Skoči na vsebino

ogled Formule1


Priporočene objave

Z Nejo sva ugotovila, da bova danes težko prišla do kart za ogled LOTR, zato sva razmišljala o rezervni varjanti. Saj nevem če to paše sem, ampak zanima naju, če bi še kdo prežival najdaljšo noč ob ogledu kakšne Formule1 (po Tadejevo), kot osnove dogajanja, zraven pa še malo prigrizka in kakšen šampanjček. Če je kdo zainteresiran (zaželjeno pari) se lahko javi, da se vse še zmenimo. Bi bilo pa fino, če s seboj prinesete kakšen "tisti" film, ker sva svoje že vse n-krat pogledala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Nejo sva ugotovila, da bova danes težko prišla do kart za ogled LOTR, zato sva razmišljala o rezervni varjanti. Saj nevem če to paše sem, ampak zanima naju, če bi še kdo prežival najdaljšo noč ob ogledu kakšne Formule1 (po Tadejevo), kot osnove dogajanja, zraven pa še malo prigrizka in kakšen šampanjček. Če je kdo zainteresiran (zaželjeno pari) se lahko javi, da se vse še zmenimo. Bi bilo pa fino, če s seboj prinesete kakšen "tisti" film, ker sva svoje že vse n-krat pogledala.

:P :P :P

Zanimivo! Sicer bi raje gledal kakšno MotoGP kot formulo; kar se pa"tistih" filmov tiče, imam skoraj videoteko :ph34r: . Z Manu se priporočava za naslednjičO:-) O:-) O:-)

:naughty:

Popravljeno . Popravil fifty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Manu se priporočava za naslednjičO:-) O:-) O:-)

:naughty:

Ja, saj vem, da je ponudba prišla malo pozno, ampak najprej sva hotela iti z baklami na kakšen hribček, zdaj pa ta dež. :angry: Se je pa treba kaj drugega spomnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj vem, da je ponudba prišla malo pozno, ampak najprej sva hotela iti z baklami na kakšen hribček, zdaj pa ta dež. :angry: Se je pa treba kaj drugega spomnit.

z marelo na kak hrib?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P :P

Zanimivo! Sicer bi raje gledal kakšno MotoGP kot formulo; kar se pa"tistih" filmov tiče, imam skoraj videoteko :ph34r: . Z Manu se priporočava za naslednjičO:-) O:-) O:-)

:naughty:

Uhhhhhhhhhhhhhhhh :hmm: :hmm:

To bi pa še jest mal prečekiral.......videoteko mislim!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhhhhhhhhhhhhhhhh :hmm: :hmm:

To bi pa še jest mal prečekiral.......videoteko mislim!!!!

Jaaa, jaaaa, valda, čekiranje PRIDE v poštev..... :P

p.s.

Ti in fifty bosta čekirala VIDEOTEKO, Lidička in jaz se bova pa mal pogovarjali..... :rolleyes:

AL KAJ ?! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaa, jaaaa, valda, čekiranje PRIDE v poštev..... :P

p.s.

Ti in fifty bosta čekirala VIDEOTEKO, Lidička in jaz se bova pa mal pogovarjali..... :rolleyes:

AL KAJ ?! :naughty:

Pogovarjali..........O VIDEOTEKI??????? :hmm: :? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda.

Midve sva resni ženski.

:afro1:  :afro2:

:yea2: :yea2: :notworthy: :OK: :004

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj si dal tako pozno "ponudbo" na forum? Pred dvema urama sem se zmenil, da gremo s prijaelji v mesto pogledat.

Se pa z Misho priporocava za kdaj drugic. Bom pinesel veeeeliko formule ena.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst sem vedno za orgije. B) B) Samo sm dons že zmenjen s tremi "kolegicami", težko bo še kkšna zraven. Težko zame :unsure:

Se priporočam za vnaprej, izkušnje štejejo! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj jaz šele zdele to berem ko je že vse skupaj prepozno in se lahko samo še predam tipkovnici in pogledu skozi okno. Zakaj nisem jaz tega prebral že popoldne ko sva še študirala kaj bo(va) počela moja boljša polovica in kje. Sedaj se ima že zagotovo kje na dežju zelo dobro. Zagotovo bi se tega udeležila pa tudi za popit bi kaj prinesla. Upam da imaš kje kak topel parket za prespat kako urco ker po kake pol litra zaužitega (čistega) alkohola ne bi ravno vozil.

Pa kdaj drugič! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda.

Midve sva resni ženski.

:afro1: :afro2:

ok, jaz pa vaju bom moderiral in usmerjal "debato" - :naughty:

klimbra, a dovolš? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, jaz pa vaju bom moderiral in usmerjal "debato" - :naughty:

klimbra, a dovolš? <_<

Seveda........ti kar usmerjaj......moderijaj.....modeliraj.........ma nakoc bova oba s Fiftyjem velik pridobila......ti pa črno piko doma......hahahahhaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason in Neja, vajina ponudba mi še vedno ne da miru, zato raje povejta malo kako ste(-a) se imeli(-a) ?

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... lej lej, kranjske orgije sem zamudil... :hmm: Ma ok, ni panike, pa kdaj drugic... :yea2:

PS: Pa poslji spisek videoteke... oz. se raje DIVXteke... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, je že res, da rad tukaj kaj o sebi povem, ampak to bi bilo pa že malo preveč. Se bomo že v OLP pogovorili kako je pri komu izgledalo na noviga leta dan.

Tukaj pa samo še povem, da sva z Nejo prvi del noči preživela v motoristični družbi - pri matu. Tam sva dočakala tudi polnoč, je pa kar malo smešna zgodba kako sva tja prišla, ampak važno je, da je bilo zelo fino - pa čeprav brez formule.

Sicer pa me veseli, da vas je toliko interesentov za moj predlog. Saj to se lahko zmenimo kadarkoli, ampak novo leto je vseeno taka fina priložnost, ko se ga moraš že po uradni dolžnosti malo napiti, potem pa... eee... se lahko še malo pleše. B) Ja kaj pa drugega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!