Skoči na vsebino

Povej kakšen avto voziš...


Alla

Priporočene objave

Hm... Jaz sem zgleda smotan pozerski peder.

PS.Avto je od atija

(Pozrski zato k sm mogu še fotko nalimat)

post-11-1081367601.jpg

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je Citroen

ni vreden omembe! :lol1: :devil: oz. so njegovi vozniki tako normalni (pusti), da ni o njih mogoče napisati nič zanimivega. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... Jaz sem zgleda smotan pozerski peder.

PS.Avto je od atija

(Pozrski zato k sm mogu še fotko nalimat)

iiiiii, safraneeeee!!!! :wub: :wub: :wub: :notworthy: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na laji čez citroena, da te ne povozi, boš ti pust (brez telesnih tekočin)

eee, počasi se lahko naredi psihološki profil citroenašev...ne diraj lava dok spava, če ga takneš, pa hitro ta kratko stakneš!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni vreden omembe! :lol1: :devil: oz. so njegovi vozniki tako normalni

heheh ... ne vem če to o normalnosti drži :smile ... moja zadnja vožnja z citroenom se je končala z glavo zavzdol <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na laji čez citroena, da te ne povozi, boš ti pust (brez telesnih tekočin)

eee, počasi se lahko naredi psihološki profil citroenašev...ne diraj lava dok spava, če ga takneš, pa hitro ta kratko stakneš!! :)

mel 2 citroena (AX,ZX), foter ma picasso - fajn avti ampak neko čudno navado majo (no saj moja sta mela), da so zlo radi off-road, torej neke vrste enduro med avti. pa k ličarjem tudi radi hodijo. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renault

An eccentric who likes doing things the wrong way around. Usually the one who asks all the silly questions at staff meetings. You fervently believe you have flair, but it's less than that of a French cookbook. Most probably gay.

[

Na, pa ste me. Pa toliko dobro sem skrival. Kaj čmo. :wub:

Love you boys. :wub: :004

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mercedes-Benz SL 500 Roadster

Responsible :OK: , immaculate and not conservative. :OK: Not boring :OK: CEO clones with not too much money :OK: , or the office super-geek who can remember what it's like to have fun :OK: . Definitely good dating material. :OK:

Ja, res je, cist use drzi! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel 2 citroena (AX,ZX), foter ma picasso - fajn avti ampak neko čudno navado majo (no saj moja sta mela), da so zlo radi off-road, torej neke vrste enduro med avti. pa k ličarjem tudi radi hodijo. O:-)

Da nisva midva mela istega ZX-a :hmm:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel 2 citroena (AX,ZX), foter ma picasso - fajn avti ampak neko čudno navado majo (no saj moja sta mela), da so zlo radi off-road, torej neke vrste enduro med avti. pa k ličarjem tudi radi hodijo. O:-)

to bi js lahk za Forde reku... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel 2 citroena (AX,ZX), foter ma picasso - fajn avti ampak neko čudno navado majo (no saj moja sta mela), da so zlo radi off-road, torej neke vrste enduro med avti. pa k ličarjem tudi radi hodijo. O:-)

razlika je če misliš ličarja po lastni krivdi al po krivdi postopka izdelave mojstrov poljuba

kar se pa citroena al PSA nasploh tiče, pa je itak samo diesel vreden omembe, pa v6 24, k ga je itak renault naredu

tko da citroen benz in citroen post 2002 ni avto k sem ga mislu, sory :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika je če misliš ličarja po lastni krivdi al po krivdi postopka izdelave mojstrov poljuba

nevem v določenih trenutkih je čutil močno potrebo po tem, da poskuša zravnat kakšno luč ali telegraf štango, pa tudi z matiz-i se ni najbolje razumel. nevem, mogoče je francoski temperament, ampak vse je hotel "poljubit" in "položit" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni vreden omembe!  :lol1:  :devil:  oz. so njegovi vozniki tako normalni (pusti), da ni o njih mogoče napisati nič zanimivega.  :ph34r:

bom jaz tebe opustosil potem ko bos napisan. :devil: (xantiapress)

in nikdar vec te ne vzamem zraven v LJ. tako da ves. :cry: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je pa fičo? :angry:

Jaooj, zaboravili su legendu! :lol1:

Jes' mali ali opasan! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fiat

Cute self-confident girls climbing the corporate ladder with ball-breaking as their hidden agenda.  Will take everything you own if she divorces you.

Pa kwa pol... :naughty: :naughty: :naughty:

Fiat UNO... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kdo je pa tole pisal, nič o Citroenu (sam da nisme edin, ki je to opazil :D )

O Fiatu, pa zame nič ne drži, nisem ama čist nič cute, še posebi z brado (tale del v naši familiji moja hčerka opravlja), niti malo se ne vspenjam po lestvici (v bistvu že pol leta nezaposlen - bi se moral učit v bistvu pa sam bluzim :devil: ), nič nasilen (se mi ne da :doze: ), ženi pa ob ločitvi ne bom ama nič pobral, ker je skor vse name napisano :yea2: . Aja, a sem omenil, da nisem punca :lol1: .

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

B) Kaj pa DAIHATSU ? :?

To, stari, ti si car.Daiho je avto za prave dede! V službo me pozimi pripelje, za vse ostalo pa so motorji! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!