Skoči na vsebino

Zimske predelave jeklenih konjičkov


Noise

Priporočene objave

ker se prjatu ukvarja z Airbrushom resno študiram da bi na motorju tudi on pustil svoj pečat....kakšno diskretno malenkost....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nisem imel več živcev za predelave, pa sem si kar drug moped včeraj nabavil.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Jst sm se lotu mojga - Suzuki gsx600f in sicr: menjava semeringou in olja v prednji vilicah, nove lamele sklopke ter fedri, K&n filter, barvanje krivin, doma narejena zickajla, nove zavorne ploščice, pletene bremz lajtunge, manjši lepotni popravki prask in če bo le mogoče Akrapovič izpuh. Cena cca 140000sit Če bom pa meu kej odvečnga dnarja pa mogoče še dynojet stage 1. :yea2: Aja pa še najpomembnejši dodatek: svetleči ventilčki!!! :yea2: :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po padcu bom celega prebarval, čeprav je bil poravsan le desni bok. Zdaj je bla barva HRC čez zimo bo pa rdečo črna kot ameriški model, zraven še kakšen športen izpuh, carbon mini žmigavce in še se bo kaj najdlo. Imam pa HONDO CBR 600F letnik 99.

post-5345-1100423728_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to zimo gre le centralno stojalo dol...ostalo ostane nespremenjeno...nekaj se premišljujem glede kakega diskretnega airbrusha...kolega se s tem ukvarja pa mu moram kaj rečt da kaj predlaga...mogoče no.... :hmm:

to bo dolga zima.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da sem zamenjal moped bom imel kar precej dela.

-Izdelava nosilcev za stranske kufre

-predelava sedeža

-Izdelava in montaža alarma in blokade motorja

-kompleten servis in menjava filtra z K&N

PA sigurno se bo še kaj našlo v dolgih zimskih dneh

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Tudi mene ima, da bi jo skozi zimo polepšal. Barvanje plastik, feln, in barvanje okvirja mat črno. Plastike bi se še nekako dale rešit v domači garaži, a ker z okvirjem le ni tako malo dela, tudi preprosto ne, bi kar vse zaupal nekoomu, ki se s tem ukvarja bolj "profesionalno" (morda kdo tudi od vas)

Torej, se že veselim ponudb oz. priporočil, kateremu dat na "lepotno kirurgijo" mojo igračo, če se le da, da je na štajerskem področju, kar pa seveda ni nujno.

fala lepa. :)

ps;

Kaj pa Tone Klemenčičov?? Po moje je kar zasoljen!? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps;

Kaj pa Tone Klemenčičov?? Po moje je kar zasoljen!?  O:-)

glede na to da ima polno garažo harleyev je vprašanje če se bo lotil cestaka, no seveda za primeren $ že, ampak če iščeš poceni predelavo tona ni pravi naslov - ima ceno ampak tudi naredi tako kot se spodobi - zdaj je pa od tebe odvisno koliko imaš motor rad. no vsaj vprašat it pa nič ne stane, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez zimo:

1. zamenjat komplet zavore z brutalno radialno NISSIN pumpo in pletenimi cevkami pa ergal končniki...

2. Zrezkat pa eloksirat nove pedalke ter jih dvignt in pomaknt nazaj

3. Nardit spodnji del ritke iz poliestra in jo obrusit v špico pa nosilc za registrsko mal predelat...

4. CBR letnik 99in00 majo plastike ki povezujejo rezervar in masko s števci v dvodelni izvedbi... postalo bo enodelno pa prevlečeno z karbon nalepko (žal samo imitacija, čez čas bo morda kar iz karbona cel del :grim že k ga ni dosti na motorju :rolleyes: )

5. še kej se najde, zaenkrat bo pa tole za pošlihtat

6. Odvisno od finančnega stanja bo prasičko krasila celotna poliester oblekca v perla beli barvi s črno-bordo kombinacijo napisa CBR :yea1:

1-4 so sigurne za ostalo pa cajt in $$$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona en teden malo hladnega vremena pa že zaključujete sezono in razmišljate kaj postoriti do pomladi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Barvanje na srebrno perlo

2. Zamenjava krmila, za superbike titan look krmilo

3. Zamenjava žmigavcev za manjše carboon look s prozornimi stekli

4. Drug ror

5. Če bo pa ostalo še kaj denarja, pa še k&n filter, ter druge dize!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene ima, da bi jo skozi zimo polepšal. Barvanje plastik, feln, in barvanje okvirja mat črno. Plastike bi se še nekako dale rešit v domači garaži, a ker z okvirjem le ni tako malo dela, tudi preprosto ne, bi kar vse zaupal nekoomu, ki se s tem ukvarja bolj "profesionalno" (morda kdo tudi od vas)

Torej, se že veselim ponudb oz. priporočil, kateremu dat na "lepotno kirurgijo" mojo igračo, če se le da, da je na štajerskem področju, kar pa seveda ni nujno.

fala lepa.  :)

ps;

Kaj pa Tone Klemenčičov?? Po moje je kar zasoljen!?  O:-)

:kva2: :naughty:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šlo vse po sreč drug tank, zic, zadna plastika, komplet izpuh, če bo kej ča$a ostal pa še feltne. Pa luč.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud počas že planeram kaj bo treba postorit :)

Vsekakor plastike pokitat pa nanovo štrihat, mogoče druga barva, rumena al pa kawa zelena (zdej rdeča).

Novi žmigovčki, manjši, carbonski, za spremembo celi :D

Nalepke, mogoče če se mi bo dalo in bom imel materijal, tematsko polimat motor.

Na feltne bo rimtape pršu.

Vse šravfe ki držijo ščit in tiste gumice v katere se vijaki všravfajo zamenat in vijake prebarvat na barvo motorja.

Menjava verige in verižnikov, če ne bo cena velik večja dam tisto ketno k je barvna :D

Pa če (če z veliko) bo dosti financ in če ne bom s tem zgubil na moči, naredit izpušni sistem kot ga ima duče 998, s tem da bo en ror fake.

To je plan, kaj se bo iz tega uresničel bomo pa nasledno leto vidl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simonsi, delim tvoje veselje, ampak :topic:

In vsem za vednost: Napišite zaboga, kater motor mislite predelat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če se nč ne napiše se sklepa, da tisto kar imaš v profilu, če se pa ne ve kako ta motor zgleda pa te zanima, pa google/slike ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!