Skoči na vsebino

Škodljivost cigaret


dave the wave

Priporočene objave

Santa Lucija v Luciji in gostilna Trije Lovci (majo čist posebno sobo za nekadilce) na Šmarjah :004

Ja v Santa Luciji je res soba za nekadilce zgoraj. Ampak tisto sobo oni odprejo kakor se jim kurac vzdigne. Največkrat med tednom dopolnde se po stopnicah gor ne sme, ker je kao še premalo ljudi, ti pa med jedenjem uživaj v cigaretnem dimu al pa pojdi drugam.

No, če bomo slučajno kdaj šli bom lahko še fitnesiral, ko bom nesel voziček in dojenčka po stopnicah.

Vseeno hvala za informacijo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz kadim zakajenih prostorov pa ne maram. Nekateri lokali imajo ventilacijo pošlihtano kot je treba in tam je ok.

Zdej pa še o dojenčkih, mal grdo se bo slišal sam kako lohk dojenčka po lokalih voziš, če otrok spi je potrebno zmanjšat musko, pa cela oštarija naj pazi, da ne bo zbudila otroka. Res otroci niso za v bife, torej ga pelji nekam kjer je prostor za nekadilce al pa še bolje mal v naravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otrok........=.......NARAVA,SPREHODI....ITD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne zamert Tedej,samo dojenček ne paše u lokale,sam sem kadilec,toda moj otrok,ki je bil poleg vsega še hud astmatik,lokal ni videl od znotraj SPLOH.....poleti pa samo tiste,ki so imeli vrt.

Pa še neki,ko je bil v moji blišini,so bile cigarete prepovedana stvar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tako za mene,kot za njegovo mamico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki,ko je bil v moji blišini,so bile cigarete prepovedana stvar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tako za mene,kot za njegovo mamico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa za otroka ... razn, če si jih sam kupi :D :D :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo dima ne škodi... otrok mora bit navajen na vso umazanijo. O:-)

ja najboljš, če že mamica kadi med nosečnostjo a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitovo cigaro lohk.

Ja očitovo lahko, ker se potem na vse konce in kraje kadijo samo "hormoni sreče", ki zelo pozitivno vplivajo na otrokov razvoj........ :) . Razen tega, takšnega "dokumentarca" s te perspektive celo življenje več ne bo videl. :P

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otrok........=.......NARAVA,SPREHODI....ITD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne zamert Tedej,samo dojenček ne paše u lokale,sam sem kadilec,toda moj otrok,ki je bil poleg vsega še hud astmatik,lokal ni videl od znotraj SPLOH.....poleti pa samo tiste,ki so imeli vrt.

Jao kaj neumnosti lupate. Valjda da otrok ni za v bife in ga tja tudi ne vodim.

Primer je tak:

Zjutraj se vsedemo v avto in se gremo v Bernardin kopat. Otroček uživa v bazenu. Popoldne se spokamo iz bazena, v želodcih nam pa kruli. In potem hočemo iti na pizzo...... Ali pa kaj drugega pojest. Pol pa ne najdeš pizzerije, ki bi imela prostor za nekadilce, v katerem se dejansko ne bi kadilo in bi bil res tako ločen od kadilskega prostora, da ne bi smrdelo notri v nekadilski prostor (to se reši z ustrezno ventilacijo - z nadtlakom v nekadilskem prostoru, ampak to stane in krčmarja boli kurac).

A zdaj kapirate (ne samo Klimbra) o čem jaz tuki lupam?

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa še o dojenčkih, mal grdo se bo slišal sam kako lohk dojenčka po lokalih voziš, če otrok spi je potrebno zmanjšat musko, pa cela oštarija naj pazi, da ne bo zbudila otroka. Res otroci niso za v bife, torej ga pelji nekam kjer je prostor za nekadilce al pa še bolje mal v naravo.

Beri zgornji odgovor.

Mi tudi na misel ne pride, da bi dojenčka vodil v bifeje.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj kapirate o čem jaz tuki lupam?

Logiš! B)

Evo kratek povzetek:

Tvoj otroček ne mara pizze, ker je v Bernardinu preveč pušačic in zato krčmarja boli kurac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logiš! B)

Evo kratek povzetek:

Tvoj otroček ne mara pizze, ker je v Bernardinu preveč pušačic in zato krčmarja boli kurac.

:D :D :D

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najboljš, če že mamica kadi med nosečnostjo a ne?

moja je kadila med nosečnostjo :(

če se mi pa kej pozna bodo povedal pa tisti, ki me poznajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja je kadila med nosečnostjo :(

če se mi pa kej pozna bodo povedal pa tisti, ki me poznajo

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym če bi ti 100% zdravo živel, ti še človek ne bi zameril, ko tolko s temi čiki utrujaš, tako pa ... šviga švaga čez svoj prag najprej pometi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym če bi ti 100% zdravo živel, ti še človek ne bi zameril, ko tolko s temi čiki utrujaš, tako pa ... šviga švaga čez svoj prag najprej pometi :P

Vidim tisto, kar je boljše in to odobravam; ravnam pa se vedno po slabšem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!