Skoči na vsebino

Lepo je biti milijonar


Ice

Priporočene objave

@Ice: na podlagi enega ogleda neke oddaje si ocenil da so slovenski učitelji neizobraženi zahojenci ... bravo  <_<

ne igraj umetno uzaljenega. konec koncev je "kader" lahko celotno osebje ali posameznik. so go get some. :P

vseeno bi moral nekdo, kateri vec ali manj prihaja iz stroke, kjer poucujejo tudi vsakdanje zadeve (npr. srednja sola) moral vedeti kaj je perestrojka in kot profesor nemscine kaj je gardedama.

BTW: ce je moje mnenje, ga lahko imam in ga tudi povem ali bos ti to poskusal prepreciti? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistre glave

Pa probite tole...

jebes pa tak kviz, ko moras 15x zaceti in se vedno ne napise naslednjega vprasanja. v glavnem meni ne dela, ceprav je vprasanje pravilno odgovorjeno. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miljonarja sem kar rad gledal...zdej pa se mi zdi da je stvar že predolgo na televiziji da bi bila dovolj zanimiva....najšibkejši člen mi pa ni všeč ker ni treba da si dober in pravilno odgovarjaš na vprašanja...ker te potem katera mona ven vrže in pobere denar čist kdo drug....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....najšibkejši člen mi pa ni všeč ker ni treba da si dober in pravilno odgovarjaš na vprašanja...ker te potem katera mona ven vrže in pobere denar čist kdo drug....

taktika se temu reče ... najboljši zmaga (znanje + taktika + psihologija ...)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene odkar obstaja ta oddaja mika, da bi se prijavil... ker 3/4 stvari vem preden dajo mozne odgovore...

no prej bankrotiraš koker pa prideš zraven,sem poskusila pa ni blo nič :angry:

:cry: :D

no zdej sem se pa prjavla na najšibkejši člen in čakam,če bo kej iz tega.... :ph34r: :rolleyes:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa mi gre najbolj na smeh, ko nekdo pri vprašanju za 20.000 SIT pove napačen odgovor in ga potem voditelj tako zelo očitno napelje na to, da odgovor le morda ni pravilen in naj uporabi kakšno pomoč ...

Voditelj je dolžan vsakega, ki pride na vroči stol, pripeljati do 50000 SIT - če seveda uboga voditelja. Za naprej pa je vsak odvisen le od sebe. To je iz prve roke - sem bil tam, pri Jonasu, na stol pa nisem prišel. Me pa mika, da bi še enkrat poskusil, ker so vprašanja (se mi zdi) iz kroga v krog lažja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

no zdej sem se pa prjavla na najšibkejši člen in čakam,če bo kej iz tega....  :ph34r:  :rolleyes:

dr.looney :devil:

no naj vam povem , da mi je uspelo priti v kviz najšibkejši člen...... :ph34r: O:-) .)

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no naj vam povem , da mi je uspelo priti  v kviz najšibkejši člen...... :ph34r:  O:-)  .)

Čestitam! :OK:

Povej ko bo, da držim pesti!

Mogoče bom celo gledu. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no naj vam povem , da mi je uspelo priti v kviz najšibkejši člen...... :ph34r: O:-) .)

dr.looney :devil:

obvezno povej kdaj boš...bomo držali pesti..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Miljonarju se spet lepo vidi, da nas imajo za balkan. Oddaja je licenčna in temu primerno bi bile lahko tudi nagrade. V Angliji je končna vsota milijon funtov, pri nas je bilo pa 10 miljonov SIT in potem so jih "velikodušno" dvignili na 15 miljonov in Slovencelni so bili srečni........

Itak te oddaje ne gledam redno, ker mi gre ful na živce, ko nekateri odgovarjajo tudi po 5 minut na neko vprašanje in pol sledi odgovor po oglasih = :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je oddajo vodil JONAS :OK: :OK: :OK: , jo je bilo dobro gledat

potem se pa najde en voditelj narodnjakov, ki hoče dokazati ,

da je boljši kot JONAS.......mislim no : :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako komentirate nedeljskega milionarja z udeleženci, ki sapadajo v sam vrh slovenskih možganskih trustov (z nadpovprečnim IQ) ?

Pozdravček, :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakršne nagrade, takšni tekmovalci in tudi voditelj.

Ko zategne ustnice v premišljevalni način, dobi izraz, kot da ima IQ 100, debili pa 250. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako komentirate nedeljskega milionarja z udeleženci, ki sapadajo v sam vrh slovenskih možganskih trustov (z nadpovprečnim IQ) ?

Pozdravček, :lol1:

Ne morem komentirat, ker nisem gledal oz. skoraj ne gledam ..........

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No včeraj sem gledala miljonarja kjer naj bi nastopali člani MENSE--al neki takega, spadajo med 2% zemljanov glede na višino IQ. Prčakovala sem težja vprašanja---pa niso bila, in neko vsaj mal nadpovprečno razgledanost---bila močno razočarana, ker so izpadli bebci (vsaj prva dva, pol se mi ni dal več tega gledat) tako nastopajoči kot njihov klic v sili--štab mensovcev.

Važno je da se iq meri z matematiko in kao logiko----ostalo pa nikogar ne zanima, in potem pride do take bruke (no znajo pa napamet zračunat koren št. 8976---in to je v iber pomembno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Miljonarju se spet lepo vidi, da nas imajo za balkan. Oddaja je licenčna in temu primerno bi bile lahko tudi nagrade. V Angliji je končna vsota milijon funtov, pri nas je bilo pa 10 miljonov SIT in potem so jih "velikodušno" dvignili na 15 miljonov in Slovencelni so bili srečni........

Itak te oddaje ne gledam redno, ker mi gre ful na živce, ko nekateri odgovarjajo tudi po 5 minut na neko vprašanje in pol sledi odgovor po oglasih = :SS :SS :SS

Tadej

Tadej, tlele pa neumnosti kvasiš.... problem ni v balkancih, ampak enostavno v številu gledalcev in posledično tudi v manjšem income budžetu... ne moreš pričakovati, da se bo za 2 milionski trg zbralo toliko denarja, kot za 60, 80 milionski... balkan s tem nima popolnoma nobene veze... mislim, da bi naš milionar z velikim veseljem tudi podelil 1MIO funtov ali evrov, če bi ga lahko, glede na populacijo, ki spremlja kviz... malo razlike je, če kviz spremlja 400.000 gledalcev in manj, ali par 10 milionov, se ti ne zdi ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš dobro orodje, še ne pomeni da si dober mojster.

IQ je zgolj dobro orodje.

Da si mojster moraš "trenirat".

Tist ki ima večji IQ lahko več doseže ob istem "treningu".

Velik IQ še ne pomeni veliko razgledanost.

Velik IQ tudi ne pomeni "znajti se".

Sosobnosti človeka se ne skrivajo zgolj v velikem IQ.

Mene rezultat ni presenetil.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran ... žebljico na glavico ...

Tadej ... k'r neki ... pomnoži naš dobitek s faktorjem razmerja med številom prebivalcev v SLO in UK ali DE, pa boš dobil primerljivo oceno višine negrade.

Ajgor ... Romih noče in koneckoncev tudi ne more pokazat, da je boljši od Jonasa, ampak, ko se je Joni naveličal, je nekdo pač moral prevzeti vodenje oddaje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....., ampak, ko se je Joni naveličal, je nekdo pač moral prevzeti vodenje oddaje.

kaj pa če bi vse skupaj prepustili Mariju??? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi vse skupaj prepustili Mariju??? :lol1: :lol1: :lol1:

in Vale! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!