Skoči na vsebino

Aretiran Saddam Husein


urbi

Priporočene objave

...v Tikritu naj bi danes prijeli strmoglavljenega iraškega predsednika Sadama Huseina...

Dovolj, da Bush pride do novega mandata? :( :angry: :( :angry:

Urbi

post-16-1071507367.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

True: pa kva... Tko al tko bi moral sodit bushu...

in saddamu

in khamaneiu

in blairu

in putinu

in kucanu

in drnovsku

in vsem ostalim politikom, kateri ................ (vstavi ustrezno).

brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in vsem ostalim politikom, kateri ................ (vstavi ustrezno).

brez veze.

Brezupno... yes! :(

brez veze... no! :angry:

Urbi

p.s.: da se karkoli (kadarkoli), spremeni, je pomembno, da čim man ljudi misli "brez veze, to se me ne tiče, saj nič se ne da spremenit..." Čeprav je 99% res. :cry: Pol gre pač za stoko, s katero vemo, kaj se počne (klanjepress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze je ta debata tukaj.

ker se spet zgrazate samo nad manjsim zlom. in saddam je kvazi underdog. :BUA: koliko je lastnih ljudi pobil ste pa ze vsi pozabili, al kva?! :angry: iran-irak vojna je blo kaj? bojne strupe je uporabljal kdo? itd.

mogoce ne bi bilo narobe, da se prebere npr. knjiga bravo two zero od andy mcnabb-a. poda majcken "pokuk" v saddamove zapore in metode zaslisevanja tam, med ostalim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da bo grmicek na naslednjih volitvah "postucan"; do korenin po moznosti. :devil:

BTW reklamo za kondome neke angleske firme? npr. kaj bi bilo, ce bi ata in mama hitler uporabljala kondome. :naughty: zakaj jih g.bush starejsi ni?! O:-) ....prekleta cerkev katoliska. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zločinec za nas- vas, za nekatere je naredil veliko dobrega in taki so dobro živeli pod njegovo despotovino, tako da je pametno pomisliti preden se nekoga obsoja kaj je in ni,

zame je sadam primerljiv z bushom, sharonom, našm titom.... in takimi ki si upajo uresničevati svojo voljo, kdo pa pravi da je zahodna politika najboljša

in na svetu trenutno divja okrog 60 vojn ki so za nas nepoznane in nezanimive, poznamo le tiste POPspopade iz TV, tiste ki so zanimive za američane, zato naj se vam ne tako smili nekaj arabcev, ki so bili "rešeni" od ZDA, ob misli da v tem trenutku trpi veliko več nepomembnih ljudi

pravkar so po radiju potrdili novico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slisal novico ja. Zdej so nardil se dnk test.

Sej je prov da so ga ujel, sam me mot to k bo zdej Bush dobu extra pike na volitvah(vsej pomojem) pa ves pomemben je gotov. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, zanimivo bo šele zdej, ker se mi zdi da Američani ne bodo prou dobro vedli kaj z njim naredit. Mam občutek da so bolj kot "dead or alive" njega iskali kot dead. :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, zanimivo bo šele zdej, ker se mi zdi da Američani ne bodo prou dobro vedli kaj z njim naredit. Mam občutek da so bolj kot "dead or alive" njega iskali kot dead. :-))

Lahk ga nagačijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj zanimivo je kako bo to vplivalo na potek spopadov v Iraqu ali se bodo umirili njegovi privrženci ali pa se bodo še bolj podžgali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze je ta debata tukaj.

ker se spet zgrazate samo nad manjsim zlom. in saddam je kvazi underdog.  :BUA: koliko je lastnih ljudi pobil ste pa ze vsi pozabili, al kva?! :angry: iran-irak vojna je blo kaj? bojne strupe je uporabljal kdo? itd.

mogoce ne bi bilo narobe, da se prebere npr. knjiga bravo two zero od andy mcnabb-a. poda majcken "pokuk" v saddamove zapore in metode zaslisevanja tam, med ostalim.

Ma problem je v tem, da so ga skinili ne zato ker je svoje ljudi pobijal, ampak ni plesal tako kot so mogočneži v USA hoteli.

Če bi mal bolj ubogal, bi še vedno lahko Kurde zaplinjeval in ljudi mučil in pobijal.

Ko sem bil v Iraku smo IMP jevci v neposredni bližini Sadamovih osebnih "laboratorijev"imeli svojo bazo.

Na Abu Ghrabu.

Pa sem to potem šele izvedel, kaj se je vse tam dogajalo.

Pa tudi če bi takrat vedel, kaj pa bi lahko ?

:angry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi če bi takrat vedel, kaj pa bi lahko ?

:angry: :(

nič ne bi mogel...kot nemore zdaj on nič ko je tam zaprt....jst se strinjam da je amerika delovala v katerih primerih čudno ampak sadama je pa bil čas da so onemogočili...zanima me samo kaj bojo zdej z njim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma problem je v tem, da so ga skinili ne zato ker je svoje ljudi pobijal, ampak ni plesal tako kot so mogočneži v USA hoteli.

Če bi mal bolj ubogal, bi še vedno lahko Kurde zaplinjeval in ljudi mučil in pobijal.

in? ...ga naj spet nazaj "postavijo" samo zato, da bo "optika" enaka kot prej?

jasno da so imeli svoj zakaj.... vseeno se strinjam se tem, da so ga odstavili in s tem vsaj omogocili zacetek razvoja procesa neke demokratizacije v srednji prihodnosti v iraku. upam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zanima me samo kaj bojo zdej z njim....

-16. april 2004-

"danes je podlegel masivnemu srcnemu napadu bivsi iraski diktator saddam husein."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in? ...ga naj spet nazaj "postavijo" samo zato, da bo "optika" enaka kot prej?

jasno da so imeli svoj zakaj.... vseeno se strinjam se tem, da so ga odstavili in s tem vsaj omogocili zacetek razvoja procesa neke demokratizacije v srednji prihodnosti v iraku. upam.

Tega nisem rekel.

Sam vedet moramo kako se svet obrača.

Potem so razočaranja manjša.

Pa pričakovanja tudi.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena sliksa saddama....z brado in nato brez..po pregledu so mu jo obrili....sej z brado ga pa sploh ni za spoznat...mimo mene bi komot šu ne da bi uveljavil nagrado miljonov dolarjev.......

post-16-1071432866.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-16. april 2004-

"danes je podlegel masivnemu srcnemu napadu bivsi iraski diktator saddam husein."

v končni fazi je to čist mogoče...čeprav....dejansko je problem kaj zdaj z njim..ali ga dajo iračanom da mu sodijo...ti ga bodo zagotovo ubili.....lahko pa se še kaj bolj nepričakovanega zgodi....ne morem si predstavljat kaj ljudje dejansko čutijo do človeka ki je nekoč imel tako moč in bil strah in trepet...sedaj pa da bi mu sodili..ne vem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zločinec za nas- vas, za nekatere je naredil veliko dobrega in taki so dobro živeli pod njegovo despotovino,

Pa vi niste normalni Sadam je bil diktator na vesti ima miljone ljudi. Prav,da so ga ujeli --bravo.

Čeprav me je čist razočaral saj je kot prestrašen cucek (se človeku kar zasmili) kje je njegova revolucionarnost in surovost in pozivanje k samomorilskim napadom---reva, totalna ničvredna reva, ki lohk ukazuje likvidacije, išče in muči ,,notranje sovražnike,, in nemočne ljudi, sam pa je --navadna presrana gnida, ki ob pogledu na lastno kri pade skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mimo mene bi komot šu ne da bi uveljavil nagrado miljonov dolarjev.......

:grim yep..... ker je bila nagrada lepih US$ 25.000.000.-. ;) :naughty: :lol1:

@ rebel: tega tvoje "dodatka" debati raje ne komentiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!