Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

Ne ne, une črne z display-čkom...

a une ki imajo za štelat temperaturo..mucho dinero!B)sam morajo bit pa ok ja...Sori vsem za:topic::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a une ki imajo za štelat temperaturo..mucho dinero!B)sam morajo bit pa ok ja...Sori vsem za:topic::blush:

Te ja, sej niso tok zdej k so s popustom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo mogoče ve kakšna mora biti gostota olja za prednje vilice in sicer tza model k4-5?V service manual je napisana samo suzukijeva oznaka olja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo mogoče ve kakšna mora biti gostota olja za prednje vilice in sicer tza model k4-5?V service manual je napisana samo suzukijeva oznaka olja.

mislim da 10w,sam sem pa vzel 20w ampak za v stabilizator trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Neki me zanima...če grejo tisti gumijasti/plastični tesnilniki al kako bi temu reku, k pridejo med okvirjem pa cevmi za zrak, če grejo iz katerga kol gixerja na K4-K5, ker jst sm enga pr pradcu k smo moped nalagal nek zgubu...kako se temu uradno reče pa en vem da bi na ebayu poisku... :fredy: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A kdo ve kako se reče temu delu k je pod številko 5? Mogoč kdo ve kje bi ga dubu? :whistle:

To je prečnik ki drži sedež,kajne.Hm,težko rečt,dobit kšnga zbitega al pa naročiti novega.Aja,al pa dej druzga delati :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhitrejša ampak najdražja je da greš na suzuki servis in naročiš.Druga opcija, da dobiš zbitga po delih paše tut od 750 gsx-r.Sam sm imu isti problem mankal je kavelc,ki zatakne sedež pa sem kar novega privaril na nosilni drog.Seveda je biv zadnji nosilec odšravban od gištela,da nebi prišlo do kakšnega stika na elektroniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je prečnik ki drži sedež,kajne.Hm,težko rečt,dobit kšnga zbitega al pa naročiti novega.Aja,al pa dej druzga delati :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhitrejša ampak najdražja je da greš na suzuki servis in naročiš.Druga opcija, da dobiš zbitga po delih paše tut od 750 gsx-r.Sam sm imu isti problem mankal je kavelc,ki zatakne sedež pa sem kar novega privaril na nosilni drog.Seveda je biv zadnji nosilec odšravban od gištela,da nebi prišlo do kakšnega stika na elektroniki.

No sej te druge opcije se bom vrjetn tud kr sam poslužu...Ker se mi ne da hodt na suzuki servis, na ebayu pa tud nč en najdem.

@Senna Sej zbitga sm nekje najdu k se prodaja en suzuki, sam model me je narobe zastopu, pa pol ni najdu tega dela. Tko, da čudn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene zanima če paše izpuh in vetrobransko steklo od k6 na k8?

Vetrobransko steklo ne paše na model k8......,kar pa se tiče izpuha pa nebi vedel...,samo mislim,da prav isto ni...,no vsaj original je drugače,če pogledaš lonec in katalizator.....,že katalizator je pri k8 privarjen na krivine...,pri k6 pa mislim,da ni...,vsaj tako sem nekje zasledil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vetrobransko steklo ne paše na model k8......,kar pa se tiče izpuha pa nebi vedel...,samo mislim,da prav isto ni...,no vsaj original je drugače,če pogledaš lonec in katalizator.....,že katalizator je pri k8 privarjen na krivine...,pri k6 pa mislim,da ni...,vsaj tako sem nekje zasledil!

Hvala za odgovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oboje z in brez krvin.

Će boš dal komplet gor nebo problemov(razen z homologacijo), če boš pa montiral lonec od k6-k7, bo pa treba odrezat katalizator in potem na to gor pritrdit lonec. Na oboje se da vglavnem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Će boš dal komplet gor nebo problemov(razen z homologacijo), če boš pa montiral lonec od k6-k7, bo pa treba odrezat katalizator in potem na to gor pritrdit lonec. Na oboje se da vglavnem :)

mislim da tudi komplet ne bo pasal,nekaj so ziher spremenili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst v mojega točim MOTUL 7100 10w40.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

300V (in 7100) je ful sintetično olje, s tem da je 300V namenjen za dirkanje in se ga temu ustrezno tudi hitreje menja

priporočam 5100, polsintetika - za Gigsrčka je 5100 (in redne menjave) absolutno dovolj

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ko lučka za bencin začne utripat, kolk km cca se lahko še prevozi, oz kolk je rezerve če kdo ve, ker moje knjigice so vse v IT :)

hvala za odgovore in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko lučka za bencin začne utripat, kolk km cca se lahko še prevozi, oz kolk je rezerve če kdo ve, ker moje knjigice so vse v IT :)

hvala za odgovore in LP

za k8... ko začne lučka utripat 3,5l. neprekinjeno gori lučka: 1,5l.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!