Skoči na vsebino

Še ena revolucionarna tema


urbi

Priporočene objave

Tole sem prestavil kar semle, se mi zdi, da Urbi neti salonsko revolucijo :) (SymRu)

Mimogrede: zbrisal sem jaz, ker sem pac urejal celo temo... tako,d a ne bos Icea kaj obtozeval... V vsakem primeru sta pa nabijala v temi, kjer to NI PRIMERNO!!!!

Res je! Po Ice-jevi krivdi. In bi rad, da se veleumni moderatorji malo zamislite (-jo), preden bodo spet modrovali, kak vsi off-topic nabijamo. V tem primeru je v off-topic (in to konkretno) zašel Ice. Da o bontonu ne govorimo! Dajte moderatorji in admnistratorji (in vsi ostali -rji) staknit glave in rečt kako na to temo. Samokritičnost je vrlina.

Urbi

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samokritičnost je vrlina.

res je ... sploh, če je samokritičen človek z vplivom in upravno močjo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spostovani urbi,

ce namigujete na moj post o letnih gumah pozimi in osebkom, kateri se s tako opremljenimi avtomobili vozijo okoli je moje mnenje nespremenjeno. ce je dovoljeno z zakonom se ne pomeni da je smiselno ali racionalno. je samo dovoljeno.

osebno lahko delate kar se vam zaljubi na cesti in osebno si jaz lahko mislim kar si hocem o zgoraj omenjenih osebkih. tudi napisem lahko svoje mnenje. ali morda ne vec? ce vas to moti, svoboda govora namrec, katero si vsi lastite na forumu, samo moderatorji in admini bi morali biti tiho, ker imajo dolocene povecane pravice in dolznosti, vam lahko marsikaj svetujem. ker menim, da ste dovolj stari in intelektualno izobrazeni se mi tako pocetje, vam dajati kakrnekoli nasvete namrec, zdi dokaj nesmiselno.

in ce mi je dovoljeno bi za zalkjucek debate (vsaj z moje strani) se citiral en nedolgo tega uporabljen rek: "samokriticnost je vrlina".

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa smo že začeli z latinščino (pervyus majstorus bil v srednji šoli <_< :lol1: ) si drznem v imenu moderatorjev in adminov, raji sporočiti tole:

Quod licet iovi, non licet bovi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa smo že začeli z latinščino (pervyus majstorus bil v srednji šoli <_< :lol1: ) si drznem v imenu moderatorjev in adminov, raji sporočiti tole:

Quod licet iovi, non licet bovi :devil:

lahko za tiste ki smo v srednji šoli bili šele pred tremi leti napišeš še prevod ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko za tiste ki smo v srednji šoli bili šele pred tremi leti napišeš še prevod ...

Kar je za nunca, to ni za junca :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

question ends discussion? <-- ce se ne motim tole ni latinsko...

No ja sicer pa "Si in ius vocat, iter" (neki se pa se spomnim s faxa)

nope. je latinscina. quod erat demonstrandum - kar je bilo za dokazati.

quod licet iovi non licet bovi - kar je dovoljeno jupitru (bogu), ni dovoljeno biku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spostovani urbi,

ce namigujete na moj post o letnih gumah pozimi in osebkom, kateri se s tako opremljenimi avtomobili vozijo okoli je moje mnenje nespremenjeno. ce je dovoljeno z zakonom se ne pomeni da je smiselno ali racionalno. je samo dovoljeno.

Saj se mi ne da preveč, samo mi ne da miru...

Ice, dejstvo je, da si šel off topic! Če imaš kake težave z vozniki z letnimi gumami, odpri temo, pa gaaaaas! :) )

...vam lahko marsikaj svetujem.

A je kdo prosil za nasvet? :devil:

Bodi dovolj! Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, dejstvo je, da si šel off topic! Če imaš kake težave z vozniki z letnimi gumami, odpri temo, pa gaaaaas! :) )

kot vidim ti je resno potrebno napisati v "cistem" tekstu:

quod licet iovi non licet bovi. jaz iovi, ti bovi. se kaksno vprasanje?

upam, da se nisi pozabil enega mojih "podpisov": "this is not a democracy".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@urbi: a tebi so tudi zbrisal objave v temi o NFS. Mater so tele moderatorji čisti :naughty: Jim bom že pokazal na NFS :devil:

Sicer pa sprejemam prednaročila za inox jeklo (matice, podložke, cevi, vijaki, žeblji.Dobava po novem letu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!