Skoči na vsebino

dobro spanje


Priporočene objave

ker je moja vzmetnica stara kot kljun, ki je zrasel na riti pramamce Završnikove, me zanima, kaj kupiti, da se bo za soliden tolar dalo dobro naspati

namreč, kljun povzroča zadnje čase precej slab spanec in če je verjeti proizvajalcem, jogi zdrži nekje 10 let, starost mojega pa je že opisana

zanimajo me samo solo vzmetnice

hvala in LP ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dormeo večina folka hvali, je pa res da za ta denar (trenutno kupujem) ne dobiš nič pametnega. Dormeo naj bi spadal nekam v srednji rang. Lahko kupiš na trajnik, stvar ti celo dostavijo na dom (cena dostave 1.490 sit, za primerjavo H&N 2500sit). Če želiš tel PM 8da ne bom delal kake reklame). :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako nisem verjel v te reklame, pa sem se na prigovarjanje ljudi ki že imajo dormeo in ker je razlika v ceni med 190x200 navadnim jogijem in dormeo ogromna, odločil za slednjo varianto. bo verjetno okli 1 leto kar ga mam in se ne morem pritoževat. je pa res da je relativno trd kar meni paše, je pa šok ko se iz 15 let starega zdelanega jogija preseliš na njega, prve dni maš občutek da spiš na podu pa križ nič več ne boli če dolgo poležavaš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako nisem verjel v te reklame, pa sem se na prigovarjanje ljudi ki že imajo dormeo in ker je razlika v ceni med 190x200 navadnim jogijem in dormeo ogromna, odločil za slednjo varianto. bo verjetno okli 1 leto kar ga mam in se ne morem pritoževat. je pa res da je relativno trd kar meni paše, je pa šok ko se iz 15 let starega zdelanega jogija preseliš na njega, prve dni maš občutek da spiš na podu pa križ nič več ne boli če dolgo poležavaš :hmm:

Dormeo + nadjogi (5 cm debela (ok, tanka) prevleka). B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej marem za ne-moto stvari lahko komot daš kak link, če ne, ga dajem pa kar jaz dormeo

kaj pa linea flex, kjer slabo se prodajajoča ex miss v TV ponudbi opisuje izdelke?

danes malo pogledal cene in se gibajo od 12.000 za navaden jogi, preko 20,25.000 za anti pršične in anatomske jogije do 30 in več za dormeo style in pa preskok na neverjetnih 90, 100.000sit (na znižanju) za solo vzmetnico

predvsem me zanima kvaliteta ta cenejših, ker bo kmalu verjetno potreben kak preskok v večjo posteljo, zato bi bil preuranjen nakup 3x dražje na njej dobrospeče vzmetnice malo neracionalno dejanje

"škart" vzmetnica pa verjetno garantirano zdrži vsaj par let brez ugreznega posedanja in posledično slabega spanca, čemur je pogojeno moje trenutno počutje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a pa je več trdot? ...a bi kdo vedu kolk pride (prbližn) 130x190 - 140x200 velikost?

če plačaš z gotovino 45.000 8+ dostava), če pa po trajnikih pa 54.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša dva imata dormeota....stane malo več kot navadne vzmetnice tako da ni pretirano drag-pa še na obroke in te reči ti dajo....spi se pa gor v redu...tako pravita...ko prideš iz starega na novo se ti vse fajn zdi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o dormeu kar najboljse...... icetours ze dolgo _testira_ 140x200 cm komad in se vedno "deluje" (jogi in ice iz icetours. ceprav..... mah, staramo se, a ne?! ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dormeota je povozu naš valar.

Sem videl posledice!!!!! :(

BTW.....nekje se dost pocen prodaja rabljen jogi(1 leto cca)....kot nov!!!!

Več na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne verjet, da M. Strel in ostali iz reklam samo zarad Dormea dobro spijo :o ;)

oni dobro spijo, ker je žimnica natlačena ne z oreščki, runsko volno ali čim podobnim, ampak z raznobarvnimi bankovci, ki skupno slišijo na ime trdna tuja valuta v precejšnjih količinah in z velikim donosom samo iz obresti :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

5 let je mimo - dejte povedat kaj, al še vztrajate na Dormeu ali ste prešaltali na slamo.... :hmm: smo se malo zapičli v nabavo novih ležišč, pa ni miru...

....hrbet me boli, investicija mi ne diši ravno....rajši bi vzel 2 para gum, ampak je treba..... kako je po daljšem času s to peno? ...upam da mi vsaj desetletje več ne bo treba pomislit na to O:-)

...samo na gume še :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 let je mimo - dejte povedat kaj, al še vztrajate na Dormeu ali ste prešaltali na slamo.... :hmm: smo se malo zapičli v nabavo novih ležišč, pa ni miru...

....hrbet me boli, investicija mi ne diši ravno....rajši bi vzel 2 para gum, ampak je treba..... kako je po daljšem času s to peno? ...upam da mi vsaj desetletje več ne bo treba pomislit na to O:-)

...samo na gume še :kva2:

vzemi 4 gume pa maš vzmetnico za zakonsko posteljo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzemi 4 gume pa maš vzmetnico za zakonsko posteljo :whistle:

odkar spim ne ležišču dormeo, se zbudim spočit............blablabla.....

sam majo kr prou

:evilgrin: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če hočete kvalitetno ležišče za kar lep čas, priporočam vodno posteljo f030.gif

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!