Skoči na vsebino

Program za učenje


Priporočene objave

Če kdo pozna natančen naziv programa, s katerim se prek PC-ja naučiš 10-prstnega tipkanja..... :notworthy:

Vem da obstaja,....samo rabim ime, da ga vnesem v Ka..., Emu....& co. :ph34r:

Hvala za pomoč :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prgoram je ASDF...ta program pa uporabljajo tud na ekonomski al keri šoli k majo strokovn predmet strojno pisanje(al kko mu že rečejo :? )

Meu sm pa tudi sam že enga od teh programov sam se ne spomnm kko se mu reče(men se zdi d CIRIL al neki podobn ga :? )doma sam ni blo volje d bi se nauču tipkat nahitr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima, kje bi se dalo dobiti, po potrebi tudi kupiti, ASDF. Angleške različice so sicer poceni ali zastonj, a kaj, ko je layou tastatur drugačen, pravtako ni šumnikov, pogostost pojavljanja posameznih črk je v vsakem jeziku drugačna...

Torej, program mora biti slovenski, da klapa. Če ima kdo kako dobro ponudbo, kar na dan z njo!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za ASDF sicer ne vem vem pa da sm jst dobil un tadrug program, katerga sm mel neki časa doma sam mi ni uspel nč narest, doma...zastojn :D

Če ga pa hočš pa lahko prašam u šol(tm sm ga jst dubu)če ga še majo na kompjuterih pa če ga majo ti ga mislm d lahk tud po mejlu pošlm k je velk za eno disketo...........te zanima???!!!??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za ASDF sicer ne vem vem pa da sm jst dobil un tadrug program, katerga sm mel neki časa doma sam mi ni uspel nč narest, doma...zastojn :D

Če ga pa hočš pa lahko prašam u šol(tm sm ga jst dubu)če ga še majo na kompjuterih pa če ga majo ti ga mislm d lahk tud po mejlu pošlm k je velk za eno disketo...........te zanima???!!!??? :naughty:

Če kdo hoče ta programček naj mi piše na PM ;)

Ajde!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!