Skoči na vsebino

Škodljivost cigaret


dave the wave

Priporočene objave

Kadim že 7 let in mi je ob pogledu na to sliko slabo!!! :xx:

Do slej takih slik nisem videl in mi je žal da sem tudi sedaj!

Prosim Sym, da se takih objav v bodoče vzdržiš.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...he he he...sem ze videla kadilska pljuca...enkrat pred leti na eni razstavi, ko je en tip ( pa se spljoh ne spomnim kdo...nic ...bila je u Bruslju, ce je slucajno kdo videl)...razstavljal clovesko telo...na 1000 in 1 nacin...razrezano vertikalno in horizontalno na milimeter( npr. tak kot prsut), pa zile, pa drobovino, pa vse...in seveda so bila razstavljena tudi pljuca kadilca in nekadilca...pa se mi je zdelo, da so kadilska lepsa...imajo vsaj kako lepo barvo...he he he.. :o :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...he he he...sem ze videla kadilska pljuca...enkrat pred leti na eni razstavi, ko je en tip ( pa se spljoh ne spomnim kdo...nic ...bila je u Bruslju, ce je slucajno kdo videl)...razstavljal clovesko telo...na 1000 in 1 nacin...razrezano vertikalno in horizontalno na milimeter( npr. tak kot prsut), pa zile, pa drobovino, pa vse...in seveda so bila razstavljena tudi pljuca kadilca in nekadilca...pa se mi je zdelo, da so kadilska lepsa...imajo vsaj kako lepo barvo...he he he.. :o :blink:

To je tudi letos k sm bil za novega leta v Hamburgu, sam nisem šel gledat ( ne vem če bi želodec ždržal :SS ). Aja pa tudi sam postavljam nek svojevrsten rekord=> ne kadim že več kot 4 mesece :yea2:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razstava je fantastična, videla sem jo leta 2000 v Koelnu in če bom imela še kdaj priliko, jo bom šla še enkrat gledat.

Alla

Nekrofil??????????

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da so kadilska lepsa...imajo vsaj kako lepo barvo...he he he.. :o :blink:

Jaz se ne bi delal norca iz teh stvari. A si mogoce veš kako zgleda umiranje bolnika z rakom na pljučih?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ne bi delal norca iz teh stvari. A si mogoce veš kako zgleda umiranje bolnika z rakom na pljučih?

Tadej

Tadej poznam ljudi, ki so umrli za rakom na pljučih, pa še cigareta niso prižgali ... sicer je pa dokazano, da je to gensko pogojeno in valjda, če kadiš lahko to še samo pospešiš ali pa obratno, kadiš ko turk, pa ti nič ne bo, tako da ... to je isto kot debatirat o tem ali je vožnja z motorjem nevarna ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mogoce veš kako zgleda umiranje bolnika z rakom na pljučih?

Po mojem mnenju nobeno umiranje ne zgleda prav ljubko.

Razen tistega, ko te rukne infarkt na ognjeviti žrebici in se z blagim govejim nasmeškom na obrazu podaš v underground... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ne bi delal norca iz teh stvari. A si mogoce veš kako zgleda umiranje bolnika z rakom na pljučih?

Tadej

ohhhh, Tadejček, sej vem da ne maraš kadilcev in da ti cigareti smrdijo...ampak ob vsem tem teženju in pametovanju VAS nekadilcev, mi ne preostane drugega kot ČRNI HUMOR.... :devil: :wub:

itaq pa nihče ne neha zaradi teženja drugih ( kar se mi zadnje čase dogaja kamorkoli pridem :doze: :wacko: ), ampak samo in le zaradi sebe in svojega prepričanja....

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej poznam ljudi, ki so umrli za rakom na pljučih, pa še cigareta niso prižgali ... sicer je pa dokazano, da je to gensko pogojeno in valjda, če kadiš lahko to še samo pospešiš ali pa obratno, kadiš ko turk, pa ti nič ne bo, tako da ... to je isto kot debatirat o tem ali je vožnja z motorjem nevarna ...

1000 in 1 samoopravičili ... pa saj se ni treba opravičevati... sem napsal, kaj me moti pr kajenju. To, da nekdo krepa za rakom na pljučih, me boli kurac, dokler to nisem jaz ali moja izbranka, ki bi ji moral po vsej verjetnosti ravno jaz stati ob strani v tem mučnem postopku ...

prijatelj iz ZDA je lepo opisal to z enim stavkom: "Disintegration of a person in the most brutal way... Not to mention the physical aspect..."

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kadiš lahko to še samo pospešiš ali pa obratno, kadiš ko turk, pa ti nič ne bo, tako da ......

Dokazano je, da je bila velika večina ljudi, ki so umrli za rakom na pljučih kadilcev.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itaq pa nihče ne neha zaradi teženja drugih ( kar se mi zadnje čase dogaja kamorkoli pridem :doze: :wacko: ), ampak samo in le zaradi sebe in svojega prepričanja....

:004

Valjda, da nehaš zaradi sebe in svojega zdravja.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da nekdo krepa za rakom na pljučih, me boli kurac,

Ah ne moreš tako govort. Kaj pa če raka dobijo strastne kadilke kot so: Bubamara, Vale , Alla? A bi ti bilo pol tudi vseeno?

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000 in 1 samoopravičili ...  pa saj se ni treba opravičevati... sem napsal, kaj me moti pr kajenju. To, da nekdo krepa za rakom na pljučih, me boli kurac, dokler to nisem jaz ali moja izbranka, ki bi ji moral po vsej verjetnosti ravno jaz stati ob strani v tem mučnem postopku ...

prijatelj iz ZDA je lepo opisal to z enim stavkom: "Disintegration of a person in the most brutal way... Not to mention the physical aspect..."

:(

Ni blo mišljeno kot opravičilo, ker tega ne jemljem tako ... in mi je hudo zate, da te zadnje čase vedno bolj pogosto BK ... morda rak na prostati :hmm: ... BTW lahko tudi o tem kaj vse pozvroči prekomerna teža :devil:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne moreš tako govort. Kaj pa če raka dobijo strastne kadilke kot so: Bubamara, Vale , Alla? A bi ti bilo pol tudi vseeno?

Tadej

Upam, da jim bo tole dalo malo mislit: JA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je vseeno kdo kadi. To je odločitev posameznika, ki jo je potrebno v demokratični družbi spoštovati.

Me pa razpizdi sledeče: Da v LJ ni skoraj enega lokala, ki bi imel prostor za nekadilce. No eni ga imajo samo formalno, notri se pa puši. Pizda skočiš v bife na čaj da se mal pogreješ, ven pa prideš smrdljiv kot zadnja pepeljara.

Ali pa gostilne. Velikost 100 kvadratov, notri je sicer prostor za nekadilce, ki pa je velik največ za pet ljudi (npr pizzerija Kotnik v Kranjski Gori).

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte nehat govorit o cigaretih.. 14. dan brez čika :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRPI :devil: :devil: :devil:

Kaj pa npr. ko hočeš iti pocelodnevnem izletu kaj pojest in maš sabo še dojenčka. A si tudi on zasluži udihavanje dima in to, da bo cel smrdel? I don t thik so!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte nehat govorit o cigaretih.. 14. dan brez čika :wacko:

ah... jaz pa že 31. leto brez cigatera ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa npr. ko hočeš iti pocelodnevnem izletu kaj pojest in maš sabo še dojenčka. A si tudi on zasluži udihavanje dima in to, da bo cel smrdel? I don t thik so!

Tadej

Tadej, sem strastna kadilka in pušačica. Prejšnji vikend sem bila v znani pizzeriji v Luciji v VELIKEM prostoru za nekadilce. Prav tako sem bila pred 1 mesecm na familjarni zadevi v drugi znani ošteriji na Primorskem v VELIKEM prostoru za nekadilce.... in še kup drugih oštarij poznam, ki imajo to zelo dobro urejeno ... ne vem kam hodiš ti ... očitno izbiraš napačne oštarije ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, če se v teh prostorih za nekadilce res ni kadilo (v LJ se tudi tam veselo kadi), mi prosim pošlji imena in kraje teh pizzerij na obali na PM. Ker se mi z doječico res ne ge v zakajene prostore.

V Ljubljani, kjer res ne kadijo v prostorih za kadilce je le Le pettit cafe pri Križankah. To je sam v informacijo, da ne boš šla tja.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah... jaz pa že 31. leto brez cigatera ... B)

huh.. meni je že dvakrat uspelo po 365 dni, ampak verjetno je najboljši recept res to, da nikoli ne začneš.. maš boljše šanse :)

sicer pa.. če te ne bi (s)poznal, bi te naverjetneje vprašal, če si star 60 let B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, če se v teh prostorih za nekadilce res ni kadilo (v LJ se tudi tam veselo kadi), mi prosim pošlji imena in kraje teh pizzerij na obali na PM. Ker se mi z doječico res ne ge v zakajene prostore.

V Ljubljani, kjer res ne kadijo v prostorih za kadilce je le Le pettit cafe pri Križankah. To je sam v informacijo, da ne boš šla tja.

Tadej

Santa Lucija v Luciji in gostilna Trije Lovci (majo čist posebno sobo za nekadilce) na Šmarjah :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!