Skoči na vsebino

Plastike in lepila plastik


Gregs

Priporočene objave

Mi lahko kdo razlozi, kaj je Ice mislil s svojim odgovorom?! :hmm: Mogoce kar avtor sam... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope :D sm ose heeeeecaaaali :D

PS: če rabiš potem tud plastike za nove luči, ko jih boš kupil, sem videl včeraj take plastike v štacuni :D . en kos stane 22 jurjev ... če češ, ti povem, kje :P...

Vem, Sym, vem... da ste se hecali... .)

Drugace pa hvala za plastike.. ne rabim... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poskusi poiskati luci na italijanskih odpadih, ali pa kontaktiraj uporabnika "Nebivedu" na avtomobilizem.com, on je kak mesec nazaj nekaj na veliiiiko hodil po (I) odpadih in po narocilu vozil dele v SLO uporabnikom tega foruma, cena je toliko kot je on dal za njih + jurja za vsak del. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo razlozi, kaj je Ice mislil s svojim odgovorom?! :hmm: Mogoce kar avtor sam... :yea2:

gregs, razlozi moji nevednosti prosim sledece:

kaksna "folija"/"prevleka"/"emajl"/"losc"/"lak"/whatever bi naj bil nanesen na zunanjo stran zarometnega stekla? kamencki, prah, blato, sol, UV-zarki itd. taki zadevscini ne bi mogli do zivega, ampak malo toplote pa?

daj ti meni ime tega materiala, da si nabavim da prevlecem usnje, celado in se kaj.

kolikor vem, so zunanji deli luci se vedno steklo ali pleksi. torej kaj bi naj poskodoval kje?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs, razlozi moji nevednosti prosim sledece:

kaksna "folija"/"prevleka"/"emajl"/"losc"/"lak"/whatever bi naj bil nanesen na zunanjo stran zarometnega stekla?

:?

Ej, pojma nimam... ni pa steklo, ampak je plastika na zunanji strani.. mi je pa tip, ki ima podjetje, ki se ukvarja s pleksi in epoksi in kajjazvemkaksnimi se stekli in je rekel, da bi na ta nacin gotovo poskodoval tisto posebno plastk, ki sem ji pozabil ime. Res sem pozabil... Verjamem pa mu, ker je prijeten mozakar, ki se mu ne gre za kaksen zasluzek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če probaš z zobno nitko, po moje ne more škodit... zgubit nimaš nič, v najslabšem primeru plastične blende nalepiš nazaj na staro mesto... izgledajo pa res gadno... avtek pa :wub:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pojma nimam... ni pa steklo, ampak je plastika na zunanji strani.. mi je pa tip, ki ima podjetje, ki se ukvarja s pleksi in epoksi in kajjazvemkaksnimi se stekli in je rekel, da bi na ta nacin gotovo poskodoval tisto posebno plastk, ki sem ji pozabil ime. Res sem pozabil... Verjamem pa mu, ker je prijeten mozakar, ki se mu ne gre za kaksen zasluzek...

če je prijeten možakar ki se mu ne gre za profo, ti jaz prodam fen, namenjen za odstranjevanje točne teh plastik iz luči, po nabavni ceni - 50.000 sit, nobenega zaslužka ni vmes, direkt iz tovarne :)

ne kompliciraj, najdi vtičnico blizu avta, priklopi fen in vsaj PROBAJ

če maš vsaj približno mero občutka, boš začel nekje na vogalu pregrevati maso in kmal ti bo jasno, ali povišana temperatura sprosti lepilo, ali ne

ko in če pa enkrat prispeš pod globine lepotne plastike, pa lahko že na uč oceniš in naprej poročaš o stanju, videzu, otipu snovi, ki ti obremenjuje spanec in te na cesti naredi podobnega tistim, ki preveč čečkajo po svojem avtu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Preserjah pri Radomljah je en Marinškov Miro, ki dela s plastiko "svega i svašta", polega tega pa tudi tuninge za avte, pa oklepe motorjev popravlja... Svetujem kar direkt do njega (he's the boss). Po izobrazbi je kemik. Torej teorija in veliko prakse: ni hudič, da mu ne bi ratalo oz. če ti on reče, da ne bo šlo, potem raje pusti pri miru.

Če potrebuješ ime firme, mi pošlji PM.

BTW, avto je pa res lep!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!