Skoči na vsebino

Napaka?


marem

Priporočene objave

Men pa vsakič, ko preverm profil člana napiše tam kjer je uporabnikov lokalni čas, trenutni datum in uro pa čeprav unga ni blo na forumu že par ur, par dni... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tole kaj narobe al :o

:?

Kolikor sem opazil, se ne steje v dolocenem dnevu (se pravi da bi ob polnoci sel stevec na nulo) ampak v zadnjih 24ih urah.

Kaj cem, mi je dolgcas v sluzbi :D Pa sefica je tukaj, pa ne morem domov zgint :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem opazil, se ne steje v dolocenem dnevu (se pravi da bi ob polnoci sel stevec na nulo) ampak v zadnjih 24ih urah.

Res je, v zadnjih 24 urah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa vsakič, ko preverm profil člana napiše tam kjer je uporabnikov lokalni čas, trenutni datum in uro pa čeprav unga ni blo na forumu že par ur, par dni... :blink:

Ja seveda, čas teče ne glede na to, ali si na forumu ali ne... :D

Nam se sicer zdi relativno - enkrat počasneje, drugič hitreje -- dejansko pa se Zemlja premika... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mislu, da je tam napisan čas, ko je bil uporabnik nazadne v forumu. Če pa tist kaže samo datum pa uro je pa pol brez smisla sploh napisan. Pa kokar se spomnem je včas tud blo tko, da je tam pisal kdaj si bil nazadnje v forumu. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Če pa tist kaže samo datum pa uro je pa pol brez smisla sploh napisan...

Tisto je po moje misljeno internacionalno. Se pravi, ce so uporabniki s celega sveta. Potem pa lahko nekdo iz Afrike :) vidi, koliko je ura pri uporabniku iz Amerike :o

In ce kaj nujno rabi od njega mu ne posilja PMjev ce je ura 4 zjutraj (ker pride v sluzbo ob 10)

Recimo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ce kaj nujno rabi od njega mu ne posilja PMjev ce je ura 4 zjutraj (ker pride v sluzbo ob 10)

Recimo...  :D

si hotel reči "ga ne kliče po telefonu" ... PM ji so namenjeni ravno temu, da jih prebereš, ko prideš na forum in ne takoj ob 4h zjutraj, ko ga dobiš ... kenede ... ?! :)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!