Skoči na vsebino

Pohodništvo


Priporočene objave

Jaz sem dva dni nazaj kupil Vision VX550...2 5.990 SIT - 20% do 31.12. = cca 21 jurjev al kolk že...

Sympatex, Vibram, blah blah blah... Na sliki je sicer model VX500, ki še ni bil Sympatex ampak Outlast...

62112.jpg

Sramota, da ja www.alpina.si nimajo predstavitve ta novega (550) modela.

No, kakorkoli že, danes stestiral, krasna stvar. Tudi tečt se da v njih, malo sem ga sral po dreku, gozdu, snegu, ledu, pa so se fantastično obnesli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj kupil VX 900.........cena 26.990 - 20 % = 21.592 SIT

Zaenkrat zelo zadovoljen, morda me motijo le nekoliko kratke vezalke. Nosie se tebi tudi zdi, da so malenkost prekratke?

Za Alpino sem se odločil po par dnevnem rpmanju po razno-raznih trgovinah s pohodniško obutvijo in moja ugotovitev....pri Slo proizvajalcih za isti denar dobiš veliko več čevlja.....Med Alpino in Planiko....stvar okusa!

Popravljeno . Popravil marem
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj kupil VX 900.........cena 26.990 - 20 % = 21.592 SIT

Zaenkrat zelo zadovoljen, morda me motijo le nekoliko kratke vezalke. Nosie se tebi tudi zdi, da so malenkost prekratke?

Morda malenkost, čeprav je po drugi strani kul, da ne visijo dol (in so zaradi tega po moje tudi toliko kratke)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer jih zavežem BP samo to pomeni, da moram čevelj zategniti do konca.......sicer pričakujem, da se bo čevelj malce zrahljal in bo šlo lažje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si frajer in znaš kupiti kvalitetne nogavice in impregnacijsko zaščito greš lahko za kidanje snega in občasno sprehajanje po nazahtevnih terenih kupit tudi bulerje dr.Martinsa......pod pogojem seveda da nisi navajen na ugodje planinskih čevljev. Edina težava pri teh utegne biti za nizke temperature neprimeren podplat, ki otrdi kot kamen....ampak to se zgodi tudi marsikaterim trekking čevljem.....cena sicer presega tisto, ki si jo postavil, vendar so na pogled po mojem mnenju dalečnajbolj primerni tudi za v službo ...pod pogojem seveda da so lepo očiščeni in zloščeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...

Včeraj bili na luštnem sončnem pohodu po Jurčičevi poti od Višnje gore do Muljave

 

 

  Na cilju pa še legende ORLEKI

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!