Skoči na vsebino

MALAGUTI PHANTOM F-12


Kosho

Priporočene objave

:? :hmm: mene res ful spominja na ditecha..........mogoč so kopiral od aprilie barvne kombicije

:afro1: Kaj pa, če je aprilia kopirala od malagutija? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že, mogoče malo spominja na ditechovo barvno kombinacijo, Phatnom Racing life... ampak, ko oreng pogledaš, so samo barve PODONE... kajti postavitev nalepk je popolnoma drugačna...

Da pa phantom zgleda kot ditech, pa ni res. Kvečemu ditech zgleda kot phantom ;) ... slednji ma že več kot spoštljivih deset let!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že, mogoče malo spominja na ditechovo barvno kombinacijo, Phatnom Racing life... ampak, ko oreng pogledaš, so samo barve PODONE... kajti postavitev nalepk je popolnoma drugačna...

Da pa phantom zgleda kot ditech, pa ni res. Kvečemu ditech zgleda kot phantom ;) ... slednji ma že več kot spoštljivih deset let!

:OK: Se čist strinjam s tabo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

jah ce das 560k za novega mas sprednje paioli vilce + zadnji disk + vodno hlajenje, če pa kupš phanotma zračno haljenega mas pa boben + zracno haljenje + (pomoje navadne vilce) stane pa okol 380k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj lahko predelaš na tem phantomu da ti potegne več

Jah kaj.

Isto ko pri drugih scooterjih.

Auspuh, kit, prenosi................................................možnosti je neskončno

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ce das 560k za novega mas sprednje paioli vilce + zadnji disk + vodno hlajenje, če pa kupš phanotma zračno haljenega mas pa boben + zracno haljenje + (pomoje navadne vilce) stane pa okol 380k

Dobiš tudi takega Phantoma za 480.000sit z sprednjim in zadnjim diskom in vodnim hlajenjem :naughty: Mislim, da tudi Piaolijevimi vilcami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kasne fedrcke ima ta phantom na sklopki,ker sem šel dans v neko trgovino da bi jih kupil pa me vpraša kakšni so debeli al tanki , kratki dolgi sem ostal brez besed . Sedaj pa mene zanima kakšni so :notworthy: . Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš tudi takega Phantoma za 480.000sit z sprednjim in zadnjim diskom in vodnim hlajenjem :naughty: Mislim, da tudi Piaolijevimi vilcami...

? :) kje pa ce smem zvedt, ker se mal zanimam za ta skutr :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

? :) kje pa ce smem zvedt, ker se mal zanimam za ta skutr :devil:

Poklič na spodnjo številko:

TRGO-AVTO D.D.

Pristaniška 43A

SLO-6001 Koper

Tel. +386/5/6636267

Fax +386/5/6636335

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest usakmu odsvetujem nakup tega skuterja ker tok problemov k mata moje dva frenda s tem skuterjem se ga res ne splača kupt, en ma 10k km pa mu je že 4 ribnu pa nima nobenga kita gor pa tut na servisu sploh ne znajo popravt. Ta drug ma pa 1k km pa mu je enkrat ribnu. Pol po tem se pa res uprašaš a je vreden tega dnarja za kolker ga prodajajo če skos crkuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač sta glih kupla 2 modela skuterja, katera bota delal probleme ;) nekaterim isti skutrji delajo 50.000km in vec samo z rednim servisom kot urica, drug je pa verjetno zaradi problemov vrgel skuter na odpad ;)

in to se ne pomen, da sta skutrja slaba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slo-man kak ti kaj svetijo luči ponoči? Ker kolko vem majo Malagutiji nehe ful švoh luči. Moj Aerox nima ravno dobrih, ampkaj ko pa sem se enkrat v temi z enim FireFox-om pelal pa pa je blo res kritično, tam ko ni cestne razsvetljave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je .Luči res svetijo slabo, vbistvu se luč samo prizge pa vgasne ni nobenih dolgih al pa parkirnih luči.To je kar velika šibka točka malagutija. Morda je narejen za vožnjo samo podnevi :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!