Skoči na vsebino

Malaguti Firefox F15


race

Priporočene objave

Odpri in poglej, a ne vem če je tam kakšna blokada. Če boš pa odpiral pa mora biti tam od znotraj navzven: variomat, dve! podložki, vetrnica, podložka in matica.

Od moje pupe F15 gre 86 km/h po števcu, ima zamenjan in homologiran izpuh Laser Xpro, večji vplinjač (17,5), Polini variomat, jermen in sklopko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, še dva vprašanja:

1. Skuter NOČE ugasnit. Popoldne ko se pripeljem domov, in želim vgasnit motor na ključ, ta enostavno NE crkne. Števec crkne, in nobeno stikalo ne dela, ampak motor še vedno lavfa. Zvečer ali zutraj pa ugasne kot šus. Zanima me, ali je to ključavnica, oz bi lahko bilo kaj drugega? ker če je ključavnica, om takoj obiskal ebay

2. Kakšen procent mešanice dela motor? se mi zdi po občutku da mi je šlo za 70km ki sem jih naredil, veliko preveč olja. Pod štantgasmo pa mi kadi bolj kot bi smel, po mojem občutku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ucer sm dubu motor in sicer malaguti firefox f15... zelo dolgo sem si zelel aprilio rs 50 in sem bil tudi tik pred nakupom le te, vendar me je kasneje obvzela scooter tuning vrocica in moram priznati, da je boljsi od aprilie, ki bi jo mogu vsakih 5 sec. saltat.... pa se lega motorja in vse nasploh je super :) motor je odlicen, pospeski so:kva2: imam pa eno tezavo oz. vprasanje.... ammm v motorju je 70cc kit, in zaradi prevelike kompresije ne vzge na el. starter.... a bi lahko to kako naredu d mi neb blo treba skos n kurbl przigat? hvala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo, par dni se že vozim, in motor normalno ugasne. Upam da sem rešil problem:  ena črno bela žica ima nekje slab stik, tko da sem napeljal drugo žico ( zaenkrat provizorij) in dela.

jeeeeeee

Sedaj pa me mika aprilia sr 50, pa sem v velikih dvomih ali prodati in nabavit aprilia, ali ostati na malagutiju. Ali se mi sploh splača?   kriza in moje misli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj bi s tem sploh lahko pridobil. Oblika je subjektivna stvar in v domeni vsakega posameznika, tehnika pa je pri teh dveh ista ali pa enakovredna.

Če ti je SR lepša in je v podobnem stanju glede tehnike menjaj, če ne pa ne. smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz se sprašujem kaj bi pridobil??? Problem je v meni, ko se nekaj zapičim in potem rinem iin rinem. Čeprav mislim da bom mojega f15 spomladi lepo obul v nove gume, in ga kar lepo obdržal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!