Skoči na vsebino

Predelava računalnika


klimbra

Priporočene objave

Mah pa sej računalniški genij spet nism sam mi gre pa na k***c če mi folk govori zakaj pa ti sploh rabš računalnik,za tiste bedne špile pa za nč druzga!

Ja sej priznam d cele dneve nažigam špile sam vseen znam še velik druzga počet na računalniku kar mladina moje starosti ne vem če zna!

Na primer:

-internet obvladam iz skoraj vseh področij od uspredi in uzadi

-mam mal osnove v programeranju

-tud hardver obvladamo tko na izi

drugih stvari pa raj ne povem ker mi je tko svetoval moj učitelj računalništva...lahk pa vam povem d so stvari strogo ilegalne...znam, počnem pa ne takih stvari!

Pa da se ne bomo kregal..............................

Bye-bye

See ya v drugi temi!

:OK: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor misli kupiti nov PC naj malo počaka, ker naj bi se v bližnji prihodnosti spremenil standard kišt. Mislim predvsem na plate in ohišja, ne bo kompatibilno z današnjo opremo.

Klimbra ti si pa za enkrat omisli enega Gforca in nekaj rama, pa počakaj da vidimo kaj se pripravlja. Če ti je vseeno da nimaš ravno naj naj PC, počakaj boš potem enega malo rabljenega "stroja" kupil. Po mojem se jih bo veliko prodajalo ko bo zunaj kaj novega.

zirči ,tolk si pamtn...

a veš, da se te standardi vsake tolk spremenijo in da eni večno čakajo? :lol1:

tko kt pr avtih - vedno pridejo boljši za manj dnarja vn :D

sori, no offence, none taken :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobeni standerdi se neojo spremenili... ccc... kaj bo zaj novega edino da bojo začeli prodajat 64bitne procesorje... obstajajo že 64bitna verzija windowsof... drugač pa če so navadni 32-b programi.. bo se procesor dalo razdelit, in boš mel pol kao multitasking... itd itd...

sicer pa tehnika gre itaq vedno naprej - vedno bo nekaj novega :D

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobeni standerdi se neojo spremenili... ccc... kaj bo zaj novega edino da bojo začeli prodajat 64bitne procesorje... obstajajo že 64bitna verzija windowsof...

ja se bojo ... nove osnovne plošče in popolnoma novi formati za razširitvene kartice ... sprememba bo večja, kot je recimo razlika med ISA in PCI ali AGP ...

ampak kljub temu je brezveze "čakat" ...

kar se 64 bitov tiče - bomo videli ... windowsa 64-bitnega za desktop pa še ni.... če ga imaš, mi prosim pošlji eno ali dve kopiji, da si pogledam to čudo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat, odvisno za kaj ga kdo potrebuje. Komur se gre samo za to, da bo mel najnovejši komp., bo čakal. Kdor pa hoče samo učinkovitost, bo pa kupil že sedaj. Za potrebe 99.99% ljudi zadostujejo sedanji standardi, in bojo še X let, vse dokler bodo podprti s servisi, dodatno opremo, programi itd... oz. dokler ne bodo prišle kake množično uporabljane nove tehnologije, ki bodo zahtevale novejši standard hardware-a, ampak to se ne bo zgodilo še X let, sploh pa ne za ljudi, ki jim je računalnik le nujno zlo in ga uporabljajo le za kakšen Office, sem in tja kako igrico, internet, potem se pa že konča.

Skratka, komur se ne gre, da ima doma vedno high tech, bo kupil sedaj, in mnogo prišparal, kajti ko bodo prišli ven novi standardi,bodo od začetka vsekakor dražji od sedanjih. Sicer bodo potem tud sedanji padli v ceni, ampak zakaj bi čakal na to, če rabiš že sedaj zmogljivejše komponente.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se 64 bitov tiče - bomo videli ... windowsa 64-bitnega za desktop pa še ni.... če ga imaš, mi prosim pošlji eno ali dve kopiji, da si pogledam to čudo!

o ja.. pa so... windows ma XP-je... drugač pa mislim da tudi MAC OS deluje na 64bit, HP.. ipd ...

nisem reko da jih mam - pravim da obstajajo...

http://www.microsoft.com/WindowsXP/64bit/default.asp

:D

LP

-matej

Popravljeno . Popravil CrashOver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nekaj sinfal svoj racunalnik, pa se je odlocil, da me ima zadosti, in je na silvestrovo odpovedal sodelovanje.

Ali ima kdo za prodat maticno plosco za PIII (socket 370), po moznosti z Intel chipsetom?

Hvala.

(Ko smo ravno pri MBjih; iscem tudi taksno s slotom 1)

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja.. pa so... windows ma XP-je... drugač pa mislim da tudi MAC OS deluje na 64bit, HP.. ipd ...

nisem reko da jih mam - pravim da obstajajo...

XP 64 je na voljo za strežnike z Itaniumom , za desktope (AMD Athlon 64) pa je še beta ... je pa res, da je celo kakšna huda delovna postja z Itaniumi že na voljo za gadne $$$ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Torej nova kišta?????!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosim predračun.....plačam v gotovini,BREZ DDV seveda!!!!!!!!!!!!!!!!!

BTW......mašina mora imeti tut CD pekač!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aja pa taprave Okne.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! S številko itd!!!!!!!!!!!!!!!

Taprave okne?

XP pro 49.950 sit , xp HE 27.056 sit

office xp SBS SLO 67.034 sit, office slo basic 58.900 sit

Za ta gnar dobiš že kar dobro obleko za bajk al pa čelado... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej nova kišta?????!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosim predračun.....plačam v gotovini,BREZ DDV seveda!!!!!!!!!!!!!!!!!

BTW......mašina mora imeti tut CD pekač!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aja pa taprave Okne.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! S številko itd!!!!!!!!!!!!!!!

Taprave okne?

XP pro 49.950 sit , xp HE 27.056 sit

office xp SBS SLO 67.034 sit, office slo basic 58.900 sit

Za ta gnar dobiš že kar dobro obleko za bajk al pa čelado... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!