Skoči na vsebino

Utrinki z dnevnih voženj s skuterji


Petzl

Priporočene objave

moje mnenje je da je gume škoda :wacko: (če ji ni nč falil)

drgač pa gledat bi blo pa zabavn O:-)

rain pomoje da je guma čist uredu :)

sam kako ti je pa to ratal narest a si mal gumo žgov k pol je to lah od kamnov v asvaltu al pa kj :hmm:

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno je rain na polno bremzu da je crto vleku sej pol pa veste kamencki pa razne pizdarije na cest

pomoje pa ne k je reku da ma skor okol in okol zarezo to je pa loh sam če se guma na mestu vrti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mozno je, daje tut od moje super voznje v ovinke, kadar mi trga. (prpizdim kokr se da, nato zabremzam na spredno pa zadno, sam na taspredno mal vec, da se teza naprej prenese, tolk da tazadna zacne drset, sam ne zablokira, ampak je le tolk upocasnena.). Toj najbolj pod gorami izvajat :) Beno pa pogi vesta kje je to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest prbližn štekam. donc mam prov pokvarjen dan zarad sneženja :( :( :cry: spet se nebomo mogl nč vozt. usaj še kkšn tedn ne :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest prbližn štekam. donc mam prov pokvarjen dan zarad sneženja :( :( :cry: spet se nebomo mogl nč vozt. usaj še kkšn tedn ne :cry:

sva ze dva k naja sneh mot :( :cry: :cry: :cry: :cry: pa glih dons k sm mislu stalkerja tip top ustimat :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: jest sm učerej NRG-ju dal kit(13,5k)avspuh....frgazer..itd...vs veseu da se bom lahk furov zdej pa ta kurčov sneg....... :cry: :cry: :cry: :SS :SS !!

Sm itak je tolk mal snega ..pa še dež bo padov..tak da bo skopnel hitr (vsaj tolažim se)!! :D :notworthy: !

Če že mora sneg padat nj ga fajn zapade pa je..ne pa to k kr neki dreka :SS

Popravljeno . Popravil V-I-R-A-G-O
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg mate?? :o

je 3cm tok da je vse mokro sam zdej že itak kopni sam je pa vsen vse mokro tko da še novih gum ne morm sprobat :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mamo vse lepo suho...edino ob robu kaka luza drugace pa ni panike...

BLAGOR!bolš kkšna luža,kot pa tista brozga na cest ;) <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se bo to kmal posusilo ker ce ne nebo nc od voznje :BUA: :cry:

Popravljeno . Popravil WacKer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste tak ok vas samo vreme zeza kaj pa jaz ko delov ne dobim pa mam celotnega scoota v prafaktorjih se :wacko: :wacko: upam da bo do ponedeljka tak ko so v stupitu rekli drugace :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug teden se bom prov vozil, pa ce bo 10cm snega na cesti, prov boli me. Zdej se nism mel cajta kj prevec furat, k je sola, zj pa ta kurcev sneg. FAK !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost je vremenska napoved za jutri takšna:

http://www.rzs-hm.si/napoved/vremenska_napoved_slika.html

sneženja nej bi (upam da bo) jutri prenehalo ampak pol v nedelo bo pa dež :cry: upam da bo čim hitrej pobral tale sneg in bo u 2 polovici tedna usaj mal sonca in toplo.

sicer pa DEPRESIJA :cry: :cry: :cry: :cry: ah sej bo bolš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste tak ok vas samo vreme zeza kaj pa jaz ko delov ne dobim pa mam celotnega scoota v prafaktorjih se :wacko: :wacko: upam da bo do ponedeljka tak ko so v stupitu rekli drugace :fight2:

jes ga mam tut zej u prafaktorjih :) ampak ga mam namen se dons postimat, sicer ne se cist ker zej bom dav spet navadn avspuh gor k sm vidu da so spet posipal :wacko: :( Bomo ze prezvel..... nekak .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste tak ok vas samo vreme zeza kaj pa jaz ko delov ne dobim pa mam celotnega scoota v prafaktorjih se :wacko: :wacko: upam da bo do ponedeljka tak ko so v stupitu rekli drugace :fight2:

Mrzlo je,sezona se se ni zacela....torej ti nic ne majnka ce ga mas v kosih....Hudo je ce ga mas v kosih ko je sezona tako kot jaz Junij-August-September in ne mores na mitinge,mesto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!