Skoči na vsebino

Novo leto


marem

Priporočene objave

Prosil bi nekoga, da mi lahko prosim razloži what's the big deal z novim letom. Ni mi jasno od kje folk vleče vsa ta pričakovanja, kao: naslednje leto bo bolje. Sej vsi vemo, da je iz leta v leto le večja beda. Ljudje okoli mene se obnašajo kot, da bojo naslednje leto zadeli na loteriji, našli kovček denarja, ipd------> NOT GONNA HAPPEN!!! (sej vsi vemo kake so vrjetnosti).

Nevem, najbrž težim a prazih upanj imam čez glavo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi bile samo iluzije in utvare....

Pa je res vse skupaj brez veze. Gledam folk kako se veseli, pa sploh ne vem cesa. Vse skupaj je samo se zarota, kako bi ti iz zepa potegnili cim vec denarja :BUA:

Prevec je ze vsega....

Po drugi strani pa : blagor jim, da se se cesa veselijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo letos "novo leto" vsak dan, ki sem ga preživela s prijatelji in smo uživali v družbi drug drugega in upam, da bo teh novih let tudi naslednje leto čim več :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo letos "novo leto" vsak dan, ki sem ga preživela s prijatelji in smo uživali v družbi drug drugega in upam, da bo teh novih let tudi naslednje leto čim več :yea2:

Kako nas bodo pa čudn gledal, ko bomo v Tolminu, sred avgusta, sneg kidal. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi nekoga, da mi lahko prosim razloži what's the big deal z novim letom. Ni mi jasno od kje folk vleče vsa ta pričakovanja, kao: naslednje leto bo bolje. Sej vsi vemo, da je iz leta v leto le večja beda. Ljudje okoli mene se obnašajo kot, da bojo naslednje leto zadeli na loteriji, našli kovček denarja, ipd------> NOT GONNA HAPPEN!!! (sej vsi vemo kake so vrjetnosti).

Nevem, najbrž težim a prazih upanj imam čez glavo....

marketinška finta za prodajat:

- darila

- potovanja

-turizem

- aranžmaje za večerje

- nove večerne obleke

- šampanjec

- rakete in petarde

- koledarje (okej, to vsaj upravičeno :P)

in seveda je treba prodajati tudi

- buče...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nas bodo pa čudn gledal, ko bomo v Tolminu, sred avgusta, sneg kidal. :P

Evo jest osebno se bolj veselim Tolmina kot pa silvestra.........hmmm ...izkušnje ?

@ Sym.....ja to, da je novo leto smetana na torti za g. Jankoviča ipd. vemo vsi....sam vseeno tepci nasedamo......

Popravljeno . Popravil marem
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? neki pač ljudje morjo rečt... pač, kot lepe želje za naprej... kot želim ti dobro,.. ne vidim, nič narobe v tem,...

načeloma vsi vemo,.. kako je,.. in verjetno tudi kako bo in kaj nas čaka,...

ampak,.. te fraze,.. izreki nas spremljajo iz leta v leto, pa ne glede na njihovo praznost in razumnost ter skreganost z zdravo kmečko logiko,...

... ne se sekirat, saj bo bolše... (za tiste, ki mislijo, da slabše bit ne more bo že držalo)

Zdaj pa menjate temo na sylvestrovanje... govorimo o celem letu 2004... ne o dnevu, kjer je vsesplošno določeno, da moraš it nekam pa se met fino namreč NOVO LETO JEEEEEEEEE "bullshit"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....da ne zaidemo s teme....govorim o vsesplošni dobri volji polni pričakovanj....pač je ne dojamem........veseli & december mi pač ne pašeta skupaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja folku se je zmesalo. Dons sem se peljal po Smartinki mimo BTC-ja. Vse stoji. Vsi nabavljajo za novo leto. Prava evforija.

Folk (velika vecina) gre v velike minuse s karticami. Ko se ze zapravlja naj se na ful! Januarja bodo pa jokali.

Men je novo leto brez veze. Pac eni prazniki, za katere ponucam star dopust. Pol pa s familijo mal okol hodmo na izlete in obiske.

Tadej

PS: Novoletna zurka mi je bila pa itak tista na NFS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recept kako imeti super in uspešno (vsaj finančno gledano) novo leto, oziroma vsaj njegov začetek.

Za nov let ne zapravljat :OK: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst se pa uiber veselim koncerta dunajskih filharmonikov :)

Pa novoletne skakalne turneje :)

Pa petard na 3M :)

Pa micenih psov, ki bodo od pokanja čist zblojeni :)

Pa vseh tistih, ki morajo biti nalokani ko mambe, da so lahko cel december veseli :)

Zdaj grem pa hajkat še tazadnja darila... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vseh tistih, ki morajo biti nalokani ko mambe, da so lahko cel december veseli  :)

:o

:hmm: ...a pol si pa tut zame vesel :?

PS: :hmm: pa sej se ga nisem cel decemeber........sam tri dni. :P

PS2: ...okej, štir dni O:-)

:ph34r:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novo leto

čas, ko se počasi začne prelomnica proti toplejšim in daljšim dnevom in ko kupiš darilo tistim, od katerih veš, da boš tudi sam nekaj dobil ter tako prišel nekako na nulo, od njih pa prejel stvar, ki si jo želiš že celo leto a se nisi odločil za nakup

vse ostalo je BV, edino fajn je še privlačne punce pogledat, ki se hodijo razkazovat v mesto in iskat princa na konju, ki ga ni ali pa kasneje postane vse drugo

ne srat da novo leto ni nič, jebemu, štart Paris Dakar je :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne srat da novo leto ni nič, jebemu, štart Paris Dakar je :devil:

Ravno danes ko sem šel proti domu sem o tem razmišljal... vsaj Dakar štarta in imamo torej _VELLIIIIIIK_ dogodek v tem času..

:yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk ne ga srat ! Žur je ! Kakšnega si pa narediš pa je stvar posameznika !

Da ne bi začel da je poleti tudi brez veze, da so sama moto srečanja, .... in dalje na temo motorizma !

Uživajte kjerkoli in kadarkoli ob kakršnikoli "malenkosti" !

Kruha in iger ! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veseli december in novo leto ter prazna denarnica sta samo stvar planiranja in pravilnega plasiranja finančnih sredstev. ker je čaga (pijanka, žurka, fešta,...) draga stvar, darila pa tudi je jasno da zmanjka denarja. jaz problem rešujem tako, da ves razpoložljiv denar zagonim za čago in odpišem darila. tako sem januarja sicer broke ampak brez dolgov kar pomeni itak enako stanje in stroške kot vsak drug mesec.

glede pričakovanj in želj pa - jebi ga nikoli ne gre po planu in najbolj obetavne stvari se navadno izkažejo kot čisti nateg, spet drugič pa iz neperspektivne situacije dobiš dosti.

zato od drugega leta pričakujem samo to da se bo končalo in bo spet veseli december 2004 in novo leto 2005 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!