Skoči na vsebino

Malaguti Firefox F15


race

Priporočene objave

Kremšnitar zato k mam jes vikend v Veliki Loki. In mam itak u planu pridt z skuto dol mal pogledat. Če mi daš kšno cifro te bom mal poklicu k bom dol da kšno rečemo. Mi je ma douhcaj tm :rolleyes: .

Manijak, nč še nism šraufu :unsure: , sam dau sm dol spodno plastiko da sm monteru tačko in odšraufu dušilec. Aja pa z ubodno žago sm odrezu klatalizator z auspuha, kr mi je prjatu reku da je to blokada :D !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika loka- to pa sploh ni deleč!!

Ti bom poslal cifro pod zasebno pa se kej slišmo. Pa še Manijak bi s svojo runnerco prletu. Sam je firefox itak velik bolši, anede :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak!!!! pa itak da ni daleč moj sosed ki živi v trebnjem se vsak dan fura k nam (k ma ta drugo kmetijo) da FUTRA OVCE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ti sam to gledaš de boš mel tazga k ga nima noben??

Problem je povedat, keri je tvoj, ko ti ga maznejo :unsure: Pa tudi specializirajo se za mazanje ene vrste skuterjev, ki se jih pač da najlažje odpeljat. Vodijo Piaggioti, ki jih je največ. Poleg na www.policija.si pa, če najdeš enega Aeroxa ti plačam pir :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

tale forum že kar dolg opazujem pa sem se prijavil, ker tudi mene nekaj matra.

prej sem se šel malo peljat s svojim skuterjem (malaguti firefox) in se peljem kakih 10km in ko enkrat hočem speljat s križišča, ga je nekej začel srat. ko sem privil gas, se sploh ni hotel premaknit. začel je sicer nekaj ropotat, ampak je speljal šele po treh sekundah. drugače je pa konstantno vlekel kakoh 80-85 kot običajno. ko sem prišel domov, sem opazil, da kaplja bencin iz tiste cevke, ki visi dol (iz nekakšnega lončka, ne vem kako se reče). opazil sem tudi, da ko skuter miruje sploh 'nima' prostega teka (držat moraš gas, da ga sploh obdržiš v delovanju).

prosim pomagajte!!

lep pozdrav

marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin ti tece po domace povedano z iberlaufa torej z salce fegazer in ker je tam prevec bencina ti ven pritece vsaj upam da je to to :) Pa ce nimas prostega teka se ti je ocitno fergazer nekaj rastelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je vzrok da se ti je igla kaj premagnla al pa skocla ven z svoje lege pa pac non stop priteka noter novi bencin...in pol ce stojis ga laho zalije malo pa zato noce potegnit.Nevem lahko da je to to lahko pa sn hudo mimo vseko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej sem malo gledal frgazar tam ko pride not cev od filtra. a je možno, da je prišla po filtru kaka smet not (ker enkrat sva s enim frendom ki se kao spozna šraubala blokado ven pa je pozabil filter namestit nazaj gor in se je peljal kakih 10m brez njega) ?

zdej pa nea vem ali se je varno peljat z skuterjem v takem stanju do servisera al kako? aja pa garancije nimam na žalost več ker skuter nima več blokad.

:( :( :( :( :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm kaj čem zdej fergazer razdret al kaj??

Odsraufaj odzgoraj ko pride noter zajla za gas pa bos vido kak je na stvari pa lahko se spodno salco da vidim se je kaka smet slucajno v dizo prisla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo mene pa nekej še zanima.

Iz avspuha sm odžagu stran tisto slepo cev. A sem s tem zgubu garancijo? :blink: :blink: Kaj pa, če bi jo nazaj prišvasal? Ampak bi se sigurno vidl, da je cev ponovno privarjena. Bi še meu garancijo?

Kaj pa, če daš gor kak drug avspuh? Recimo leovinčita zx? Bi zgubu garancijo???

Ajde :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si zdaj to sam delo pa se mas garancijo si jo avtomacko zgubo ker si sam posegal v motor kar pa v garanciji pise da nesmes.Pa tudi ce bi si sam gor dal avspuh bi lahko mel verjetno probleme ker si spet sam posegal in ne oni na servisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj so meni lani pravli...samo jaz sn ze garanciji 2 dan zgubo :)

Ja, jst pa čez en mesec :P Sicer pa jebeš garancijo, un na servisu si bo zihr kej zmislu da boš mogu plačat, če bo že kej narobe <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pravte da se je brezveze mučt spravlat motor v tako stanje, kot je bil takoj po nakupu (če se slučajno kaj pripeti) ?

Popravljeno . Popravil Kremšnitar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga tko je pr sesalcih&podobnih..

Zj ti ustane sam moznost kasko zavarovanja in nekomu nasilo zabremzas da se ti v rit zagon pa mas spet skuter v garanciji(nov), prav tako pa tudi blokade noter. ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prav tako pa tudi blokade noter. ;)

A tut to ti zrihtajo al kaj? Noro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te sn jaz mel srečo z garancijo. Jaz sn ga mel pred enimi 14 dnevi na garanciji, je sprednji amortizer crkno, sn ga pelo tja in sn mel še ravno 6 dni garancije, s tem da sn mel blokade ven pobrane, sn dal pri istem serviserju vun, pa odblokiranega leota zx, oni pri šerbineku ni nic kompliciro, je naroco novi amortizer, ko ga je dobo sn se jaz zapelo na servis, je reko pocaki pol ure, da zamenjam, cez pol ure sn mel gor novi amortizer. B) B) B) aja pa se malo mi je standgas nastavo pa nekaj se mi zdi kr sn reko da malo zajebava. placo pa nism 0. B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, odvisno od človeka. Lahk te jebe al pa je čist tih. Sicer je men velala garancija 1 let, sam sem pa tut zajebu k sem šou prepozn na reden servis. To je tut treba, če ne je konc :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga do zdaj kaj ga mam nikol nisn mel na servisu :) Ker ti tak nena nic naredi :angry: Tak da vse lepo sam delam pa najbolae naredim :) Vsi moji frendi kaj so dali 70-ke k mehanikom delat so jim po 2-3 dneh motori crknli pa niso sli :angry: :angry: Meni pa ae do zdaj 1x ni crko :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj bi si jaz tui sam sraufo če bi se spoznal pa da bi mel orodje, zaj pa niam kompresora pa to, jebiga, po mojih izkušnjah je oni serviser pri šerbineku še kr vrei

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!