Skoči na vsebino

Utrinki z dnevnih voženj s skuterji


Petzl

Priporočene objave

bowha drifting je biu posnet včerej, crashed yugo racing pa kšne 2 tedna nazaj :)

Popravljeno . Popravil BinLaden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe!!!

glavni ste!! :lol1: :lol1: :lol1:

sam tisti fičo pa je glavni!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D to je ena piksna not v piksno je pa ugrajen števc od yugota. k original od yugota je prevelk in sm mogu vse bl mejhn nardit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dans se vozu pa eni zvozeni cesti a veste tko k ne spluzjo pa se kar se zvoz stepta iz zipom je slo skoz pocez glih prov prov hudo je blo a se se kdo kej gonu je treba ksn filmcek posnet pa gor ruknt mogoce jutr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem včeraj ko ni blo nikoga doma rally vozo z majkino fiesto :D

Da neboš ti "Rally" enkrat pristal v kakem drevesu ;) Ker, ko to nardiš brez vozniškega izpita se zavarovalnica, kratko malo ali dolgo veliko poserje nate. Nočem te prestrašit, samo nasvete ti dajem. Pa glede na to, da nimaš še nevem kakih izkušenj pazi! :) Meni se je "Rally" zgodil pred 2-ma tednoma (s tem, da mam za sabo že 80.000km) :) Še dobro, da mam kasko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst rally vozim po tistih cestah, k ni niti asfalta gor pa zihr ni policije.....sem pa enkrat skoraj špegel strl, če se nebi notr zložu, k ko sem spelal me je potegnil desno pa sem zadel ob žleb :cry:

pa včeraj sem v kište poču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst rally vozim po tistih cestah, k ni niti asfalta gor pa zihr ni policije.....sem pa enkrat skoraj špegel strl, če se nebi notr zložu, k ko sem spelal me je potegnil desno pa sem zadel ob žleb :cry:

pa včeraj sem v kište poču :P

Ne, sej policija ni problem. Problem je, če avto razbiješ, ti zavarovalnica nič ne povrne škode, ker še nisi imel izpita. Ravnotak je, če se voziš z močnejšim motorjem, kot pa ti dovoljuje izpit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sej mi smo se onim yugotom k je tud od njega filmčk gor tud kar pošteno zakištal u eno štango (I wasn't driving :P :P :P ), ampak na srečo je blo na dvorišču in ni blo nobenih problemov. Registriran pa zavarovan pa itaq ni bil. :OK: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sej mi smo se onim yugotom k je tud od njega filmčk gor tud kar pošteno zakištal u eno štango (I wasn't driving :P :P :P ), ampak na srečo je blo na dvorišču in ni blo nobenih problemov. Registriran pa zavarovan pa itaq ni bil. :OK: ;)

sej vi ste itaq špijuni ka vse delate :D

zej pa smo se z kolegi zmenli da bomo eno lado samaro za 10k sit kupli pol pa pride en filmček gor......sam po zimskih počitnicah B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 4WD se fajn drži podlage pa faj uleče sam če pa hočeš da mal adrenalin pumpa pa si kupš en dost dotrajan avto za 10k in ga goniš kerkol se ti zapaše. Splača se pa probat po ledu al po snegu vozit avto k ma zadej pogon - kuko to fajn odnaša zadn konc :D :D :D :D :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, svoje čase smo se tut mi gonil z enim yugotom, k ga je kupu frend od fotra. Najbol je blo, kadar je bil kakšen dež al pa sneg oz. najbl je počez letel :D Kadar smo pa ostal v blatu al pa snegu pa sam traktor zalavfat pa gremo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep!! :OK:

Pr mojmu bratrancu so mel lado nivo pa smo se po travniku gonil! :D :P

jst zdaj med počitnicami nabavim lado pol pa brm brm :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!