Skoči na vsebino

Malaguti Firefox F15


race

Priporočene objave

hey folk!!

pred enmu mescam sm nabavu malagutija f-15...mam gor zx-a brez blukade, pa na variomatu tudi brez blokade?!zj mi gre ukol 65, 75 če se mau prklonm...pa k motor potegne nekaj ni v redu...motor dobesedno sploh ne ˝lavfa˝ tko dobr...?!

kaj nj nrdim?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey folk!!

  pred enmu mescam sm nabavu malagutija f-15...mam gor zx-a brez blukade, pa na variomatu tudi brez blokade?!zj mi gre ukol 65, 75 če se mau prklonm...pa k motor potegne nekaj ni v redu...motor dobesedno sploh ne ˝lavfa˝ tko dobr...?!

kaj nj nrdim?!

odpeljes ga na servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak kot si ti problem opisal so mozni naslednji faktori.................VSE razlozi kaj ga mori al kaj al samo pospekov nima opisi problem ne pa, ne gre normalno, kak ti te lahko kdo pomaga! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hm pa pomislmo!!!! firefox f-15 gre brez blokade na variomatu pa z originalnim brez blokade 80 km/H!!!!!!!!!!!!neki je narobe da ti z zxom ne gre vec!mozne sta 2 napaki da na zxu nisi odstranil une blokade k pride v cilinder gor rece se ji blokada dusilka!poglej ce mas k to je blokada k zmansa fi od izpuha in blokira pline drgac pa mors zamenat valcke;Psrecno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hojla!

Sem nov član star sem 12 let in čez 2 leti 100% dobim skuterja .)

Sedaj pa...v katalugo motosvet.com sem zasledil FireFox F15 50cc in izpuh (ki ga nism videl v katalogu) Leovince ZX.

Zanima me koliko bi to sedaj stalo in koliko bi čez 2 leti.

Pa še nekaj iz lastnih izkušenj em zanima koliko bi tole potegnlo.Ker prijatlu gre s tem izpuhom 85.Lahko je tud kakšen drug izpuh,sam povejte prib. ceno itd.

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jst sem tut toliko star kot ti pa že tut razmišljam v naprej sam še nisem ziher... sej boš vido da bodo še tut kaki novi skuti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

pozdravljeni mene zanima naslednje

zakaj mi ne pride benza v karburator na firefoxu?

nič ni zamašenp!!! ker sem spucal!

kaj bi bilo to?

Lp :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

zdravo, tudi sam sem ubodel enega F15. Sedaj me zanima ali kdo ve kako operirati z števcem? Nikakor ne najdem prikaz prevoženih kilometrov?Pritiskam gumb MODE, pa se funkcije menjajo, ampak km pa ni. Pa tudi znak za vodo mi utripa, čeprav je vode dovolj.

kake ideje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej za števček. Stvar je taka, da imaš možnost prikaza temperature hladilne tekočine, vrtljajev motorja, količine goriva in napetosti baterije. To se ti prikazuje zgoraj. Potem pa imaš spodaj še uro, štoparico, vrtljaje motorja(če imaš zgoraj tudi grafični prikaz), povprečno hitrost, dnevne kilometre(TD) in skupne kilometre(TOD). Sedaj pa kako se med temi podatki premikamo.

Ko skuter prižgeš zaslon prikazuje enega izmed zgornjih in enega izmed spodnjih podatkov, recimo količino goriva in uro.

20090811-e2pa1rab6exg3pnt15i25n3b6t.jpg

Pritisneš gumb MODE in spodaj se prikaže štoparica,

20090811-n7awbwf7kekqyymxn5f5xqak7c.jpg

pritisneš ponovno se štoparica sproži,

20090811-8rbp6b3ey6yjxij3eb9h9bgyk5.jpg

pritisneš še enkrat, se ustavi, pritisneš še enkrat in sedaj se spreminjajo podatki spodaj.

20090811-bxgig4kdi892b68ap5k24fmuts.jpg

Če še vedno pritiskaš se sprehajaš med različnimi podatki, najprej povprečna hitrost

natodnevni kilometri, skupni kilometri,...

20090811-x7c2wf3tce5528spea3ftgepce.jpg

ko prideš okoli pa se začnejo spreminjati podatki zgoraj, takrat so spodaj samo črtice.

20090811-kffd3wgmuerdtt2neeu14jcupt.jpg

20090811-b26u6x2am68fdp64itk67debwb.jpg

Če nehaš pritiskati gumb MODE črtice spodaj izginejo in tisti podatek zgoraj pri katerem si se ustavil se bo sedaj vedno prikazoval zgoraj. S ponovnim pritiskanjem gumba MODE lahko nastaviš kaj se bo prikazovalo spodaj.

Uro nastaviš tako, da jo nastaviš da se ti prikazuje spodaj in nato pritisneš gumb MODE in ga držiš toliko časa dokler se ti ura ne začne spreminjati, sprava le minute in počasi nato pa vse hitreje. Pustiš nekaj sekund pri miru in ura je nastavljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za izčrpen odgovor. 

Sem pa včeraj prebral, da ko priklopiš akumulator, moraš izbrati model motorja, in sem mogoče tu napačno kliknil, ker nisem vedel za to. Tako da moram prvo to ponoviti, nato pa se grem sprehajati po meniju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, malo sem testiral števec, in mislim da deluje, počasi pa bom dojel točno kje je kaj. bencin mi kaže, mi pa stalno utripa signal za VODO, čeprav je antifriza polno.

se komu kaj sanja kaj bi bilo?

drugače pa je scooter bomba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa včeraj prebral, da ko priklopiš akumulator, moraš izbrati model motorja, in sem mogoče tu napačno kliknil, ker nisem vedel za to. Tako da moram prvo to ponoviti, nato pa se grem sprehajati po meniju.

Uuu.. kako pa to nardiš? Vem da se najprej pokaže F12 H2O samo potem izgine če kaj pritisnem. Nisem vedel da lahko izbiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, malo sem testiral števec, in mislim da deluje, počasi pa bom dojel točno kje je kaj. bencin mi kaže, mi pa stalno utripa signal za VODO, čeprav je antifriza polno.

se komu kaj sanja kaj bi bilo?

Naj bi bilo tako, da če nekaj utripa to pomeni da ni OK. Preveri če ti dejansko kroži voda in če termostat deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

utripa pa na digitalnem števcu, in ne lučka. To me čudi, kaj hoče števec povedati, ker temperatura deluje normalno ( sem našel na števčku).

Moram pa menjati ključavnico, ker ga danes nikakor nisem mogel ugasniti na ključ, tako da sem na koncu snel kapico iz svečke.

cene na ebayu so 50 eur + ptt. To se mi zdi relativno ugodno, kaj menite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo še eno vprašanje:

zadaj na pri kolesu, na mašini je ena odprtina za olje, predvidevam da za variomat: koliko mora biti olja notri in kako to prekontroliram?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo še eno vprašanje:

zadaj na pri kolesu, na mašini je ena odprtina za olje, predvidevam da za variomat: koliko mora biti olja notri in kako to prekontroliram?

Daj mi na PP napiši svoj mail in ti pošljem "service manual"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo še eno vprašanje:

zadaj na pri kolesu, na mašini je ena odprtina za olje, predvidevam da za variomat: koliko mora biti olja notri in kako to prekontroliram?

Ta odprtina je za dolivanje olja v prenosih zadaj, notri gre cca. 1 dc, (piše na ohišju), menja se ga pa na daljše roke, nekje 10k km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, potem lahko to menjam drugo leto.

Danes sem malo tiščal motor, pa ni šlo več kot 72 po števcu.

Blokade na avspuhu nimam več, je pa verjetno na variomatu, ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!