Skoči na vsebino

Škodljivost cigaret


dave the wave

Priporočene objave

No pa še en dokaz,da država nima namena nič pametnega storit za zmanjšanje kajenja u SLO:

Niti v eni lekarni v sloveniji ni mogoče dobiti nikotinskega obliža,ki je v evropi in drugot po svetu eden glavnih pomočnikov pri odvajanju kadilcev.

Sej vem.....se bo najdu kdo,k bo reku,da je odvajanje samo v glavi......nene!!!!!! Se je treba fejst matrat.....res,da nikotin ni taka substanca kakor heroin in podobne trde droge,da je možno odvajanje brez hujših posledic......samo jaz žal nisem DOVOLJ trdn karakter!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težka bo težka, bratje kadilci, že tretji mesec sem brez štufa. jem znoru :kva2:

Da nauš tašči kaj naredu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po končani furi(v sezoni),se ponavadi zapeljem na Zbilje,se vsedem ob jezeru,naročim kavico in si prižgem cigaret.Popolna relaksacija neglede na ceno cigaret in na njihovo škodljivost.Sam si krojim svoje življenje in nekadilci prosim ne mi pametovat,ker vas mam počasi dosti. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam!

Jaz tudi kadim, vendar sem obziren do nekadilcev. Kadim celo preveč in tega se zavedam, da ni dobro za mene. To pa ni razlog, da mi država na škatlo napiše kako kajenje ubija, povzroča raka,...

Ni dokaza, da kajenje dejansko povzroča raka! Je velika razlika v napisu POVZROČA RAKA in LAHKO POVZROČI RAKA! Ker, če bi kajenje povzročalo raka bi vsi kadilci umrli za rakom, če pa ga lahko povzroči, pa je druga zgodba.

Enako je z napisom kajenje ubija (potem bi vsi kadilci pomrli)

P.S.: Umremo pa tako enkrat vsi (so tudi kadilci stari 90 let in več).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene osebno boli kurac, ali ubija, ali ne, kolk stanejo, kaj piše na šahtli, ... samo mi gre na jetra, ko pozimi skoraj ni lokala, kjer ne bi ven prišel človek ves smrdeč po čikih, tudi, če ni kadilec ...

sori, ampak tudi če jaz švicam kot konj, in pridem v OLP, je težko, da boste domov šli vsi smrdeči po mojem švicu. e, s čiki je drugače.

da o tistem rezkem vonju cigarete v vročem poletnem popoldnevu, ko se ravno kje pri Kavalu ali kje drugje spravljam pojužnat kaj dobrega, niti ne govorim ... obvezno si nekdo nekje za mojim junaškim hrbtom prižge nekaj najbolj smrdečega na svetu ... in potem tisti smrad uživam zraven slastnega zrezka. yeah yeah, akr opravičujte se, kadilci smrdljivci ... se ne morte sploh dovolj opravičit. :SS

PS: saj vem, takle mamo, ne morem vas spremenit, kadite, ker je to del vas .... lepo in prav... super. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in potem tisti smrad uživam zraven slastnega zrezka. yeah yeah, akr opravičujte se, kadilci smrdljivci ... se ne morte sploh dovolj opravičit. :SS

PS: saj vem, takle mamo, ne morem vas spremenit, kadite, ker je to del vas .... lepo in prav... super. :xx:

:004 :004 ahhhhhhhhhhh, bogi bogi Symci :004 :004

no, vem da veliko ljudi moti ravno to, da smrdijo po tem, ko so preziveli nekaj casa v kakem lokalu...pa kaj naj recem...nikoli ne mores imet vsega...tak je lajf...a zelis smrdet po cikih ali pa ostanes doma...sej bi si lahko ustanovili kak club nekadilcev in zahajli tja, a potem bi bil problem, ka smo pa MI KADILCI tak zabavni, prisrcni in oh in sploh, da VI nekadilci spljoh ne morete brez NAS :wub:

yst osebno priznam, da sem totalno netolerantna glede tega in ne jebem zive sile...ce se ne sme kadit, grem...moja osebna odlocitev cisto in me ni nobeden prisilil...ce kaj komu ne pase naj se odstrani iz mojega obmocja... :devil: ( se pa zgodi- REDKO, ce mi je nekdo zelo, zelo simpaticen...se tudi za kako urco odpovem kajenju...he he he)

pa se tole: BODIMO STRPNI DO KADILCEV, VSAKA CIGARETA JE LAHKO NJIHOVA ZADNJA !!! :wub:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BODIMO STRPNI DO KADILCEV, VSAKA CIGARETA JE LAHKO NJIHOVA ZADNJA !!!

Imaš res! B)

Strpnost do raznih oblik zasvojenosti jasno pokaže, koliko smo učlovečeni.

Bodimo strpni in razumevajoči do nimfomank... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, pa da vidim, kakšna je situacija pri mojih klapah, ko pač eni trdijo, da brez cigaretnikov ni zabave....

Pri motoristični klapi, tisti ožji, hropčevski smo nekak na polovici, no če upoštevamo še pušačice, je tistih ki vlečejo malenkostno več. <_< :naughty:

Mi je pa pri njih všeč to, da vsi radi izbiramo lokale na prostem in kajenje ni moteče. Pa tudi verižna kadilca sta le dva.

Pri zeleni bratovščini pa sta v moji družbi samo dva kadilca - zakonca, ki pa sta žal trdobučna in ne jebeta žive sile. In ko se dobimo še brez teh dveh, nas je še vedno krepko dovoooolj za živahno in dobro druščino. Nam dim ne manjka sploh.

Tko, da tista, da brez kadilcev ostanemo tudi brez zabave, sploh ne drži!

Je pač tako, da zasvojenost pogojuje svoje načine obnašanja, reagiranja na očitke ostalih. Pa z občasnim odklapljanjem ni nič narobe, obratno, še bolj paše, kot če ves čas vlečeš tisti dim. Zato tudi sam rad prižgem kakšno dišečo po vsaj dveh pivih, sicer pa nočem smraditi drugim in sebi!

Do nimfomank sem pa tudi jaz zelo učlovečen, tistih nekadilk :devil: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...( se pa zgodi- REDKO, ce mi je nekdo zelo, zelo simpaticen...se tudi za kako urco odpovem kajenju...he he he)

...

A po eni urci pa že potegneš??? :D :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

: ( se pa zgodi- REDKO, ce mi je nekdo zelo, zelo simpaticen...se tudi za kako urco odpovem kajenju...he he he)

Eno uro pušenja je čist zadost.

Bi šlo, ni blema spljoh.

:yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težka bo težka, bratje kadilci, že tretji mesec sem brez štufa. jem znoru :kva2:

Ne boš znoru. B)

In ponosna sem nate, da ŽE TRI MESECE ne kadiš. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A po eni urci pa že potegneš??? :D :rolleyes:

...ne, ker vlecem...vsak ma svoj stil, ane? :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do nimfomank sem pa tudi jaz zelo učlovečen, tistih nekadilk :devil: :D :D :D

:004

Lepo od tebe, Horjo, da me tudi na današnji, zasneženi petek, nisi pozabil omeniti. :) :D :P

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne, ker vlecem...vsak ma svoj stil, ane? :devil: :naughty:

Uhhhhhhh.....to pa lahko boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam još malo pušenja

lew.gif

Leže?????

Kleče?????

Čepe???????

Stoje?????????

Aj lajkam veri mač!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhhhhhhh.....to pa lahko boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o

...odvisno, kaj ima kateri rad...vse se da zmenit... :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...odvisno, kaj ima kateri rad...vse se da zmenit... :P :grim

Piše zgoraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bongsmi.gif

.... a se ti kaj Drine lušta (se še prav spomnim??)? :P :P :D :D :D :D .)

Dobiš lubica... v sredo greva z darlingom na marš na Drino! .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... a se ti kaj Drine lušta (se še prav spomnim??)? :P :P :D :D :D :D .)

Dobiš lubica... v sredo greva z darlingom na marš na Drino! .) :)

He he ... Drina :yea2: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!