Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

Mislm da se na gixxer-ju, vsaj na K4 zadnjega sedeža ne da dvigovat....

Jz bi pa sprot uprašu, če je že kdo za ta motor naročeval kakšne racing parts-e, na kateri strani?

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ploščice med ventilom in dročnikom, ki ga poganja odmična gred.

Na sliki je dročnik tappet, un jajček na vrhu je pa odmična gred gledano iz profila.

vem da je odmična gred tisto na vrhu, samo sem malo nerodno napisal kar sem hotel povedat.

:)

kar se tiče dvigovanja pri zadnjem amortizerju za celih "par cm".. da se že, ampak cilkistika motorja se bo spremenila.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da se na gixxer-ju, vsaj na K4 zadnjega sedeža ne da dvigovat....

Jz bi pa sprot uprašu, če je že kdo za ta motor naročeval kakšne racing parts-e, na kateri strani?

Lp.

Hola mojster,

jst jih naročam tule:)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ty veri mač suzuki :worship:

Sm mislu še iz kje drugje :P

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je odmična gred tisto na vrhu, samo sem malo nerodno napisal kar sem hotel povedat.

:)

kar se tiče dvigovanja pri zadnjem amortizerju za celih "par cm".. da se že, ampak cilkistika motorja se bo spremenila.

:hmm:

in ciklistika je? lahko pojasniš?

LP in hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo za kakšnih par CM če bi se dalo....to se pa verjetno lahko na servisu zrihta?

ker če bi malo zadek zvišal bi tudi sedež bil na malo višjem položaju...

drugače pa hvala za info ;)

LP

Menjaš dog bonse pa ga komot zvišaš.

Ciklistika so pa po domače vozne lasnosti. Tko da preden to delaš se dobro pozanimi poforumih, če je kdo že naredu podobno predelavo. Drugač bi pa lahko z moal modifikacijami dvignu subframe al pa sam plastiko....

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bočna, vsaj za K4 je 650-670 ne vem točno, tko da predvidevam, da ja za K6 tam tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo ve koliko stane originalna bočna plastika za k6 model in blatnik?

Če gledaš za onega gsx-a na avtonetu. Bočne nove te pridejo cca 500. Plus še zgornjo levo moreš zamenjat. Drugače pa vem za ene podrsane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjajo se ploščice med odmično gredjo in ventilom, katere jenajvrjetneje uporabnik @timson poimenoval "dročniki" in zato se sedajne razumete.

skratka tamle ko piše shim thickness:

klik

Jep tole sem mislu,sem napacno poimenoval ,sorry my bad whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je na eni od strani v temi GSX-R 750(je zraven tudi za 600)...Se mi zdi da je to takrat objavil uporabnik-Jure....

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: tomazinjo

Edino dobava...je dobro če poznaš koga ki dela/živi v It. oziroma koga, ki ima koga v It.:lol:-naročiš preko spleta (naročanje simple), plačaš pa ob dostavi-paket in denar iz roke v roko!.) Če ne pa standardno-po predplačilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino dobava...je dobro če poznaš koga ki dela/živi v It. oziroma koga, ki ima koga v It.:lol:-naročiš preko spleta (naročanje simple), plačaš pa ob dostavi-paket in denar iz roke v roko!.) Če ne pa standardno-po predplačilo...

Mja to bomo že nekak, sm pa najdu ene hude grelce :naughty: in še par drobnarij k ti prou pridejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale link si ga dou je bl en BS. jst ga hočem potegn isto za svojga pa sam nalaga u prazno skoz potegnt ga pa noče :S :headbang:

sem probal zdaj za GSX, pa imaš prav... res zelo dolgo melje- ampak moram povedat da sem tu dol potegnil že kar nekaj manualov za druge mašine, pa je blo vedno vse BP.. čudno:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja to bomo že nekak, sm pa najdu ene hude grelce trance_25_naughty.gif in še par drobnarij k ti prou pridejo....

ktere?A une plave za 170 eur al...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!