Skoči na vsebino

MALAGUTI PHANTOM F-12


Kosho

Priporočene objave

:kva2: :kva2: Kaj gledaš, piš!!! :kva2: :kva2:

Pište vse o malaguti firefox F-15

Popravljeno . Popravil psihoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo ni slabo. sam zanima me kolk to stane pa kolk ma mašina kej performansa (končna hitrost odblokiranega) ... :D ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grd mi je in predelan in nepredelan in f-12 in f-15 v LC izvedbi in AC izvedbi.

Povzetek: ni mi všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F12 gre dobro v stretfighter predelavo naret pol vreji zgleda! Ma eno izmed boljsih riti spredaj pa mi tiste male luci ne zgledajo prevec.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo ni slabo. sam zanima me kolk to stane pa kolk ma mašina kej performansa (končna hitrost odblokiranega) ...  :D  ;)  ;)  ;)

:) cena je 389.000 sit (AC varianta) :kva2:

Popravljeno . Popravil psihoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končna odbolokernega je cca 80km/h, všasih več, včasih manj. Drgač sta pa oba super :D . S fantomi so všasih vsi derkal, dons pa z ZIPi :rolleyes: , tko da za tunerat je špica če bi rajš kej lepga k pa zipa :D ...

O fantomu ti bo lahko več povedal PSI Hunter :naughty: , za FireFoxa pa lah meni pošleš PM O:-) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo ni slabo. sam zanima me kolk to stane pa kolk ma mašina kej performansa (končna hitrost odblokiranega) ... :D ;) ;) ;)

pogi, tvoja DNA ga piči u 3h zjutrj pa ce mas sam odblokiranga! pa itaq ma odzadj bobn pa se AC je :BUA: :BUA:

oblika je pa kr uredu! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kpa ma use predelan? :)

ampak dvomm, da jo piči! :)

polini corsa+porting, 19mm+polini penasti filter, prenosi, polini for race (polini ga priporoca za corso), malossi over range + polini evo sklopka in evo pokrov, menjani prenosi, mec-eur gred. po moji oceni ima ob taki predelavi okrog 15, 16 konjev, glede na to da so iz typhoona ki je AC spravl z navadno serijsko corso brez portinga, prenosi, vario, auspuh for race, frgazer 19, filter evo. spravl na 15, 16 konjev na gredi, okrog 12, 13 konjev na kolesu!!! in hitrost cez 120km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm tema ni to kol gre komu in zakaj, tko da bom tole spustu iz konteksta.........

glede phantoma, sm ponosni lastnik le tega, in ga toplo priporocam komurkoli, ker se mi zdi da je res ql........

dobi se ga tako v LC kot tudi v AC varianti, jst imam LC.................

drgac pa tko, minarelli horizontalna masina, ista kot na sr50, f-15, itd......

torej je kar se tice tehnicnega vidika isto.......mogoce koga moti to da ni uzadi disk, vendar verjemte mi da ga ne pogresam, ker imam rad se eno popolnoma mehansko bremzo na motorju, tisti pa ki pravite da bremza slabse, se pa krepko motite, sam mam gor pakne od MHR-a, sicer ze res da stanejo 7k sit, vendar bremza adijo pamet........

prednost je tudi v tem ker ima phantom ze serijsko gor sprednje vilice od paolija, in to ze nekaj pove.........

btw:

z tem skuterjem so vcasih tekmovali...............zato ga med drugim vidite tudi na vsaki skatli od leovinchi izpuha........

itd, itd,..................

zakljucek:

ce se odlocate med sr50, f-15 itd.. so si tehnisno skoraj identicni, razlika je bolj ali manj le kozmeticna..........to je pa vase osebno mnenje ker vam je lepsi......

Popravljeno . Popravil PSI_Hunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......mogoce koga moti to da ni uzadi disk, vendar verjemte mi da ga ne pogresam, ker imam rad se eno popolnoma mehansko bremzo na motorju, tisti pa ki pravite da bremza slabse, se pa krepko motite, sam mam gor pakne od MHR-a, sicer ze res da stanejo 7k sit, vendar bremza adijo pamet........

hm ... torej se jes krepko motm???

i don't think sooo !!!

Bremza ti gutov uredu ... samo delc od tega da bi blo bremzane tko kvalitetno in močno kot bi blo loh z diskom ...

Cev tamav fuck je z telm paknam :BUA:

Sicer pa: vazn da je teb ql ... ce je zate bremzane z paknam bolse naštimej se spredej ce mas zej disk an.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :) zakaj pa naj bi bil cel tamav fuck s paknami :OK: :wacko:

Na zipu mam precej problemov z njimi ... na čase se mi celo zgodi da zaštekajo (k bi ročno zategnu :D -> :BUA: ), pol se trgajo zajle, tezi je bremzat, jes mam slabsi feeling na paknah kot na diskih ... bol kvalitetno lahko z diski bremzam (pol pa nvm ... mozno da neznam <_< ) ...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravm sam to da pakne zadaj cist ql.............za eno normalno voznjo, beno zate pa vemo da glih ne vozs normaln.............(vsaj po filmckih sodec) :naughty: :notworthy: :OK:

torej ker vecino bremzas na spredo bremzo je skor vseen kva je zadi..........in tukaj pakne cist dobr opravljajo svojo nalogo, men se se nikol niso zastekale, zajlo sm pa sam enkrat menu, pa se to zarad rocke..............ce delas stunte, je pa to neki drucga.................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj sosed ma na Stalkerju zadaj pakne, pa ko sem se 1x pelov pa stisnu tazadno bremzo je bla bl zalost :( . sicer nevem kako une MHR primejo od psi_hunterja... ampak sklepam da je tut problem zajla, glede na to, ker se raztegne po dolocenem casu nato pa se strga :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravm sam to da pakne zadaj cist ql.............za eno normalno voznjo, beno zate pa vemo da glih ne vozs normaln.............(vsaj po filmckih sodec) :naughty: :notworthy: :OK:

torej ker vecino bremzas na spredo bremzo je skor vseen kva je zadi..........in tukaj pakne cist dobr opravljajo svojo nalogo, men se se nikol niso zastekale, zajlo sm pa sam enkrat menu, pa se to zarad rocke..............ce delas stunte, je pa to neki drucga.................

aaa ... pol se pa zastopmooo :beer2: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!