Skoči na vsebino

Masažne kadi


Kruse

Priporočene objave

V kratkem bomo obnavljali kopalnico, pa razmisljamo o nabavi masazne banje (najraje taksne, ki ima tudi zracne mehurcke), pa imam par vprasanj.

Ali kdo ve, ce so kaksni problemi z vodnim kamnom? Ali so potrebni kaksni vecji servisni posegi (recimo v roku 10ih let)? Koliksna je sploh zivljenska doba masaznih sistemov?

S tem je povezano tudi, ali je bolje, da je banja prosto stojeca ali vzidana (ne bi rad vsake 2 leti razbijal ploscic zaradi popravil).

Vsakrsne izkusnje/nasveti so dobrodosli.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem bomo obnavljali kopalnico, pa razmisljamo o nabavi masazne banje (najraje taksne, ki ima tudi zracne mehurcke), pa imam par vprasanj.

Vsakrsne izkusnje/nasveti so dobrodosli.

Informacije o tem lahko pridobiš pri prodajalcih tovrstnih zadev, recimo pri strokovnjakih, kot je kopalnice Čerin. Pa še prodali ti bodo kaj zraven ... ne samo svetovali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

tudi sam obnavljam (ampak žal ne samo kopalnico :cry: ).

Bolj kot vodni kamen, me je proti nakupu prepričala svinjarija, ki se nabira v ceveh napeljave zaprtega sistema, ne glede na morebitne visokie higienske standarde uporabnika. Je ni kemikalije ali samoočiščevalnega programa, ki bi to svinjarijo temeljito spucal, pa naj te serviserji/prodajalci še nevem kako prepričujejo v nasprotno. Hvala bogu, da sem mel možnost videt drobovje ene take bane po 2 letih uporabe - bljak :SS . Me je spomnilo na obdukcijo bolnika z rakom na plučih :wacko: .

Še vedno ti preostane masaža s kako bejbo v navadni veliki bani :P :OK: :wub: :010 ,

(za vse motosvetovke, ki še ne veste, Samči je nabavu kotno bano XXL 2.5m, masaže možne od februarja dalje, V*A*B*L*J*E*N*E*! :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!