Skoči na vsebino

Lepo je biti milijonar


Ice

Priporočene objave

ker mi je ravno taaaaaaako dooooolgcajt.......

pred nekaj tedni sem gledal doticno oddajo na poptv (ali je na slo?!) ....whatever.... in sem izvedel naslednja osupljiva dejstva:

dejstvo ena: moderator doticne oddaje je ...diplomatsko receno... povprecen. <_<

dejstvo dve: slovenske otroke oz. dijake poucuje "strokovni" kader. :lol1:

"kaj pomeni perestrojka?" "kaj pomeni gardedama?" ti dve vprasanji npr. ne bi smeli predstavljati ama nobenega problema za "profesorja" anglescine, nemscine in madzarscine.... zakaj jih potem ni vedel?! da sem na njegovem mestu mene ne samo sola, celo mesto me ne vidi vec. oh wellll.....

kot receno.... pac samo ena kost za ovohavanje..... mi je doooooolgcajt. :)

in ne ni potrebno prilimati tiste serije slik z RTL, ko gospa ne ve imena grmcka, ceprav ima to napisano. hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep...... samo kaj cem z 10 milioni tolarjev? :devil: v AUT je 1.000.000 EUROV. :naughty:

;)

BTW: pozna ali je ze kdo videl tisto "raketo v kozolcu"? :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neka oddaja, verjetno poljudno-"znanstvene" muzike nekje na neki semi-pivatni TV-postaji na stajerskem.......baje. je vse BCBR. aja, pravi naslov bi naj bil "raketa pod kozolcem". :?

but that´s beside the point...... bolj me "tisci" kaksni _veleumi_ (glej prvi post) se spravijo "poucevati" bodoce slovenske rodove v solah. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj me "tisci" kaksni _veleumi_ (glej prvi post) se spravijo "poucevati" bodoce slovenske rodove v solah. :grrr

Kako to misliš?!

A ne veš, da je Sebastian tudi profesor angleščine?! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene odkar obstaja ta oddaja mika, da bi se prijavil... ker 3/4 stvari vem preden dajo mozne odgovore...

"Jaz sem tudi vse kvizkoteke zmagal iz domačega naslonjača..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene odkar obstaja ta oddaja mika, da bi se prijavil... ker 3/4 stvari vem preden dajo mozne odgovore...

Pr desetih zapovedih bi pa čist pogoru :naughty:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ICE. Jest poznam tisto raketo pod kozolcem. Oddaja narodno zabavne glasbe na TV3. Kao replika avstrijske oddaje.. kako se že imenjuje, tist ki so vsi sedeli za gasilskim mizam pili pivo, skupine pa so špilale pred alpsko hišo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da se na te oddaje prijavlja bolj malo tistih, ki bi se dejansko brez problemov pribili do višje vsote kot je 1mio SIT oz. v zadnjem času ponavadi cepnejo že tam pri 250.000 SIT ... Oddaje ponavadi ne gledam, ker postanem hitro živčna zraven, pa tudi voditelj mi ni všeč ... Sploh pa mi gre najbolj na smeh, ko nekdo pri vprašanju za 20.000 SIT pove napačen odgovor in ga potem voditelj tako zelo očitno napelje na to, da odgovor le morda ni pravilen in naj uporabi kakšno pomoč ... prosim lepo, če ne ve, ne ve ... kot bi rekli pri najšibkejšem členu ADIJO ... in ko smo že pri tem kvizu ... no tu se pa lepo pokaže kakšni Slovenceljni smo ... ko folk izločijo in potem jokajo kako nepravično so jih izločili, in kako privoščijo drugim, da jih bi v naslednjem krogu izoločili in sploh in oh ... cel smeh :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da se na te oddaje prijavlja bolj malo tistih, ki bi se dejansko brez problemov pribili do višje vsote kot je 1mio SIT oz. v zadnjem času ponavadi cepnejo že tam pri 250.000 SIT ... Oddaje ponavadi ne gledam, ker postanem hitro živčna zraven, pa tudi voditelj mi ni všeč ... Sploh pa mi gre najbolj na smeh, ko nekdo pri vprašanju za 20.000 SIT pove napačen odgovor in ga potem voditelj tako zelo očitno napelje na to, da odgovor le morda ni pravilen in naj uporabi kakšno pomoč ... prosim lepo, če ne ve, ne ve ... kot bi rekli pri najšibkejšem členu ADIJO ... in ko smo že pri tem kvizu ... no tu se pa lepo pokaže kakšni Slovenceljni smo ... ko folk izločijo in potem jokajo kako nepravično so jih izločili, in kako privoščijo drugim, da jih bi v naslednjem krogu izoločili in sploh in oh ... cel smeh :lol1:

No torej se le zabavaš.

Kaj češ več.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wda da se ... najboljše so mi ženske pri najšibkejšem členu, ko jih izločijo ... "Joj, sej vem, sam zato so me, ker sem ženska!" :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ice: na podlagi enega ogleda neke oddaje si ocenil da so slovenski učitelji neizobraženi zahojenci ... bravo <_<

@vale: tudi v angleški veziji "Weakest Link" se na podoben način opravljajo ... del licence pač B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ice: na podlagi enega ogleda neke oddaje si ocenil da so slovenski učitelji neizobraženi zahojenci ... bravo <_<

@vale: tudi v angleški veziji "Weakest Link" se na podoben način opravljajo ... del licence pač B)

Ne ne, nisi razumel ... vem, da je takšen koncept oddaje, sam tudi tekmovalci vedo, da je takšen in ne vem zakaj so potem tako hudimana užaljeni, ko jih ven vržejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zakaj so potem tako hudimana užaljeni, ko jih ven vržejo ...

zato ker je tak koncept oddaje in jih šuntajo, da morajo bit žleht in užaljeni :P :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker je tak koncept oddaje in jih šuntajo, da morajo bit žleht in užaljeni :P :D B)

:lol1: :lol1: :lol1: SVAŠTA ... men pa mal kurje delujejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem žleht brez šuntanja ... sam tko fajn žleht, ne tko grdo žleht ... no spet filozofiram ... res bom mogla v filozofsko ... mater Horjo ma prav ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Hi, hi, Valči, sej nisem tebe mislu! :lol1: :lol1: :lol1:

No, ampak vseen paše, da mi daš prav! :D :D

Pa tudi un, katerega sem mislil, se ne pusti šuntat. Ima svojo zdravo pamet. :yea2:

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne Horjo ... to je blo namenjeno enmu drugemu postu, ko si včeri napisal, da sem za v Filozofsko čistilnico ... nooooooooooooo ... ne zdej temu ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: SVAŠTA ... men pa mal kurje delujejo ...

zato ker ne znajo bit zares žleht ... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, :hmm: na koga me že to spominja??? :hmm: :P :D

razsvetli nas ... B) :rolleyes: :ph34r: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!