Skoči na vsebino

Malaguti Firefox F15


race

Priporočene objave

Te sn jaz mel srečo z garancijo. Jaz sn ga mel pred enimi 14 dnevi na garanciji, je sprednji amortizer crkno, sn ga pelo tja in sn mel še ravno 6 dni garancije, s tem da sn mel blokade ven pobrane, sn dal pri istem serviserju vun, pa odblokiranega leota zx, oni pri šerbineku ni nic kompliciro, je naroco novi amortizer, ko ga je dobo sn se jaz zapelo na servis, je reko pocaki pol ure, da zamenjam, cez pol ure sn mel gor novi amortizer. B) B) B) aja pa se malo mi je standgas nastavo pa nekaj se mi zdi kr sn reko da malo zajebava. placo pa nism 0. B) B)

Prasec!! :lol:

Pa vse blokade si mev odstranjene; tud iz avspuha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, samo v orginal auspuhu mam se blokado, tam je nism vun vzel sn dal rajse zx-a gor, mam pa iz zx-a odstranjeno blokado pa iz masine, ja, torej brez blokad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej dons k sm pršu sm se končno lotu dela. najprej sm odšraufu tist del, kot en lonček zgleda, kamor pride not bencin in če ga je preveč, steče ven po cevki. not je pa ena pokončna cevčica (ko pride bencin do tega nivoja, začne tečt ven). pol sm pa neke poskuse izvajal (bolš da ne povem kake ;) ) in sm ugotovu, da tista cevčica pri dnu pušča- tam ko pride tesnilo in ena vzmet. s tistim sm se zajebaval malo in kar naenkrat je nekaj skočlo ven (ena smet). pol sm probal in ni puščalo več. nato sem tist nazaj našraufu na frgazar in zakurblav. DELA!!! možno, da sem tankal bencin z smetmi. no v glavnem hvala za pomoč. zdej motor prede kot mucka.

ajde

marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Oh ja... :cry: nemalo sm se nasmejal k sm spet prebral svoje začetke na tem forumu :D :D . Upam da so moji posti kej bl odrasli, hehe... razlog da sm spet obnovil temo je, da mal pokažm dva nova modela f-15ke, čeprav nevem kje se prodajata. Sta mi pa oba zelo všeč!!

f15_firefox.jpg

BBostrom-PROMO_v00.jpg

BB_laguna.jpg

PS: na spodnji slikci mi ma ta desni ubitačno grd zadnji blatnik :rolleyes: .

Kakšna se vam zdita? Pomojm konkretna osvežitev :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u ti mater!!!

kr fajn so to zrital pri malagutiju!!!! :naughty: :OK: :OK:

jebeš blatnk!!!bek ga daj!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: na spodnji slikci mi ma ta desni ubitačno grd zadnji blatnik :rolleyes: .

Kakšna se vam zdita? Pomojm konkretna osvežitev :D !

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dobri stari casi trgoavta so ze menili...nazalost :lol1: . se spomnm k je se veznaver mu malossi nacez, si dobu kr si hotu v max. 14 dneh ce ni blo na zalogi v slo. no ja...sj bo 1x tut bols :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!