Skoči na vsebino

Švercanje


ICE_MAN

Priporočene objave

Pozdravljeni

Vem da to ni legalna dejavnost pa mislm da je se vsak nekaj prinesel ze cez mejo ne da bi to prijavil. Povejte kaj, kje in kako ste nesli cez mejo ali so vas kdaj nasli....itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mislim da skoraj vsakič k sem šel v A ali I sem svercal nazaj ...ponavad elekrtonko ...dobil so me sam 1x, 2 leti nazaj

...pridem na naso stran, pred mano nobenega avta, pridej trije cariniki v zelenih pajacih = tisti dan so imeli akcijo iskali so travo (luckey me!), premetal so mi ves avto od rezervenga kolesa pa do haube najdl telefon...pol sm se eno uro pregovarjal da mi ni dal sodnika in kazen, tko da sem nakonc plačal za prbližn 5jurjev carine pa šou dam ...ampak profitiru sm pa še zmer

lp :)

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliki Marijan vse posluša vse sliši, ampak zapomni si pa ne ha, ha, če ste tolk bol prefrigani kot naši fantje v zelenih kombinezonih pa ..... :D nič ne rečem :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliki Marijan vse posluša vse sliši, ampak zapomni si pa ne ha, ha, če ste tolk bol prefrigani kot naši fantje v zelenih kombinezonih pa ..... :D nič ne rečem :devil:

Js še sam čez Škofije švercam, na Viču so me že dobli :angry: in to en z oranžnimi lasami :angry: grdi grdi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo enkrat švercali gorilec za centralno...je bil pod špežo na zadnjem sedežu petke.......pa je carinik samo mahal...... O:-)

dokler nimaš prostorov urejenih za šver ti ne morejo zaplenit avta...ko pa imaš te prostore se ti slabše piše....

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V telesnih odpritnah. Gledajo redkogdaj. :P

O:-)

tudi ta redkokdaj je lahko zaskrbljujoč....redkokdaj lahko pomeni z vidika carinika enkrat na mesec...in glej ga zlomka....enkrat na mesec povprečno prestopim mejo tudi sam... :wacko: :blink: :unsure: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večinoma švercam moto opremo,polet sem peljala frenda v babava je zagonu okol 700eur pa so ga na neji dobil pa je mogu še nim 100e šenkat a še vedno je bil v +

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Vem da to ni legalna dejavnost pa mislm da je se vsak nekaj prinesel ze cez mejo ne da bi to prijavil. Povejte kaj, kje in kako ste nesli cez mejo ali so vas kdaj nasli....itd

in kaj ima to za delat v temi "motociklizem, splošno"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliki Marijan vse posluša vse sliši, ampak zapomni si pa ne ha, ha, če ste tolk bol prefrigani kot naši fantje v zelenih kombinezonih pa ..... :D nič ne rečem :devil:

Čez dobre štiri mesece bo itak vse tukaj napisano postalo brezpredmetno... Juhej... :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez dobre štiri mesece bo itak vse tukaj napisano postalo brezpredmetno... Juhej... :devil: :devil: :devil:

......in potem lahko tudi jaz grem k spovedi. :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!