Skoči na vsebino

Malaguti Firefox F15


race

Priporočene objave

Ja ok, pol pa samo zarad stylinga... a nebi blo fensy?? Mogoče tko misl k mam slabe izkušnje z sprednjim diskom... se mi ful segreje in čeljusti stisnejo, pol ga pa pobera... morm počakat cca 15 min. da se ohladi! Morm zrihtat :? .

Aja, pa še mogoče glih zarad tega k noben drug nima :twisted: , unikat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se nekj bom dodal pol bom pa tih..

TI TA SKUTER PEL CIPREJ NA SERVISSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!

seveda si pa lahko kupis tudi dvojne diske(brez zamere) :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak!! Sam neki, ni ti treba bit tiho... am ŠE neki, zakaj (je tok hudo :cry: ??)?? Če bremzam z zadnjo pa občasno s sprednjo je vse ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr jst vem ce se ti diski segrejejo sploh nemors bremzat in ti ne stopa NC, v tvojem primeru se mi pa pac zdi malo sumljivo..

Kar se predelave tice-vse je odvisno od tvojega stalnega dohodka, ce si bl broke tko kukr jst(brez stalnga prihodka) je najbol da das blokade dokoncno vn pa mal zamenas jermen, valjcke in fedre.nism lih expert sam pomojm da jih je treba menjat.

auspuh pust navadn bojo same peesdarije z sportnim, pa mogoce ce das gor 70cilinder in to je to, tko mam jst pa mi gre cist uredu po stevcu okol 100km/h, odlicni pospeski..

Ce mas pa stalen prihodek alpa starse ki te financno dobro zalagajo pa kr pras koga drugega(najbol da Benota), za nekj predelav vem,kj dost pa ne.. tko jst ti od predelav ne bom govoru bom spet pameten.

Ce si novinec ti najbol priporocam da si ogledas ze vse ostale debate na skuter forumu in ti obljublam da se bos marsikej naucu..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa pol taka mašinca leti :twisted: ?? Kaj bi mogu narest da bi se lahko recimo primerjala (šišala  :twisted: )  s 125ko 8) ?? Pa kok to kej stane?? Jes mam recimo u planu blokade dol fuknt, nou rohr in športn filtr. Pol pa recimo dvojne sprednje diske, kšn hud zadnji blažilnik, pol pa šele valčke, jermen, kit, itd. Kaj pravte??  

Zunanji styling je pa TOP SECRET, hehe :twisted: !!!

Za to boš moral pa imeti veliko denarja in časa za šraufanje. Vsekakor 70ccm pa se marsikaj drugega. Potem se bos lahko primerjal z blokirano 125, če pa je 125-ka brez blokad nimaš pa praktično nič šans.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki, kako ti gre loh z usem tem okol 100km/h?? Js sm se dve leti nazaj vozu z najetim fantomom f-12. Blo je na morju in k sm ga po ravnm prtisnu, me je nabil do 96km/h takoj, pol sm mogu pa že bremzat za desno (me je fotr gledu pa mi določu en krog, nism mu izpita, pa še hrvaška...). Pol sva ga z fotrom vrnila in sm tipa uprašu kaj ma poštiman na mašincah da tko grejo?? In je reku da ni nč druzga zrihtan, k pa odstranjene blokade (zarad registracije, pa še podjetje...)!? Ne razumm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gloga

2 keramicna diska po narocilu narjena, brembo celjusti na malaguti phantom F-12........ :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj pravm vse je v dnarju..

Eni mormo pac kupovat rabljene in se na rabljenih sportne auspuhe prodajat, ker so z njimi preveliki stroski..

Ampak vsi pa imamo nekaj nekaj skupnega-vsi uzivamo med vozno, a je tko?? :) (ce pa ni tko pa pjte u rt :P )

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res vse nas druzi uzivanje v voznji 8) :lol: 8) glede dnarja je pa tko nism multimiljarder, sam raj ne jem 1 teden sam da vem da dobim recimo novo blajarco, al pa ksn hud kit............hehehehe....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

firefox f-15

Zarad vprasanj sm ti reku da mal poglej po forumu pa bos skor vse najdu, drugac pa pr vseh skuterjih stevc laze(enim mal vec enim mal mn) nj bi pa bli malagutiji kr uredu skuterji(seveda pa niso za dirkalne namene), kolegici gre brez blokad, drugace vse original 90km/h, jst nism mogu verjet pa sm se za njo pelov kr dolg casa z avtom..

ps: moj je zracn hlajen

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš ti dobrega fotra. Jst mojmu že en mesec delavnico pospravlam, pa mi je reku de mi bo skuterja zaklenu, če je ne bom :fist: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jes tut nism nevem kolk pr dnarju, starci so pa itak razrd zase... Js sm mogu ceu let u šol delat k črnc, pa met na konc same šterke, pol sm pa šele pršou na svoje :evil: !! Aja pa še dve leti priganjanja okol matke prštejte... Je pa res da nas vse druži uživanje v vožnji :D !!! Najlepš je po dolgi zimi spomlad u sončku mašinco ukurblat 8) . Aja pa drug teden grem na servis, kam nej ga zapelm?? Sm brau tuki o enmu mikemehaniku, a loh dobim mal več info.?? HVALA :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa že mam naret načrt kak lahko fotra prepričam da dam noter 70ccm cilinder :) hehe

sicer zadeva je taka:

ko sn zamenjaval auspuh sn zaradi mojih mišič vtrgal navoj na cilindru, sicer sma z fotrom potem zvrtala novo lukno in zadeva je keko teko o.k..... samo to žiher nebo dolgo držalo, in ko bo to počlo mam dober izgovor da kupin nov cilinder, ampak kar 70ccm :)

v slučajo da pa bo bat zaribal pa se mi itaq ne splača ga dat brusit pa še kupovat nov bat za 10 čukov :) v tem primeru se tudi da iz pametnih vzrokov rečti: očka daj grema po 70ccm :D :D hehe

čuješ f15

o mikmehaniku in firmi linde mpa pa ti lahko g. _Aerox_ dooooosti vsega pove :)

on ima z njimi puno izkušn

npr. ena "dobra" izkušnja:

dal si je noter corso 70 cilinder, 19'' fergazer, forrace auspuh, prenose,.... in oni "strokovnjaki" so mu tam rekli da mu bo žrl majn kot 5L :shock: :shock: :shock: on dobi skutera nazaj in žrl mu je ----> 14L :evil: :evil: :evil:

mislim da bi jas kar naredil v tem primeru reklamacijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najboljsa je ta z novim cilindrom - 70ka je cenejsa od original 50ke. :twisted:

keko te sploh prije original 50tka????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
jaz pa že mam naret načrt kak lahko fotra prepričam da dam noter 70ccm cilinder :) hehe

sicer zadeva je taka:

ko sn zamenjaval auspuh sn zaradi mojih mišič vtrgal navoj na cilindru, sicer sma z fotrom potem zvrtala novo lukno in zadeva je keko teko o.k..... samo to žiher nebo dolgo držalo, in ko bo to počlo mam dober izgovor da kupin nov cilinder, ampak kar 70ccm :)

v slučajo da pa bo bat zaribal pa se mi itaq ne splača ga dat brusit pa še kupovat nov bat za 10 čukov :) v tem primeru se tudi da iz pametnih vzrokov rečti: očka daj grema po 70ccm :D :D hehe

čuješ f15

o mikmehaniku in firmi linde mpa pa ti lahko g. _Aerox_ dooooosti vsega pove :)

on ima z njimi puno izkušn

npr. ena "dobra" izkušnja:

dal si je noter corso 70 cilinder, 19'' fergazer, forrace auspuh, prenose,.... in oni "strokovnjaki" so mu tam rekli da mu bo žrl majn kot 5L :shock: :shock: :shock: on dobi skutera nazaj in žrl mu je ----> 14L :evil: :evil: :evil:

mislim da bi jas kar naredil v tem primeru reklamacijo :D

Sej sn mu svoje povedal pa mali ne posluša. 14 L jas nea porabim z Mondeotom pa ga lahko tišim prek 200km/h. Kak začneš drkat po fergazerih pri totih dvotakterih si ga najebal totalno.

Aerox, daj kupi mojega :) Ti ga prodam za 300.000 sit. Če ga ti kupiš, te ga bom vsaj še kdaj vido.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, kam pa te naj mojega dam :( :( :(

Ateju, naj se vozi v službo :) Ne sej to bi blo zamudno razn če si interisent, ker pol bi jas mogo najprej počakat da ti svojega prodaš itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jest mam tud črnga Malagutija f-15.Mislm da si ga s tem avspuhom usrou.jest k sm ga dobu sm ga pelu v klub k mehanikom pa sm jim reku da nej nardijo da bo su najboljs.sam blokado so mi dal vn pa gre 85 km/h.na digitalnem števcu mi kaže pospešek o 0-40 v 3s.tko da dej se blokado vn fotr itak ne bo mel pojma razn ce je kšn mehanik. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAVLJENI!

Malo sem bral to stvarco, kaj pišete o predelavi.

Firefox-f15: to karj je aerox napiso je res.Sicer je pa en problem v tem:

Moto vsak ki ima noter novo 70ccm prvih 100km zelo fuuka.Če bi bil jaz doma kje blizu LJ potem nebi blo problem peljat skuterja k MIRUTU(mikmekanik) amapk sem z MB :) . Motor sedaj po 3x nastavitvah dela ZELO VREDDI amapk kot sem ti rekel prvih 100km-500km je zelo kritično, po tem pa ti nemorem opisat občutka, meni gre motor skoraj do 0 na števcu :)

LP, Vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!