnje ko sem jaz govoril z njim ( Stanovnikom), mi je povedal, da je pred kratkim tako napizdeval enega motosvetovca, samo se ni več spomnil imena. Razen tega, da tip nosi očala in na veliko filozofira. .)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje ko sem jaz govoril z njim ( Stanovnikom), mi je povedal, da je pred kratkim tako napizdeval enega motosvetovca, samo se ni več spomnil imena. Razen tega, da tip nosi očala in na veliko filozofira. .)

Tisto je bil pa verjetno Bladzo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, da ne bo pol water carier. :glare:

Slovenski način razmišljanj. Podcenjenjevalen in neprivoščljiv na vsakem koraku. Upam, da Miran tega ne bere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski način razmišljanj. Podcenjenjevalen in neprivoščljiv na vsakem koraku. Upam, da Miran tega ne bere.

@Gatto - ne wem ali je bilo tebi vedno z rožicami postlano, da ne veš, kako je ko prideš, kot vajenec/začetnik na novo delovno mesto.......

Vsi vemo česa je Miran sposoben in mu privoščimo vse njabolše, tega se zavedajo tudi pri takšni ekipi kot je KTM (sicer ga ne bi vabili medse), vendar bi bil on zadnji, ki bi prišel k ekipi..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A JE TOLE ZA DOBER ZGLED FORUMA ...pejte na mopede ker sonce sije........

šokacu povej ... jaz sem samo dejstva povedal ... pa se je spet našel pametnjakovič, ki se mu je zdelo pametno nekaj duhovičit na moj račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski način razmišljanj. Podcenjenjevalen in neprivoščljiv na vsakem koraku. Upam, da Miran tega ne bere.

:yawn:

Falil si bistvo. Samo omenil sem možnost, da bi ga tovarniška ekipa uporabila za asistenco, in ta izjava nikakor ne odraža moje želje po vlogi Mirana kot asistenca.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gatto - ne wem ali je bilo tebi vedno z rožicami postlano, da ne veš, kako je ko prideš, kot vajenec/začetnik na novo delovno mesto.......

Vsi vemo česa je Miran sposoben in mu privoščimo vse njabolše, tega se zavedajo tudi pri takšni ekipi kot je KTM (sicer ga ne bi vabili medse), vendar bi bil on zadnji, ki bi prišel k ekipi..............

Saj to je jasno. Vendar bi imel KTM z njim prav enake stroške, kots vsemi ostali tovarniškimi dirkači. Zato ne bi zanesljivo storili ničesar, da bi sami sabotirali njegov uspeh. Če so ostali boljši, se mora temu podrediti. Pa saj je povsod v avto moto sportu enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Prihajam s planeta Zemlje. Ne razumem popolnoma tukajšnjih miselnih procesov, a sčasoma se bom že privadil.

Halooo, a sem res iz druge risanke sem padel?! A je slučajno kdo govoril o KTM-ovem sabotiranju Stanovnika (pred ali po morebitnem vstopu v moštvo)?!!?!

Nihče.

Vsaj v tej temi na tem forumu ne.

Govora je bilo, z vsem dolžnim in zasluženim spoštovanjem do gospoda Mirana Stanovnika, o tem, da če bi prišel v KTM-ovo (ali katerokoli drugo) ekipo, bi pač najverjetneje bil vodonoša nekomu vsaj prvo sezono. Vinters prav tako.

Razen seveda, če ne bi šlo za novo ekipo, ki bi jo poleg MS sestavljali še jaz, moja mama, Adi Smolar in Sašo Peče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halooo, a sem res iz druge risanke sem padel?!

:grrr

napisal si isto, kot jaz par postov nazaj............vsi ostali zadevo zastopimo......smo gattolina skozi nekaj bluzi o tipični slovenski nevoščljivosti :slap: in si ne da dopovedati, da če si nov v ekipi moraš pač delati tisto, kar ti nadrejeni zapovejo! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne morem verjet, da je res tole kar berem.

Eni ste pa res idioti 1. klase in za povrh kar v večih temah tukile gor.

Se mi zdi da tale forum kar strmo pada v kvaliteti in da počas ne bo več teme, kjer se dobijo koristne oz. uporabne informacije. In to vse zarad ene par ''Einsteinov'', ki so pojedli vso pamet tega sveta in spili vso slovensko nevoščljivost.

:BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne morem verjet, da je res tole kar berem.

Eni ste pa res idioti 1. klase in za povrh kar v večih temah tukile gor.

Se mi zdi da tale forum kar strmo pada v kvaliteti in da počas ne bo več teme, kjer se dobijo koristne oz. uporabne informacije. In to vse zarad ene par ''Einsteinov'', ki so pojedli vso pamet tega sveta in spili vso slovensko nevoščljivost.

:BUA: :BUA: :BUA:

Posti brez smisla, brez teme, ki se navezuje na osnovno temo, žaljivi posti in podobno, so prepovedani. Preberi si navodila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!