Skoči na vsebino

Formula 1 2004


Jure007

Priporočene objave

Čestitke tudi Buttonu, ki je za moje pojme odpeljal odlično dirko. Kljub slabemu začetku je uspel, tudi z dobro taktiko, prehiteti Raikonena...

Lepo je videt kako konkurenca postaja vse hujša... Včeraj je bil lep primer, kako bi bila sezona izenačena, če ne bi Miha bil tako superioren...

LP

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vam ne zdi malo sumljivo :? :?

Do tiste dirke, ko je Shumi osvojil dovolj točk za naslov prvaka je bil 300%. Niti minimalne napake... Bog si ga vedi kaj sedaj eksperimentirajo pri ferrariju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vam ne zdi malo sumljivo :? :?

Do tiste dirke, ko je Shumi osvojil dovolj točk za naslov prvaka je bil 300%. Niti minimalne napake... Bog si ga vedi kaj sedaj eksperimentirajo pri ferrariju...

Očitno je, da so si rdeči delali veliko reklamo!

Rubens je vozil prvi, Schumi se je pa na kvalifikacijak (zanalašč) zavrtel in tako štartal iz boksov. Potem se je še na dirki zavrtel.

Avtomobilski trg se na Kitajskem šele odpira in verjetno si vsak želi temu tu prodati čimveč avtomobilov. Med 1,5 milijarde ljudi se najde kar nekaj super bogatašev, ki si zaželijo v garaži tak avto, ki se je o njemu največ govorilo na dirki.

Če pa Ferrari povežeš še s Fiatom, ki je cenovno dosotpen večjemu številu ljudi je to zgodba o uspehu pri 1,5 miljarnem narodu.

V glavem VN Kitajske = super reklama za Ferrari in Fiat.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da pri Ferrariju nič ne eksperimentirajo. Njim je v interesu, da sta oba avta na čelu dirke in prva v cilju, sigurno pa namerno ne skrbijo za popestritev dogajanja na progi (pa naj Bernie še več pomembnih Kitajcev pripelje v njihov box). Shumi se je pač na treningu malo zaj*, v dirki pa je tvegal precej več kot običajno; se je videlo, kako brezkompromisno se je loteval prehitevanj. Žal ali pa k sreči (kakor za koga) se mu ni izšlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času sem spet mal pogledal formulo 1 in opazil da vse kupaj ni več atraktivno. Posnetki iz kabine so bolj dolgocajtni kot bi bili posnetki iz moje Fieste med vožnjo po mestu (pa nikoli ne divjam).

Najverjetneje kamere tako naredijo. Sam včasih so tudi snemal pa se je prav videlo kako garajo in tega danes ni več. Zadnji gladijatorji so še motoristi (GP, TT, SBK) pa Really tekmovanja. Formula je pa za :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa Ferrari povežeš še s Fiatom, ...

Ej, ne ti Ferraija in Fiata enačit. Me prav zanima, če lahko s Ferrarijem 5 ljudi pa vso opremo za smučanje v Italijo pelješ z 5,1l/100km nafte. :yea2: :lol1: :lol1:

Ne, se sam zaj... ja dejstvo je, da so imeli pri Ferrariju res dober dan in da bo sigurno kar nekaj dinar iz kitajskih žepov k njim priteklo. Vsa čast Barichelu, ker je naredil res eno lepo dirko. :OK:

Samo glede gum mi pa ni jasno, a so bile zaenk... kot se je Ališič drl al so ble o.k. kot je Barichelo rekel, no karkoli, sam da je zmagal.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Samo glede gum mi pa ni jasno, a so bile zaenk... kot se je Ališič drl al so ble o.k. kot je Barichelo rekel, no karkoli, sam da je zmagal.

lp

Rudi

Ja po moje da ma Barichello mal več pojma o svojih gumah kt un nakladač Alešič .) ...je čist odvisn od kompleta do kompleta gum---ene gume bodo čist za en kurc pa se bodo po 15ih krogih razf***le(kt npr. pri Šumiju zdej na Kitajskm)al bodo pa fulllll dobre in ne bo z njimi nobenga problema!

Pa odvisn je tud od vseh nastavitev dirkalnika kako bo z gumami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ne ti Ferraija in Fiata enačit.

Sej gre za to, da je vse isti koncern....

Pri Ferrariju se verjetno pripravljajo že za naslednjo sezono, tko da niso več 100% skoncentrirani na letošnjo.... tko da jim polom enega voznika ne škodi tolk kot drugim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Obeta se nov team v F1 v letu 2006. :OK:

info: www.formula1.com

New player to join the Paddock

A new Formula One team, Midland F1, will make its debut at the 2006 Australian Grand Prix, it was announced today. Behind the venture is the Midland Group, a privately-owned international trading and investment-holding organization registered in Guernsey but most active in Russia and the Commonwealth of Independent States (CIS).

“We are in the middle of a selection process for the crew,” revealed Midland co-founder and chairman Alex Shnaider, 36. “The car will be built in partnership with Dallara in Italy and the team’s headquarters will be on the outskirts of London.”

On the question of engine supply, he stated: “We are holding talks with the usual suspects, but there is nothing to announce yet. But by January-February we should be able to reveal everything.”

IMAJO PA TUDI VISOKE CILJE :D

Shnaider is clearly intent on winning and has no interest in the Olympic ideal of simply participating. “Everybody wants to win. Midland F1 will be no exception to that. But first we have to do our homework: put a team together – the right people, a competitive car. Then we can start thinking about winning. But I can assure you winning will be on our agenda.”

Lp

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster pokazal, da je kljub temu še vedno mojster :naughty:

Presenetil je Ralf Šumaher. Se vid, da je iz taprave familije. Po nesreči kmalu na štengah :notworthy: JPM pa celo sezono nič od nič :hmm: :BUA: Sem vseen mislu da bo ta dečko kaj pokazal v F1. Edino kar zna, je to, da se vsaketolk zapleteta s Šumaherjem, kjer na koncu izpade budala samo Šumaher. No ampak to je druga zgodba. Bravo naši še enkat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

schumacher je se zmer car in se dolg nov tazga voznika ce mene vprasate!

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Šumi je spet uspel zmagat. :OK: :OK: :OK:

Spet pa smo vidl dobro vožnjo BAr Hond. Še zdj mi ni jasn, zaka hoče Button it stran?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej hodte tle na forum sam zato da Šumija šinfate :angry: ...če vam pač ni všeč vam pač ni pa ni tle treba kr ene objave spuščat...zraven Schumacher :BUA: vsaj še napiš zakaj ti je bedn da objava vsaj smisu dobi <_< :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

david125 Objavljeno Včeraj, 07:21 PM

  Ja Šumi je spet uspel zmagat.   

Spet pa smo vidl dobro vožnjo BAr Hond. Še zdj mi ni jasn, zaka hoče Button it stran??

Ja res je Button na vrhuncu in bi bilo zanimivo če bi šel k Ferrariju :OK: Po moje bi fejst dihal za ovratnik Schumiju... Saj mu je letos že enkrat s Hondo

Drugače pa je že bil v Williamsu in se verjetno tam boljše počuti (angležki team)

Čeprav sem navijač Schumija od njegove prve dirke v Spaju bi rad videl da bi drugo leto mladinci (Alonso, Raikonen, in pa predvsem Button) imeli konkurenčne dirkalnike... Ne smemo pa pozabit kombinacije Webber - Williams!

V upanju na zanimive dirke

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Buttonu je odgovor najbrž preprost $$$ in bolj ugledna znamka, več sponzorjev, zato več $$$ :OK: Mu privoščim, za razliko od ostalih neferrarijev je po moje letos edini, ki je presenetil v pozitivnem smislu.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!