Skoči na vsebino

zakoni in kazni


sime77

Priporočene objave

A mi lahko nekdo pove kakšne so pri nas kazni za prekrške kot so:

vožnaj brez registreranega vozila(mojga tomasakija mi itak nebi skos spustil :unsure: )

vožnja brez izpita (itak bom čez pol leta delu izpit za avto,pa tudi po glavni cesti se ne vozim)

vožnaj s predelanim mopedom.

čelado pa mam zmeri na glav kadar se grem pelat O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend je dubu 50 000sit k mu je potekla registracija :doze: sam je biv pulcaj tok prjazn da mu ni še zaračunu k je biv brez čelade :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voznja brez izpita 95000 tiscakov vem ker sem jih ravno odplacu

:D :D :D Tud bosanc, če se vrže na tla,je zmožn tla zgrešit!!! :D :D :D :P

kaako ti je pa to uspel

Popravljeno . Popravil speedrunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja z neregistreranim vozilom!

Kle sta dve fori!

Če se voziš brez tablic, je kazen (vsaj za virago 535) 25 k sit - če plačaš takoj 12.5k sit

Če se voziš z pretečenim oz. narisanimi tablicami pa je kazen od 50-90 k sit, saj ti zraven prtisnejo še kazen za zavajanje uradne osebnosti :blink: al neki tazga se reče!

Tako da imš kle dve izbiri - imeti ponarejeno tablico verjetno te bojo majnkrat ustavili a ko te bojo boš takrat bogato plaču.

Ali pa da se voziš brez in te bojo večkrat ustavili z majnšimi kaznimi!

Še premal je  :devil:

Get a life

Kaj si ti brez napak in nikoli nisi ušpičila nobene napake.

Za info tudi jaz sem se vozil brez izpita in verjemi, da sem veliko bol previdno in po predpisih vozil kot sedaj, ko sem uraden!!!

Če imaš izpit še ne pomeni, da si dobr voznik, sploh pa v sloveniji, kjer te v avtošolah komaj osnov naučijo, da o ostalih stvari ne govorimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pripravljen na plačevanje, poskusi upoštevati še to možnost:

z dvema kaznima po 95000 tolarjev si lahko kupiš že novo rabljeno vozilce, ki se ga bo dalo registrirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pripravljen na plačevanje, poskusi upoštevati še to možnost:

z dvema kaznima po 95000 tolarjev si lahko kupiš že novo rabljeno vozilce, ki se ga bo dalo registrirati.

če te ustavijo sevede...... :naughty: :devil:

ma jst lohk recm da je vecina lizikarjev !$#&#!$@!#$&%@! :xx: , obstajajo pa tudi redke izjeme ki res vsaka jim cast :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ne pa da se te bo spravu fu*at zato k mi kao luc previsok svet (na tomos a3, ceprav mi ni) in kako policaj brez kakrsne koli meritve ugotovi da mi luc previsok svet, kva a je delu 20 let v tomosu al kva. :fight2: :xx: :fight2:

itd.......

itd......

itd......

vstavi po potrebi:

pi*de, ku*be, bi*es, ...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imeti ponarejeno tablico verjetno te bojo majnkrat ustavili a ko te bojo boš takrat bogato plaču

ma kdo pravi da te bojo ustavl?? :D

2 frenda se ze skoz vozta brez izpitov, oba skupi sta menjala ze cez 15 motorjev (od KAWA KMX 200, do YZF 750, KLR, KLE, GPX, GSXF,.......)... B)

...aja, za tomosakija gre... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo pravi da te bojo ustavl?? :D

poznam podobne situacije ki so se drugače končale.....

je pa res možnost teoretična da te nikoli ne ustavijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ustavjo te tkt, ko je to najmanj potrebno.

recimo mene, 50m stran od hiše, pelu sm se 10km/h, pa bil brez čelade :devil:

no sej je prav da so te....tudi 10 metrov od bajte moraš za varnost skrbet.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so pa ustavl tapru dan k sm skuto kupu, grem js lepo iz trgovine prot bencinski brez izpita pa brez tablce... pa js parkiram na štender pa se zram mene ustav policaj na motorju, pol mi pa reče dokumente... pa sm dubu sodnika za prekrške, na obravnavo sm čako 6mescev skor, mi je pa sodnica dala sam ustni opomin, brez denarne kazni, ki bi me prišla 115k SIT :notworthy: ženska ful faca

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da sm nek ze napisow, da dokler nisi str 18 let ne placas nobene denarne kazni pa ce je 500k :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flance. <_<

moj bratranec je zivi dokaz.

ce nisi polnoleten, vcasih malo tolerirajo, ker bi kazen doletela starse, ne tebe, in tako neb blo nobenga haska. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ok, on je dobu kazn, jest tut poznam kolega k je dobu denarno kazn pa mu jo policaj neb smu dat sam on tega ni vedu pa je placow an...(dobis jo mogoc ce nardis res nwem kasn prekrsk an)sicer sta pa moj stric pa en policaj dobra kolega an, tko da sm skor zmerj na tekocem s temi kaznimi :>...

drgac je pa mozn tut da se motm, mogoc so spet kj spremenil pa se motm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sta pa moj stric pa en policaj dobra kolega an, tko da sm skor zmerj na tekocem s temi kaznimi :>...

a si deležen kej protekcije.... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Get a life

Kaj si ti brez napak in nikoli nisi ušpičila nobene napake.

Za info tudi jaz sem se vozil brez izpita in verjemi, da sem veliko bol previdno in po predpisih vozil kot sedaj, ko sem uraden!!!

Če imaš izpit še ne pomeni, da si dobr voznik, sploh pa v sloveniji, kjer te v avtošolah komaj osnov naučijo, da o ostalih stvari ne govorimo!

Res je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsem času, kar vozim motor in to 95% časa brez čelade, sm bil obravnavan pri sodniku za prekrške (zaradi čelade) samo enkrat! Ustal pa so me vse skup ene 3-.-ne letos, ampak vse skup!

Jzd se nedam zlahka- če mi hoče kazn napisat, me naj najprej ujame! :devil: -edino prov! Dvakrat sm letečmu mogu ustavt, enkrat sm samo sedel na prižganem motorju-pri koloseju.

Drgač se pa letečm da spizdit, razn na dolgi široki cesti-nemška cesta ipd.

Drugače pe je moj znanec, ki je stra okoli 15 let dobil denarno kazen!

125000= brez izpita in nereg. mot! Tko, da nevem kako je s to mladoletnostjo po ta novem!

Popravljeno . Popravil speedrunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsem času, kar vozim motor in to 95% časa brez čelade, sm bil obravnavan pri sodniku za prekrške (zaradi čelade) samo enkrat! Ustal pa so me vse skup ene 3-.-ne letos, ampak vse skup!

Jzd se nedam zlahka- če mi hoče kazn napisat, me naj najprej ujame! :devil: -edino prov! Dvakrat sm letečmu mogu ustavt, enkrat sm samo sedel na prižganem motorju-pri koloseju.

Drgač se pa letečm da spizdit, razn na dolgi široki cesti-nemška cesta ipd.

Drugače pe je moj znanec, ki je stra okoli 15 let dobil denarno kazen!

125000= brez izpita in nereg. mot! Tko, da nevem kako je s to mladoletnostjo po ta novem!

joj ob takih kršiteljih si pa želim da bi bil policaj...matr bi pisu kazni da bi me roka bolela.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!