Skoči na vsebino

Malaguti Firefox F15


race

Priporočene objave

O tem skuterjui na tabli nisem še nič zasledil, zato vas prosim ce mi lahko napisete kaj o njemu, mnenja,.....

nameravam kupit namreč......ce mi ga priporačate seveda

hvala :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm..... no s tem skuterom se še nisel pelal ampak sklepam da se da keko teko vreje pelat, no vsaj upam za tebe da se da polagat vreje....ovinke namreč :) :) :) :twisted:

drgač pa oblika je zelo futuristična (kot si že najbrž sam ugotovo) torej je tudi meni zelo lep, čeprav sn mnenja da špegli nebi smeli biti v isti barvi kot celi skutr!

en tip ki je doma tam blizi mene ga je kupo pred 2,5 letama in seveda ni bil potrpežljiv in se je htel delat tipa, je drugi dan že dal vun blokade (mislim da je naredil 150km) in seveda skuter te en cajt šel še kar solidno enih 80-85km/h mogoče malo več, števec pa je seveda kazal 100-105km/h (bravo števec)! in potem čez par mescov seveda šlo vse k vrage, ker pač je mašina v fazi einfaranja zelo trpela saj jo je on nonstop turiral in nič šparal! butl pač, kak pa je zdaj z njegovim firefoxom pa niam pojma, po tistim parih mescih ko mu je mašina crknila ga vglavnem nisn nič videl, smola pač

drgač pa ti jaz glede občutka med vožnjo neznam nič povejat, je pa meni vsaj zelo lep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si razmišlu tudi kej o drugih skutrih???

razmisli o:

- yamaha aerox (novi 2003 letnik je tudi v toyora racing izvedbi, kuuul)

- peugeot speedfight 2

- piaggio NRG mc3

- aprilia sr (po možnosti ditech)

- benelli 491

- .....

- lahko tudi gilera runer, samo je že vun iz mode

no vglaven razmisli malo, pa glej da boš takiga kupo ki jih je v tvojem kraju zelo malo, žiher je tam puno runerc, zato je ne kupuj

jaz sn kupo aeroxa zato, ker jih je na ptuju zelo malo, so večinoma same runerce in spidfajte,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš edin skuterja neke znamke, je zlo zajeban, k se ne morš zmišlevet. Recimo, de si na cest zapru pot enmu. On te pol pa naljučju najde pa ti zateži, de si bil ziher ti k pozna skuter. Če pa ga ma še kdo drug pa se lahk zgovarjaš de je bil pač on :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš edin skuterja neke znamke, je zlo zajeban, k se ne morš zmišlevet. Recimo, de si na cest zapru pot enmu. On te pol pa naljučju najde pa ti zateži, de si bil ziher ti k pozna skuter. Če pa ga ma še kdo drug pa se lahk zgovarjaš de je bil pač on :lol:

K da se komu da ubadat s tem. Če se voziš po mestu te itak vedno kdo izsili na vsakih 10 metrov tko da se na konc več ne zapomneš nič.

Hujš je če se s takim skuterjem zameriš kakšnim čefu****.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ti sam to gledaš de boš mel tazga k ga nima noben??

no ja niti ne tolko samo bi pa lahko rekli da malo že

tega da bi mene kdo ukrivil nesrece pa je tu na ptuju bolj težko, ker poznam vse 3 ljudi ki majo aeroxe oz. mam veze do njih,prek kolegov

-on ki ma modrega kot jaz, ga poznam osebno (da malo povem, kočna ima okrog 120km/h)

-potem en ma rdečega, tisti je doma blizi moje dekline

-en drugi ko pa ma srebrniga pa hodi na našo šolo

tak da kdo mi bo kej zaj???? niše ne more nič

meni je pač finta met unikat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firefox ma Minarellija ala Aerox, stara SR-ka in verjetno sem še kakega spustu. Mašina je dobra, motijo me male felgne (12 col), visoko presečne gume in otroško zasnovan števec (neka letala, ko da niseo mogli kaj druga gor nalepit na gumb ko F-15). Drugače pa je skuter lep in gotovo vredn svojega dnara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Živjo, sm nou tuki 8) . Ok zdej pa k temu, zakar sm se vam prdružu, hehe :) . Zdele bo eno leto kar vozm svojga malagutija f-15ko. Zaenkrat ma use original, sam odrezu sm katalizator iz rohra in odšraufu dušilc (se prav vse se tiče auspuha). Zdj zravn tega eno uprašanje: samo s tem sm prdobu 15km/h na končni, kaj mislte o tem(zdj mi gre 65 :oops: )?? Zd jz bi že kej zrihtu, sam pr men je fotr problem :cry: ... Drgač pa dokler ni slik, je črn in se mi ful dopade :D .

Js sm se ga ful navadu do zdej k se skoz lepo počas furam :lol: . Sam k potegne mi cuka in ne zleti lepo ampak sam k spele iz lera, kaj je to? No vi k se bl spoznate, bi vs prosu za nasvete kako s predelavami. Karkol bi mi prou pršlo, pa zaenkrat rabm kej u izi pa nevidnga :twisted: . Orng bom štartu med počitncami (konc osmletke), pol pa gasa :D !!! Že v naprej hvala!!!!

LP, Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej še z variomata vzet vun blokado in se nebo navzven nič opazlo :wink: ...

aja pa kaki auspuh maš?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa isti k jst. Mojmu fotri tut ni preveč všeč ideja, de bi jst kej friziru :lol: Provzaprov ga bl capsi skrbijo :? Sicer pa se sam jst furam, tko de nebi porajtu če kej preveč leti :twisted: Sem pa začel neki razmišlat o velčkih pa teh pizdarijah. Predvsem zunanjost mi je pomembna :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah keri starši pa so navdušeni nad tem? :x

saj to pač tak nelaš da ne vidijo :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele bo eno leto kar vozm svojga malagutija f-15ko. LP, Jaka

Jaka, v kaj se boš pa preimenoval, ko boš zrasel in začel vozit drug motor :?: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Aprilia RSV Mille R Tuono :twisted: !!! Na športakih me hrbet boli :cry: .

Kaj pa je variomat :oops: ?? A mislš tisto blokado pr jermenu?? Sej to sm že hotu dol dat, sm odperu okol plastike eno za drugo, blo jih je k dreka... Ustavl se je pred uno k je zlita z blatnikom, pol je blo pa prezakompliciran :roll: ... Sm mal filtr odpru pa brez ukurblu (njam kak zvok), pol sm se pa udau in vse nazaj zapakeru (kako nej se tega lotm??). Mam pa original auspuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F -15

to da ti trese je lahko obrabljen jermen al pa sfuk.... lezaji na blajarci, lahko tudi sklopka....

navijanje brez zunanjih sprememb:

vse blokade vn pobrat

variomat

prenosi

spidrive / oz sam torq

jermen

sklopka

fedri za sklopko

tavelk fedr na spidrajvu

valcki

hja to je pa ze veliko k pol ti pa ustane sam se:

izpuh

kit

fergi + filter

blajarca

strom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa pol taka mašinca leti :twisted: ?? Kaj bi mogu narest da bi se lahko recimo primerjala (šišala :twisted: ) s 125ko 8) ?? Pa kok to kej stane?? Jes mam recimo u planu blokade dol fuknt, nou rohr in športn filtr. Pol pa recimo dvojne sprednje diske, kšn hud zadnji blažilnik, pol pa šele valčke, jermen, kit, itd. Kaj pravte??

Zunanji styling je pa TOP SECRET, hehe :twisted: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej dej gor dvojne prednje diske

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to ti bo su zih ene 50km/h vec, pa glej da bojo brembo, zadnje vzmeti pa dej ohlins..

svasta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itak!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Sam pol rabm še X-lite čelado za ene 250 čukov :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pa racing kombinezon :lol: :lol: :lol:

Ne sej ni panike, sam lepo mi zgleda, pa pomojm je uporabno če maš zanesljive zavore (ne rečm da ena ni dost sam...). Pa za duvat bo kr u redu :twisted: !! Glede blažilnika je pa čisti styling 8) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne x-lite je ze prevec fancy-ti jst prodam mojo arai brez airbaga za 76k pa sva kvit :)

Pa kje si ti te vidu na skuterju dvojn disk mi puvj, ker jst ga se nism nker!

Drugac pa ce se ti disk lahk segreje sred lublane do take temperature da ti zavre ole ti bom pa jst zrihtov dvojn disk! Pa ce se nis upazu na Ljubljanskih zlizanih cestah ti more gumo zastopat pr 100km/h ce je treba..

Sj vem da si dobr mislu, sam tole je pa res mal prevec :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ok, pol pa samo zarad stylinga... a nebi blo fensy?? Mogoče tko misl k mam slabe izkušnje z sprednjim diskom... se mi ful segreje in čeljusti stisnejo, pol ga pa pobera... morm počakat cca 15 min. da se ohladi! Morm zrihtat :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!