Skoči na vsebino

dobil smo bozicnice


softi

Priporočene objave

He he tud jaz dobil letos :OK: :OK:

Hmmm kam naj dam:

-naj kupim dnevno sobo

- naj kupim nov TV

- naj naredim servis na avtu

Eh ne ga srat raj bom kupil gume za motor al pa kak kos opreme :OK: :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

01. Razlika med božičnico in 13. plačo?

Povsod je bilo govora, da je božičnica nagrada, ki nima veze z višino plače, 13. plača pa tvoj dejanski dohodek brez vožnje, malice in ostalih priveskov + plačani so vsi prispevki za pokojnino, zdravstvo...

No pa dobimo to, kar sem mislil da je 13. plača, pa na vrhu lista piše božičnica. :blink:

Tko da izgleda, da se še računovodje ne morejo zment med sabo. Važno, da so mi dal komplet plačo, men je samo to pomembno. Kolk pa je vas pa nč ne briga. Oziroma me je sram povedat. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, bivši prjatu ki dela v italiji dobi 13 in 14 plačo in še neki malega za božič... tako da mora bit kar zadovoljen. jst tudi letos kar zadovoljen, pa oštja, a zej če dobim božičnico bi se je moral otepat zato ker je nekdo ne dobi??? saj smo konc koncu vsi blago, oziroma storitev, se prodajamo za denar...več ko ti ga dajo bolje je. torej, KAKŠNA JE VAŠA CENA? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje jan. dobimo še 13. plačo...20% od oktoberske plače :SS :SS :SS ...

Kako lahko sploh imenujejo 13. plača :hmm: :angry: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty

ČE bi bil tvoj šef taprav možakar in bi bil zadovoljen s tvojim trdim delom in žrtvovanjem za firmo potem bi ti brez pogajanj nakazal božičnico ali 13 plačo (morda kar oboje).

Zdej pa sam študiraj kje je napaka, ali v tem da šef ni taprav možakar ali pa da ne daš pravega efekta na delovnem mestu :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud dobila božičnico,sam sem kar mal razočarana k je bla majša kot lani,sam še zmeri bo za ene gora tex hlače in škorne pa mogoč rokavice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty

ČE bi bil tvoj šef taprav možakar in bi bil zadovoljen s tvojim trdim delom in žrtvovanjem za firmo potem bi ti brez pogajanj nakazal božičnico ali 13 plačo (morda kar oboje).

Zdej pa sam študiraj kje je napaka, ali v tem da šef ni taprav možakar ali pa da ne daš pravega efekta na delovnem mestu  :P  :P

lahko teb, če nis zadovoljen z šefom, ga pa finančni ministrici zatožiš, pa se onadva pol zvečer pomenta glede tvojega trdega dela (in je božičnica tu ;))

jah...težka je študentska :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to Božičnica.  :hmm:

A je to žena od Božička mogoče ?  :rolleyes:

Alterček, to je :hmm: naj ti raje eWe pove :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!