Skoči na vsebino

Hej Korošci!!! A vas je kaj?


Mali bik

Priporočene objave

Sem bolj nov, pa me zanima, če je na forumu še kak koroški motorist, al pa privrženec... Zdaj sem že neki cajta v Ljubljani, tako da sploh ne poznam koroške moto scene - rajtam je isto v kurcu kot vse ostalo na Koroškem...

No vseeno, rad bi spoznal koga iz Koroške, pa bi šva gda na kako furo al pa pir...

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem iz koroške (so mi pa všeč dekleta ,ki imajo joške do koroške..pa tud na per greva lahko skupi!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi, ki ste odgovorili na to temo...

Očitno Koroščev na tem forumu res primanjkuje, bom pa jaz bolj aktiven... Kekec 3 - iz kod pa prihaja tvoja malenkost? Glede Korošic ti lahko zaupam, da sploh niso slabe, veljajo pa za najboljše Slovenke v postelji... Ti povem iz lastnih izkušenj!!!

Za pir se res moramo zmenit. Če ne prej res na Ivarčkem. Marijan hvala ti za odgovor. A si že bil kdaj na zboru na Ivarčkem jezeru, pa ostali?

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Glede Korošic ti lahko zaupam, da sploh niso slabe, veljajo pa za najboljše Slovenke v postelji... Ti povem iz lastnih izkušenj!!!

ja to vsak pravi za druge: ljubljancani za stajerke in korosice, stajerci za ljubljancanke in primorke,.....

saj ves ko gre punca v daljne kraje pa se malo sprosti

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pozdravljeni vsi, ki ste odgovorili na to temo...

Očitno Koroščev na tem forumu res primanjkuje, bom pa jaz bolj aktiven... Kekec 3 - iz kod pa prihaja tvoja malenkost? Glede Korošic ti lahko zaupam, da sploh niso slabe, veljajo pa za najboljše Slovenke v postelji... Ti povem iz lastnih izkušenj!!!

Za pir se res moramo zmenit. Če ne prej res na Ivarčkem. Marijan hvala ti za odgovor. A si že bil kdaj na zboru na Ivarčkem jezeru, pa ostali?

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

kar se tice srecanja:festa pac nc posebnga, tko da sem ze kr mal navelican teh srecanj

kar se tice korosic: velik gobezdanja pa mal akcije, se pa najdejo svetle izjeme, niso pa nic boljse od gorenjk al pa stajerk al pa dolenjk al pa prekmurk...

baje so pa ciganke ta bols

Uredil - miki on 06/11/2001 08:50:27

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!