Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

Seveda se da, s pogodbo se zaveže, da ti da 1000km garancije in v pogodbi tudi določi pogoje garancije. Če je potem v teh kilometrih kaj narobe, kar spada v okvir dogovorjene garancije, ti je potem to dolžan zrihtat. Če noče, ga lahko tožiš in prisiliš. Bolj je vprašanje če je vredno živcev in časa it v tožbo, pri morebitnih zapletih. Vendar, če je resen trgovec, se bo itak bolj kot tožbe bal slabega glasu in imena in se bo dalo kaj zmenit.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se da, s pogodbo se zaveže, da ti da 1000km garancije in v pogodbi tudi določi pogoje garancije. Če je potem v teh kilometrih kaj narobe, kar spada v okvir dogovorjene garancije, ti je potem to dolžan zrihtat. Če noče, ga lahko tožiš in prisiliš. Bolj je vprašanje če je vredno živcev in časa it v tožbo, pri morebitnih zapletih. Vendar, če je resen trgovec, se bo itak bolj kot tožbe bal slabega glasu in imena in se bo dalo kaj zmenit.

Al pa preprosto ve, da je z motorjem vse uredu, pa to napiše kr tko. Samo kdo bi dau roko v ogenj? vsak motor se da v 1000km uničt, morš bit talent, sam da pa se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, če bi bil tvoj moder-bel, se bi že zdele pogovarjala okoli cene! :yea2:

kako pa naj pogledam če s realni kilometri?

Najbolje se lahko zaneseš na optični izgled, verigo,servisno knjižico, čim so ploščice menjane ima motor ca 25-30K kil. jaz imam z svojim motorjem 32K kil. zdaj bom prvič menjal zadnje ploščice, prednje pa so sigurno še za vsaj 10K kil.

Ps; Prosi nekoga, ki vozi enak motor,da gre steboj pogledat ali pa kakega mehanika, ki se z to znamko ukvarja plačaš mu kosilo in te lahko reši posledično velikih nevšečnosti !! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če koga zanima imam naslednje dele:

Karbonski prednji blatnik,

zadnji blatnik imitacija karbona (puig)

K&N zračni filter

nosilec za tablico Lightech

Leovince izpuh (Slip-on)

Povišan vizir, orignal SUZUKI...

Use dobro ohranjeno, motor lahko da bo šel brez opreme, zato mi ostaja... če koga zanima PM

Še slikca ko je vsa oprema na motorju

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za pomoč!

bom probu kakšnega majstra kje najdit pa da gre z menoj tole pogledat! Upam da ne bo danes preveč snega padl! :notworthy:

vam sporočim kaj se bo ugotovilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Rabil bi sprednje zavorne diske za Suzuki GSX-R 600 K1. Če jih kdo ima, pa jih ne ˝nuca˝, jih kupim. Ponudbe lahko na PM.

Hvala in LP,

Pajk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje se lahko zaneseš na optični izgled, verigo,servisno knjižico, čim so ploščice menjane ima motor ca 25-30K kil. jaz imam z svojim motorjem 32K kil. zdaj bom prvič menjal zadnje ploščice, prednje pa so sigurno še za vsaj 10K kil.

Nisem mogel mimo te izjave. On ne kopuje potovalnega motorja, ampak SS motor, kjer ploščice zdržijo cca 10k+- km odvisno od šofera.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem mogel mimo te izjave. On ne kopuje potovalnega motorja, ampak SS motor, kjer ploščice zdržijo cca 10k+- km odvisno od šofera.

Samo moraš vedet, da se ne vozjo vsi tako, za kakor je motor mišljen. Za pozirat pa tko ... tud gume zdržijo 10k km in pa ploščice 30k km :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če koga zanima imam naslednje dele:

Karbonski prednji blatnik,

zadnji blatnik imitacija karbona (puig)

K&N zračni filter

nosilec za tablico Lightech

Leovince izpuh (Slip-on)

Povišan vizir, orignal SUZUKI...

Use dobro ohranjeno, motor lahko da bo šel brez opreme, zato mi ostaja... če koga zanima PM

Še slikca ko je vsa oprema na motorju

Zdravo, jaz bi inle nosilec tablice pa mogoče še leo vincija... Cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kere gume tlacte vi na svoje cucukije?? Jest sem bil do sedaj na Dunlopu (Q & Q2). Pa studiram,a bi sel na kako drugo gumo,al bi probu se sportsmart :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kere gume tlacte vi na svoje cucukije?? Jest sem bil do sedaj na Dunlopu (Q & Q2). Pa studiram,a bi sel na kako drugo gumo,al bi probu se sportsmart :)

GpRacer, Bridgestone BT003, Conti RaceAttack...

Moja top 3 izbira....Od teh trojih pa BT003...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gp Racer d211 in pa BT016. Prvo močno priporočam, drugo pa odsvetujem,...

Sicer pa na gume gledam, kako držijo, kilometri mi niso tolk pomembni, kakor to kolk oprijema je...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. Imam eno vprašanje.Menjal bom antifriz v mojem gsxr 600 k5 in me zanima kje se ga vn spusti, kak za to določen vijak, če kdo ve kje je. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2011 Suzuki GSX-R600 v R6 v ZX-6R v 675 v CBR600RR

We took the new GSX-R600 and its rivals, which are unchanged for 2011, to fight it out on warm, sunny dry roads in the south of France. We also enlisted the help of 500cc Grand Prix winner Simon Crafar and MCN reader Paul Berryman to give their opinion.

And the winner is ..

R-X$G

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. Imam eno vprašanje.Menjal bom antifriz v mojem gsxr 600 k5 in me zanima kje se ga vn spusti, kak za to določen vijak, če kdo ve kje je. Hvala

K1 600 ga ima na bloku pod izpusnim kolektorjem (ce odmontiras desno stran) je pa velik imbus vijak,verjetno ima tudi novejsi prb. tak nekje.Lp,tim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello

A mi lahko prosim kdo pove kolk zobčkov imata zobnika(sprednji in zadnji) na GSX-R 600 K4, nisem našel na Google nič pametnega...Ker se odločam za menjavo in bi dau spredaj dva manj in zadaj normalno oz. spredaj enega manj in zadaj enega več...

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!